Магазини Pepco 4

  • 64 978
  • 746
# 285
И при нас имаше няколко модела пролетни якета от бебешкото, по 18лв бяха.
Аз взех от тези с Мини маус - отвън са шушлякови, отвътре имат тънко поларче.
Виж целия пост
# 286
Пролетни якета в България мол имаше миналата седмица по 8 лв. Тогава имаше всякакви якета много модели. Вчера бях и не видях, вчера взех зимно за 8 лв. Момчешкото гледам.
Виж целия пост
# 287
Алина,ще бъде ли удобно да снимаш якето?
Виж целия пост
# 288

На етикета пише 15, но на касата си излиза 8 лв.
Имаше го и в жълто.
Взех и олекотено пролетно есенно, ще го снимам после.
Виж целия пост
# 289
Пролет?  От днес до 22 февруари температурите няма да се вдигнат от минус 7-8.
Виж целия пост
# 290
Е все някога ще дойде и пролетта.
Виж целия пост
# 291
+1. За студено време си имаме дрехи Blush По това време дебели дрехи купувам само на разпродажби- за следващия студен сезон.
Виж целия пост
# 292
След 80 размер ромпърче  86 ли е после?Скоро не съм чела темата и ако някой знае, благодаря 🥰
Виж целия пост
# 293
Да
Виж целия пост
# 294
И при нас имаше няколко модела пролетни якета от бебешкото, по 18лв бяха.
Аз взех от тези с Мини маус - отвън са шушлякови, отвътре имат тънко поларче.

И аз харесах това яке, но вече нямаше размери. Не знам дали ще допълват, но явно трябва всеки ден да се ходи до там и да се дебне. Когато и да отида размери няма
Виж целия пост
# 295
При нас имаше доста бройки, от бебешките са тъмно сини, а следващата номерация от 98 са розови, но нещо ми се видяха твърде искрящи, иначе щях да взема и за каката.
Виж целия пост
# 296
+1. За студено време си имаме дрехи Blush По това време дебели дрехи купувам само на разпродажби- за следващия студен сезон.
Ами да, аз да не мислите, че това яке за тая зима съм го купила. И якета и обувки им купувам винаги в края на предния сезон.
Тениски още есента съм му купила за другото лято по 1.50 лв.
Виж целия пост
# 297
То така се прави.
Не когато ти трябва, на висока цена.
Виж целия пост
# 298
И аз от януари почнах да купувам тениски с къс ръкав и изобщо пролетни и летни дрехи и за нас и за детето.
От Пепко си взех една тениска,последна беше и супер намалена,на нея клинчета купих есента.
Виж целия пост
# 299
Вълшебство,може ли снимка на този картон, от Кик ли е
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия