Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще / Тема 63/

  • 32 910
  • 729
# 360
Те снощи журналистите са се опитали да говорят и с Ханде, но тя май ги е отрязала. Единственият, който си бъбри с тях е Керем ... Stuck Out Tongue Winking Eye



Виж целия пост
# 361
Добро утро днес имат рожденничка от екипа Serap Kayra Saydam



https://www.instagram.com/p/CKM63XcJEXF/?utm_source=ig_web_copy_link
Виж целия пост
# 362
Wink

Gift Heart
Виж целия пост
# 363
Flowers Four Leaf CloverРаботата на актьора е да пресъздава образа на героя с помощта на различни похвати-мимика ,жест,поглед,поведение, глас, тембър и т. н и колкото по- добре използва тези инструменти ,толкова по убедителен ще бъде.  Във времето до следващия епизод се връщам и гледам стари епизоди на нашия сериал. Много ми е странно като започнат да питат зрителите тази или онази любовна сцена как се изиграва, ако няма чувства между актьорите.Ами така ,с висок професионализъм.Това, което виждам и ме вълнува във филма са чувствата и поведението на Серкан и Еда, а не на Керем и Ханде, т.е актьорите така са се въплътили в образа на героите, че не личи ,че играят. За мен това е висок професионализъм. Всичко останало са фенски измислици и фантасмагории.А какво правят или не правят след като угаснат прожекторите си е тяхна лична работа и от уважение към тях не бива да се меси никой.Но просотията ходи по хората за съжаление.Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 364
Гюнайдън! 🍀

Въпрос от фенка: “Защо? Защо е такъв? Толкова перфектен. Тези очи. Ах, този поглед! Тези устни. А като заговори с тях... Не ми се мисли какво й е на Ханде Ерчел, когато я целуне!”


Пожеланието за днес си го откраднах, но пък е много хубаво - на всяка една от вас пожелавам мъж като Серкан Болат. ❤
Виж целия пост
# 365
Снощи нашият май са го оженили ...... много официален Sunglasses
Виж целия пост
# 366
Приятеля на Ханде serhatsenn е участвал в някакво предаване и го питат за Керем
https://www.instagram.com/p/CKMXTjMpeIg/?utm_source=ig_web_copy_link
Виж целия пост
# 367
Добро утро, булки и бъдещи такива.
mi_si, уважаема наша новинарке, имам питане - след като сме първи по всеки показател, защо сме на 3ти място или това няма общо с показателите 🤔🤨😊😆
Виж целия пост
# 368
Нямам търпение за новият епизод - значи това, което знаем:
1) Имаме сцените след къната - когато мъжете пристигат и Еда я няма, казусът с отвличането. Hushed
2) После имаме проблемите в офиса - кой готов за брак - кой не, кой му се струва, че прибързват и т.н. Fearful
3) Ергенското парти и горещите сцени в банята Revolving Hearts
4) И за финал сватбата - която като нищо ще одрежат - като тази на Селин в ключовият момент - може би новият фрагмент ще ни подскаже какво ще се случи Blush

Нямам търпение.


Виж целия пост
# 369
Налбантова, споко ... Wink , № 1 сме навсякъде. Това е седмичният ни напредъкът в соц. мрежи на официалните акаунти на сериала. По принцип тук в повечето случаи на първите места са новите сериали, които тепърва започват да трупат фенове. Това, че попадаме в тази класация е супер, защото от "старите кучета" само ние и Османа попадаме тук.
За изминалата седмица последователите в инстаграм са нараснали с 26 000, което никак не е зле Wink
П.С. Пръстенът трябваше да е на другата ръка ако е вече женен, нали?
Виж целия пост
# 370
Гюнайдън! 🍀

Въпрос от фенка: “Защо? Защо е такъв? Толкова перфектен. Тези очи. Ах, този поглед! Тези устни. А като заговори с тях... Не ми се мисли какво й е на Ханде Ерчел, когато я целуне!”


Пожеланието за днес си го откраднах, но пък е много хубаво - на всяка една от вас пожелавам мъж като Серкан Болат. ❤
Бърборанке, то сигурно е взаимно. Какво ли изпитва Керем да целува такава красива жена?
Виж целия пост
# 371
Сложих си чадъра, за да не го отнеса, но ми минава през акъла, че с 29 -30 серия може да ни кажат"сбогом, врата". Ох, толкова си ги харесвам, че изтрещявам. Зная, че ще има край, но не съм готова. https://www.youtube.com/watch?v=oETo3G0wmDo
Виж целия пост
# 372
Сложих си чадъра, за да не го отнеса, но ми минава през акъла, че с 29 -30 серия може да ни кажат"сбогом, врата". Ох, толкова си ги харесвам, че изтрещявам. Зная, че ще има край, но не съм готова. https://www.youtube.com/watch?v=oETo3G0wmDo
И мислиш, че обратът, комичните моменти и изненадата, която ще е след 29еп, е обявяване на финал? Недей така, няма никаква логика да ни спират, нито финал да има скоро...

mi_si, благодаря, Ани 😆 В края на годината ще получиш приз за най-добър новинар. Ама е тайна и ще се правиш на изненадана 😆
Виж целия пост
# 373
https://twitter.com/i/status/1351280730232467457 Любим момент  🔥🔥🔥







Виж целия пост
# 374
имам питане - след като сме първи по всеки показател, защо сме на 3ти място или това няма общо с показателите
Не съм mi_si, но да ти отговоря - явно тази класация отчита увеличаването в абсолютна стойност на абонатите в трите основни социални мрежи (youtube, instagram, twitter), като вероятно всяка от тях участва с различна тежест и накрая се получава някакъв коефициент, по който рангират сериалите.

Така за последната седмица Марашлъ е привлякъл 101,6 хил, абонати в YouTube, 73,7 хил. в Instagram и 2,1 хил. в Twitter, което им отреждат първо място, докато нашите са на трето с +30 хил. в YouTube, +26,5 хил. в Instagram и +0,8 хил. в Twitter. След нас е Осман, въпреки че в YouTube са регистрирали с 10 хил повече абоната от нас (+40 хил), но в инстаграм са пораснали наполовина (13 хил. срещу 26 хил. за нас), от където идва и идеята ми, че различните платформи имат различна тежест и формират някакъв коефициент.

Нормално е новите проекти да имат по-голям седмичен растеж, защото тепърва формират фен-базата си, докато ние вече сме в етап на зрялост. Ако се погледнат тоталите обаче, сравняваме милиони (Осман и Почукай на вратата ми) с хиляди (всички останали). Много важно е човек да знае как да чете цифрите Wink Още по-фрапантно би изглеждала класацията, ако данните бяха представени не в абсолютна стойност, а като процентно изменение (колкото по-ниска е началната база, толкова по-голям ръст в проценти имаме).

И понеже съм започнала с урока по математика и статистика - много често се пише, че 2200-те домакинства, които формират рейтингите не са достатъчни на фона на 82 млн. население на Турция, само че това не е точно така. Ако извадката е представителна и е подбрана правилно, то бройката е напълно достатъчна. Дори да увеличат домакинствата на 2 млн., крайният резултат няма да е много различен. Само процесът ще е безкрайно скъп.

Скрит текст:
Като класически пример за ползата от използването на представителна извадка в социологично проучване може да се посочат прогнозите
за спечелване на президентските избори в САЩ през 1936 г. с кандидати
Ландън (Alf Landon) и Рузвелт (Franklin Roosevelt). Тогава списанието
„Литературен преглед” (Literary Digest) провежда анкетно проучване с 4
милиона избиратели. Въз основа на върнатите с отговори над 2 милиона
анкетни карти списанието предвижда, че убедителен победител в изборите ще бъде Ландън. В същото време, Галъп (George Gаllup) предсказва,
че победител в изборите ще бъде Рузвелт, като се базира на анкета, проведена само с 5000 избиратели. Изборите са спечелени убедително от Рузвелт. Причината за провала на прогнозата на „Литературен преглед” е,
че анкетираните са били подбрани от телефонни указатели, а телефонът
по онова време не е бил разпространен равномерно сред населението. Поради това от проучването са били изключени значими по обем социални
групи на по-бедни потенциалните избиратели и проучването е дало изкривена представа за предизборните нагласи (въпреки големия обем на
извадката!). Галъп отчита факта, че различните социални групи имат
различни предизборни нагласи и като използват статистически данни
за числеността на различните социални групи, организира своето анкетно проучване така, че относително малката извадка (n = 5000) да бъде
представителна. Това обяснява успеха на неговата прогноза.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия