Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще / Тема 63/

  • 32 908
  • 729
# 255
Аз също не гледам телевизия вече. В момента гледам само румънският сериал "Влад" по Бтв, защото не го намирам със субтитри, а много ми харесва наистина. И Жестокият Истанбул, който гледам напред в интернет, Диди ме зариби яко и поглеждам и какво става по тв. Нищо друго.
Ако пуснат нашия сериал ще го гледам, но не обичам дублажите, предпочитам да се наслаждавам на гласовете на Керем и Ханде, например. Според мен, турски сериали по тв не се гледат много хора в България, не знам колко успешни ще бъдат ромкомите в БГ. А и ги излъчват в 18.00, рядко някой по това време може да гледа сериал. А 20.00 е запазен за тежките драми. Аз предпочитам да гледам български продукт по тв, за другите си ги гледам в нета.

Привет 🤗

Магийке, сценария на Влад познат ли ти е от някъде?
Румънска версия на Езел 😉
И аз го гледам поради липса на друго, след първите 2-3 еп се зачудих от къде ми е познато развитието след това се усетих. Място за сравнение няма обаче 🙈. Кенан И. Джансу Дере, Тунджел Куртиз, Ийит (някой си) са ненадминати просто.

Според мен БГ ТВ много не гледа, какво купува от съм сюжет, а от към бюджет 😂

Сега гледам,ч е скоро ще започва някакъв БГ сериал Белег (май такова беше) та го чакам с нетърпение да видя, какво сме сътворили!
Виж целия пост
# 256
Меги, Езел си знаем, че е най-добрата версията на този сериал, в темата точно това коментираха и другите момичета, но се радвам на каста, добре изпълнение е всичко, според мен. 💙
Бътърфлай, недей така, не поставяй под съмнение любовта си. Не забравяй, че ние гледаме ромком и колкото и да е реалистичен, пак е доста розов и романтиката е няколко дози повече от нормално. В нашия живот събитията не са толкова концентрирани, колкото в сериала. Не казвам, че не ни се налага да правим важни и сериозни решения или че не сме изправени пред кръстопът, но рядко ни се случват толкояа много и все важни събития наведнъж. Или рядко някой човек претърпява такава рязка промяна като Серкан или да е крайно романтичен. Еда и Серкан са в началото на връзката си, когато всички сме в облаците и всичко е розово, но когато бушуващите емоции се успокоят, остава любовта - носеща спокойствие, топлина, сигурност. Не ме разбирай погрешно, аз също се радвам на моментите романтика, споделени с любимия човек, вярно в началото е много по-бурно, много по-страстно всичко, емоциите от първите срещи, запознанството с родителите, от предложението за брак и тези емоции не могат да се опишат, както Еда и Серкан нямат думи сега...
Виж целия пост
# 257
Tonny, честит празник!
Желая ти здраве, много щастие и да си озарена от любов:hibiscus:

Момичета, чудесни сте! Чета ви с най-широката си усмивка.Kiss
Имам да изгледам последните два епизода.

Приятна и спокойна вечер на всички!
Виж целия пост
# 258


Нещо красиво от мен ❤
Виж целия пост
# 259
Пеперудке, споко, душа. Еда като започне да пере онези секси боксерки и да му събира чорапите от цялата къща, тяхната романтика няма да е това, което е сега 😆😆😆
Виж целия пост
# 260
Налбантова, и аз това си мислех 😀😀 като започнат битовизмите, кой спал до късно, кой сготвил, кой изчистил, а и като се разплаче едно бебе... отиде романтиката и на Еда и Серкан 😀😀
Виж целия пост
# 261
По традиция и аз да си напиша мнението, въпреки че вече е казано много за епизода Sunglasses

Доста ми хареса Heart Върна се динамиката, за която си страдахме. Даже мисля, че прекалено бързо започнаха да се разплитат някои интриги Kissing  Дано новите сценаристи имат идея как да продължат в същия дух и за напред.

Определено има приемственост между стария и новия екип и най-вече го забелязвам в дребните детайли (хипнозите на Айфер, кавгите между Айдан и Айфер, в които не се държат като инфантилни тинейджърки, Сейфи и Мело като добрите феи на любовта, т.н.).

Имаше множество симпатични моменти като криенето на ръцете на Еда и Серкан, преди да кажат на Семиха, че ще се женят, за да не им види пръстените. Движението на главите на Сейфи и Мело все едно са на тенис мач, докато Айфер и Айдан се дрънкаха за годежа. Изнасянето на Еда и Серкан и въпроса кога другите ще забележат липсата им. Дори тестът на бащата на Пъръл беше оригинален. Четирите грации голямо чистене му удариха Stuck Out Tongue Closed Eyes Но най-много се смях на отварянето на бохчите Joy Лейля също беше много смешна как се раздаваше на къната. Александър и линията ААА продължава да не ми харесва, но поне не беше толкова дразнеща като преди. Даже успяха да му намерят някакво разумно присъствие в сериала на този Алекс, че до момента изобщо не ми беше ясно защо го вкараха.

Фрагът няма да го разследвам. То, каквото има да се види, се вижда и с просто око Kissing Face Дано само не предизвикат реакциите на пуританите с интернет версията, че знаем колко неприятни могат да бъдат някои кръгове в съседната ни страна. Въпреки че Ханде има вече подобна сцена от сватбата в "Любовта не разбира от думи", така че не би трябвало да бъде проблем.

Имам чувството, че изпускам нещо, но като се присетя какво е, ще се включа пак Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 262
Магия, нее, въобще не ми пречи да знам предварително какво се случва. Kissing Heart

Меги, има нещо такова:
Цитат
...БГ ТВ много не гледа, какво купува от към сюжет, а от към бюджет 😂
В първите години излъчваха хитови заглавия, после к'вото им падне. На спрените преждевременно сериали в Турция им намират място през лятото, когато хората по-рядко се застояват пред тв, а есента продължават с втори сезон на това, което са излъчвали предходната година примерно. Много кофти с паузите, които правят между отделните сезони, губиш интерес и желание да продължиш...
Романтични комедии в 18 ч. - не се сещам друга освен Птичката. Но, в 13:30 знам повечко  - Любов под наем, Ягодова любов и още някакви заглавия... Много неудобно време за сериал - един-два пъти съм попадала на Любов от втори опит и ми се стори наистина забавен. От турските следя каквото дават в 20ч., върви ми за фон, а някои са и интересни. Безмилостен град например ми допада засега, динамичен и те държи под напрежение.

nrgmama, благодаря за текста и превода на песента. От дни я слушам и ми се искаше да разбера и смисъла.
Виж целия пост
# 263
Пеперудке, споко, душа. Еда като започне да пере онези секси боксерки и да му събира чорапите от цялата къща, тяхната романтика няма да е това, което е сега 😆😆😆

Развесели ме от все сърце и душа. Благодаря ти ! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣


Есенна магия , права си. И аз си спомням в началото какво е било , може би просто , защото всичко е ново и непознато. Сега е само спокойствието и сигурността , че каквото и да стане , човека е винаги до теб. Но я няма тази емоция в началото, но това не е голяма загуба. Само брак и бременност не съм преживяла още , но и това ще стане , надявам се , скоро.
Виж целия пост
# 264
Първият сериал,  с който се зарибих по турските дизита беше 1001 нощ и все още е сериал №1 в моята класация! След него мнооого още съм изгледала, но такова удоволствие, нетърпение до следващата серия, поглъщане на информация и какво ли още не не съм изпитвала, както сега съм пленена от нашите сладурчета! Толкова много им се радвам!
Виж целия пост
# 265
Сега си пуснах фрага от сайта на фокс, ама той същия като този в ютюб - нецензурен Stuck Out Tongue Winking Eye
Някой мяркал ли е някъде фрага, който е излъчен снощи по телевизията? Любопитно ми е да го видя.
Прочетох, че сцената с ваната няма да е включена в епизода, а ще я пуснат отделно. Не знам колко е вярно, но мен ме устройва.

Да са живи и здрави всички празнуващи днес и вчера!
Виж целия пост
# 266
Дапълвам информацията на mi_si от по-рано днес с данните от класацията за най-добра актриса за 2020 г. според SOMERA:



Красивата, чаровна и талантлива Ханде Ерчел води в тази класация с цели 35%! Heart

Хубава вечер на всички момичета! Nature First Quarter Moon With Face
Виж целия пост
# 267
Радвам се за Ханде, но с ръка на сърцето - каква е тази класация, в която Демет изобщо не присъства Thinking
Виж целия пост
# 268
Радвам се за Ханде, но с ръка на сърцето - каква е тази класация, в която Демет изобщо не присъства Thinking
и аз съм изненадана от този факт 🤯
Но за Хандемий много се радвам, напълно заслужено си е❤💙
Виж целия пост
# 269
Tonny, честит празник! Flowers Hibiscus
Бъди здрава и щастлива! Flowers Four Leaf Clover
nrgmama, страхотен пост, както винаги Blush. Благодаря за превода на песента, направо съм се влюбила в нея Blush
"Да нарушаваш контрола ми", толкова е хубаво да го осъзнаваш, да го разрешаваш и да го искаш.
Магия,наистина много красиво клипче си ни споделила.
Аз също гледам сериала Влад, добър е.
Би ми харесало г-н Азис да се задържи в сериала, харесах го, ще стои добре до Айдан.

Пеперудке, смях се с теб Blush
След толкова години ми идва понякога да го удуша Стойкин, но с любов и ще го направя много романтично Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия