Магазини Pepco 4

  • 64 978
  • 746
# 270
В КиК великденското го заредиха веднага след коледното още началото на януари Grinning
Виж целия пост
# 271
Ами бързат, че да не ги затворят пак. 😀
Виж целия пост
# 272
В КиК великденското го заредиха веднага след коледното още началото на януари Grinning

Онзи ден за пръв път го посетих. Нещо средно е между Пепко и Шихо (варненска верига магазини тип "всичко по 1 лв).
Joy Но, пък, цените на декора не бих казала, че са ниски.

А в Пепко минах набързо (в този на Приморски), направих едно кръгче - ами абсолютно нищо не ми грабна окото. Нищо ново и интересно. И пак липсваха хартиените капсули за мъфини. Вече го намразих това Пепко. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 273
Интересува ме сивите и белите буркани на стелажа (ако някой ги е виждал)... метални ли са или керамични?!?

Виж целия пост
# 274
Като гледам и белите, са по-скоро керамични.
Виж целия пост
# 275
Метални са с дървен капак.
Виж целия пост
# 276
И капакът е ламаринен с принт на дърво.
Виж целия пост
# 277
Много ви благодаря за бързите отговори... надявах се да са керамични, но... Simple Smile
Виж целия пост
# 278
Термо чашите с Мики маус отвътре пластмасови ли са или метални?
Виж целия пост
# 279
В КиК великденското го заредиха веднага след коледното още началото на януари Grinning

Онзи ден за пръв път го посетих. Нещо средно е между Пепко и Шихо (варненска верига магазини тип "всичко по 1 лв).
Joy Но, пък, цените на декора не бих казала, че са ниски.

Аз от детските дрешки там съм доста по-доволна от Пепко. Нямат такова разнообразие и дълго са си едни и същи модели обаче.
За цените на декорациите съм съгласна, но имат други попадения - крафт хартии си купувам - 4.90лв 80листа стабилен картон и приятни десени.
Виж целия пост
# 280
Знаете ли кога ще правят зареждане на бебешки дрехи като пролетни якенца и други, защото всеки път като отида има различни неща и няма размери. Попитах на касата, но момичето каза, че всеки ден получават нещо ново и не знаела
Виж целия пост
# 281
В такъв случай ние съвсем няма как да знаем

При момчешкото имаше вече тънки якета
Виж целия пост
# 282
Дали има в Пепко маска тип домино Пес патрул?
Благодаря.
Виж целия пост
# 283
Не съм виждала.
Ние разпечатахме такива на по-дебел картон и им сложихме ластик за рождения ден на голямото дете
Виж целия пост
# 284
Пролетни якета за бебета тип парка ,шушлякови и суитчери има при нас от поне двайсет дни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия