Магазини Pepco 4

  • 64 980
  • 746
# 255
И аз имам от дамските бикини,тези семплите,памучните с надписа на ластика горе,за момента са добре и един сутиен имам push up и той е ок, но детската пижама и блузки доста бързо се захабяват,горнището мн се скъси,ръкавите също.
Виж целия пост
# 256
От детските дрехи вземам 1-2размера по-големи, че като ги пусна в сушилнята и се смаляват.
Виж целия пост
# 257
Детската пижама, която взех за мен, се оказа най-прекрасната зимна пижама досега!
Прана е няколко пъти, не е мръднала.
Сушилня нямам, пера на 60 градуса.
Виж целия пост
# 258
Детската пижама, която взех за мен, се оказа най-прекрасната зимна пижама досега!
Прана е няколко пъти, не е мръднала.
Сушилня нямам, пера на 60 градуса.
кой модел?
Виж целия пост
# 259
Детската пижама, която взех за мен, се оказа най-прекрасната зимна пижама досега!
Прана е няколко пъти, не е мръднала.
Сушилня нямам, пера на 60 градуса.
+1! Дъщеричката се сдоби с 2 броя в друг цвят (със зайчето апликация),като видях, че изобщо не се сви първата, оставих и' и по-малкия номер който уж щях да връщам Simple Smile Мерих с рулетка преди/след пране и записвах- прала съм пижамите на 30 градуса, нямам сушилня. Малката иска да спи само с тези пижами, топлички, мекички, удобни са и'.Че и красиви.
Мама Ив, поларени са пижамите, декември ги купувах.
Виж целия пост
# 260
Днес купих бялата памучна покривка за легло за 40 лв. Страхотна е! Изглежда като нещо, което в Икеа би струвало 200.
Виж целия пост
# 261
Може ли снимка (реална, т. е. не от брошурата)? Simple Smile Честито! Blush
Виж целия пост
# 262
Ето го, като го сложа на леглото пак ще снимам Simple Smile

Може ли снимка (реална, т. е. не от брошурата)? Simple Smile Честито! Confused
Виж целия пост
# 263
Благодаря за снимката Blush Редактирах предишния си пост, че без да искам съм сложила някакво тъжно човече след "Честито!", ха ха Grinning
Виж целия пост
# 264
Гледах ги и аз тези покривала, бях им се наточила,  обаче ми се сториха прекалено рехава материя и пропуснах.
Виж целия пост
# 265
Купих комплект химикали, вкъщи разочаровано установих, че пишат черно. 😂 И друг техен имам, пак е черен. Ама са симпатични, ще си ги ползвам. 🤣
Виж целия пост
# 266
Здравейте!
Да се оплача ..Взеха тази касерола  преди седмица.
Ръждяса  Disappointed.. имайте предвид..
Скрит текст:
.

Върнах касеролата ,няма проблем.
Утре ще върна и тигана за палачинки-дръжката се разхлаби ,не мога да я закрепя,и пак има ръжда от външната страна.
Скрит текст:
Взех на сина ми долнище,след първото пране се свиха от нормална дължина (под кокалчето ) до над глезена.
Край с покупките от Пепко Sad
Виж целия пост
# 267
Здравейте!
Да се оплача ..Взеха тази касерола  преди седмица.
Ръждяса  Disappointed.. имайте предвид..
Скрит текст:
.

Върнах касеролата ,няма проблем.
Утре ще върна и тигана за палачинки-дръжката се разхлаби ,не мога да я закрепя,и пак има ръжда от външната страна.
Скрит текст:
Взех на сина ми долнище,след първото пране се свиха от нормална дължина (под кокалчето ) до над глезена.
Край с покупките от Пепко Sad
А аз си мислех, че се свиват от сушилнята. Винаги купувам по- големи, защото знам какво следва...
Виж целия пост
# 268
Чаз имам едно малко канче, което също ръждяса за месец ама нямам бележка и няма да го върна.
Виж целия пост
# 269
При нас днес имаше вече великденско...не е ли рано. Astonished
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия