СЪРВАЙВЪР БГ!

  • 20 423
  • 527
# 255
дори си имаха раждане на живо (и то още във втория епизод)Joy Joy Joy.


да това беше много готино

 newsm30
Какво раждане? Shocked
Виж целия пост
# 256
 Joy Роди се риба скат  Joy
Виж целия пост
# 257
...........
Аз съм с Мозила, при мен се отваря без проблем.
Да, и при мен се отваря.
Добре, че го споменах! Явно повредата е в моя телевизор  Mr. Green ... отивам да се поровя.
Мерси, момичета  Hug
Виж целия пост
# 258
Аз вчера не можах да гледам защото бях на бач, но днес ще се наредя да гледам, дано е интересно. Още от 17.30 ще се наредя пред тв-то с пуканките за да гледам нашите видни съфорумци. Хайде и аз един път да почивам като нормалните хора
Виж целия пост
# 259
дори си имаха раждане на живо (и то още във втория епизод)Joy Joy Joy.


да това беше много готино

 newsm30
Какво раждане? Shocked

пилота хвана дънна риба и докато се "фукаше" с нея пред камерите тя роди  baby_neutral
Виж целия пост
# 260
Много беше яко това с рибата скат и раждането.
Признавам си започва да ми става интересно предаването.
Чудех се пилота нали е женен? Че не казаха да са разделени, а с девойчето нали нещо се зараждало newsm78
Виж целия пост
# 261
ЕЕЕ това с рибата е било готино, яд ме е, че съм го пропуснала
Виж целия пост
# 262
Аз вчера не можах да гледам защото бях на бач, но днес ще се наредя да гледам, дано е интересно. Още от 17.30 ще се наредя пред тв-то с пуканките за да гледам нашите видни съфорумци. Хайде и аз един път да почивам като нормалните хора

Това ще рече, че някои от участниците са са съфорумци? Ако да кои са те?
Виж целия пост
# 263
Може би не си ме разбрала, сега като си препрочетох поста и аз не се разбрах Crazy
В предаването на Милен Цветков участват видни съфорумки, а това се коментираше в една друга тема и аз просто вързах нещата кефейки се, че съм си у дома
Виж целия пост
# 264
Може би не си ме разбрала, сега като си препрочетох поста и аз не се разбрах Crazy
В предаването на Милен Цветков участват видни съфорумки, а това се коментираше в една друга тема и аз просто вързах нещата кефейки се, че съм си у дома

Aaaa ok!
Виж целия пост
# 265
Гледам,гледам..Бе да не съм само аз-да гледам тва предаване бе?
Чуствам се самотен някакси..Успокойте ме,че и други има,моля!
Виж целия пост
# 266
Споко, не си сам.  Mr. Green

Ама нещо ме мързи да пиша.
Виж целия пост
# 267
Тони, не си сам HugИ аз гледам ама....
Виж целия пост
# 268
Гледам го, ама щот няма друго Wink Не разбирам само защо трябва да ги морат от глад, пълна простотия е това Thinking. В руския Сървайвър им бяха дали чувал с ориз поне да не гладуват напълно  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 269
Сега ми е по интересно ,като има  мисий.Моя фаворит е Вокил.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия