Магазини Pepco 4

  • 64 980
  • 746
# 210
На мен пък на пипане спортните неща ми се сториха много гадна материя.
Не ги пипнах,и на вид ми се сториха гадни като материя.
Виж целия пост
# 211
Ми то по принцип спортните неща са от гадна материя.
Виж целия пост
# 212
Ми то по принцип спортните неща са от гадна материя.
е, не е така.
Виж целия пост
# 213
Има ли ръкохватка за печива- от едната страна да е силикон, от другата- плат?
Виж целия пост
# 214
Ми то по принцип спортните неща са от гадна материя.
е, не е така.
Хубавите и качествени спортни неща са от хубави и скъпи материи! С разни екстри, като дишане, бързо съхнене, запазване на топлината, охлаждане. И са приятни на допир. Simple Smile От Пепко забърсах един спортен потник за 6 лв. Розово-сив, с подплънки. Видя ми се супер за тия пари. Simple Smile
Виж целия пост
# 215
Има ли ръкохватка за печива- от едната страна да е силикон, от другата- плат?
По Коледа имаше такива с коледни мотиви. Преди това съм виждала при нас да се мотаят едни великденски, май в бледорозово, но май нетематични не съм виждала. Иначе като цена май бяха 5 лева. И аз имам желание да си взема такива, но не тематични, празнични.
Виж целия пост
# 216
Аз само изцяло силиконови мернах- ярко зелени.
За спортните клинове,може би трябваше да се изразя по-точно,че според мен ..."материята е хубава,за цената си" . Клиновете са от по-стегната материя( не лигава и супер разтеглива) , а тениската е малко лигава/ тъничкя ,но ми хареса много модела- издължен отзад и с едно плисенце на гърба( не очертава и дори доста прикрива несъвършенствата). Пак казвам ,че съм далече от мисълта,че клин за 8 лв е супер и може да се сравнява с такъв за 38-58лв, но на мен ,като на несериозен трениращ ми е ок.
Според мен са малко по-големи номерата на клиновете... или по-точно са точни ( докато на другите им дрехи взимам винаги Л ,вместо М , и са ми точни, сега Л-ката не е толкова стегнат ) .
Виж целия пост
# 217
Здравейте, моля ако видите тези купи и чинии в някое варненско Pepco, пишете. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 218
Чета темата, пазарувала съм 10тина пъти в Пепко и вчера като се бях в района на Чаталджа се оказа, че не знам къде там се намира магазина. Търсих в гугъл мапс, не ми стана много ясно. По 8ми Приморски, идвайки откъм центъра, подминава се кръстовището с Чаталджа и после..?
Виж целия пост
# 219
stenly, след дворът на училището една голяма сграда като стълбица. На партера от тази страна са Уникредит и Дм. Входът на Пепко е вътре, точно до ДМ.
Виж целия пост
# 220
Отидох аз днес за разтуха да проверя какво нерозово момичешко има-еми в нашия м-н нищо! А си представях едни пролетни бели, червени, жълти блузи...
Накрая пак с розово(цикламено) си тръгнах, но пък отдавна й бях хвърлила око на тази жилетка, ако имаше р-р, и за мен щях да си купя.

За мен си купих само тениската с дакела, макар да ми се стори плътна.
Виж целия пост
# 221
Г-жа Шантал,има сини,сиви и бели с картинки при нас.Аз взех синя,много сладурска.
Виж целия пост
# 222
Отидох аз днес за разтуха да проверя какво нерозово момичешко има-еми в нашия м-н нищо! А си представях едни пролетни бели, червени, жълти блузи...
Накрая пак с розово(цикламено) си тръгнах, но пък отдавна й бях хвърлила око на тази жилетка, ако имаше р-р, и за мен щях да си купя.

За мен си купих само тениската с дакела, макар да ми се стори плътна.
Този цвят е коралов, не е цикламен.
Виж целия пост
# 223
За мен е розово-цикламена.
Но ако това ще ми спести подобни дразнещи забележки и бан от настоящата тема, занапред ще се изразявам с номера по Пантон.
Виж целия пост
# 224
За мен е розово-цикламена.
Но ако това ще ми спести подобни дразнещи забележки и бан от настоящата тема, занапред ще се изразявам с номера по Пантон.
Защо се дразниш? Не познаваш цветовете, научи ги!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия