Магазини Pepco 4

  • 64 980
  • 746
# 225
И за мене е коралово, но няма значение, хубав е комплекта. Блузата с къс или дълъг ръкав е? И черна или тъмно синя?
Виж целия пост
# 226
Аз пък на майтап си взех симпатична рокля за 5лв . Имаше една единствена бройка от този модел, а иначе имаше доста други рокли и блузи все на тази цена в Пепко в мол Марково тепе.
Виж целия пост
# 227
Чета темата, пазарувала съм 10тина пъти в Пепко и вчера като се бях в района на Чаталджа се оказа, че не знам къде там се намира магазина. Търсих в гугъл мапс, не ми стана много ясно. По 8ми Приморски, идвайки откъм центъра, подминава се кръстовището с Чаталджа и после..?

В ето тази сграда е. Макси фитнес е там, Булмаг, ДМ дрогерия. Само че в момента, докато сме в пандемия, вътрешният вход за Пепко е затворен, влиза се откъм гърба на сградата.
Виж целия пост
# 228
Входът от 01.02 вече пак си е от вътре Wink
Виж целия пост
# 229
Входът от 01.02 вече пак си е от вътре Wink

А, вярно. Нали отвориха моловете. Joy

Излиза, че скоро не съм ходила до Пепко, последно май в началото на януари...
Виж целия пост
# 230
Здравейте ,тези който сте от Варна ,бихте ли ми казали кой е най заредения магазин за бебешки дрешки ? Благодаря
Виж целия пост
# 231
Много ниска цена на този филтър, ако е А5/В5... Под 7 лв на промоции, дори и в Кауфланд, не съм го виждала.
Виж целия пост
# 232
Много ниска цена на този филтър, ако е А5/В5... Под 7 лв на промоции, дори и в Кауфланд, не съм го виждала.

Този ми изглежда от по-малките да е, А5 и В5 стигат почти до дъното на каната и са по-големи. На В15 го правя по-скоро, за 170 литра дето са. Цената пак е ниска де, който се усети ще ги разграбят за нула време.
Виж целия пост
# 233
Значи не ми върши работа. Ползваме големите филтри.
Виж целия пост
# 234
Значи не ми върши работа. Ползваме големите филтри.
Скрит текст:
Погледни брошурата на Метро 2 за 1, която е от утре.
Виж целия пост
# 235
И за мене е коралово, но няма значение, хубав е комплекта. Блузата с къс или дълъг ръкав е? И черна или тъмно синя?
Те са отделни единици, но се комбинираха добре. Тъмносиня с къс ръкав е.
Виж целия пост
# 236
sisonka_, в магазина в Делта планет мол имаше много хубави неща, някои дори намалени. Мисля, че и в този в Гранд мол ще има, ама в понеделник не работеше. Обаче както винаги има повече за момиченца, отколкото за момценца Wink
Виж целия пост
# 237
В Гранд мол се разширява магазина,затова не работи.
Виж целия пост
# 238
В Гранд мол се разширява магазина,затова не работи.
Благодаря. Тъкмо се канех утре да ида да видя какво има там. За мен той е най-добре зареденият във Варна.
Виж целия пост
# 239
Не мога да разбера защо има обявена брошура от 4.02, а на 3-ти вечерта в магазина в Овча купел ми казаха, че чашите, заради които отидох, са се изчерпали и най-вероятно няма да имат повторно зареждане?! Много дразнещо е това! Същото стана и преди Коледа с коледни декорации, обявени от определена дата и пак изчерпани преди нея. Каква е логиката да заредят предварително нещата и да пуснат брошура след седмица???

Другото, заради което отидох, бяха спортните неща - изобщо не ми харесаха, много ниско качество според мен, дори за парите, на които са пуснати. Сториха ми се избелели още в магазина, някои със стърчащи конци от шевовете. Отказах се да си давам парите за тях. В брошурата изглеждаха доста по-добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия