Лидл 148 - Февруарска купонджийска :)

  • 142 955
  • 3 052
# 2 745
Купих филе скумрия, сега го пека на скара. Читаво изглежда, не е вмирисано, стегнато.
Няма да ви го снимам, че то риба като риба Stuck Out Tongue Winking Eye

Карфиол за жалост нямаше. Взех си био масло и от гръцкия зехтин

Виж целия пост
# 2 746
Може ли да споделиш, когато го използваш, дали горчи. Предполагам, че ще е хубав и няма да горчи, защото е гръцки.
Виж целия пост
# 2 747
Мисля че няма да горчи и е като предния им гръцки.

Ралета на 2.50 взех...Пийк Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 2 748

Ралета на 2.50 взех...Пийк Stuck Out Tongue Winking Eye
Какво е това?
Виж целия пост
# 2 749
Лалета, нали са ти любими. Simple Smile
Виж целия пост
# 2 750
Лалета 🙂
Виж целия пост
# 2 751
Някаква нова козметика има - подхранващ балсам за ръце и тяло с арганово и бадемово масло (2 вида) - 300 мл 3,99 лв. Някой пробва ли го вече? Интересува ме този с бадемовото масло.
Виж целия пост
# 2 752
teta75 Специално за теб Гъбите с бекона Simple Smile

Филе Скумрия и на нас ни хареса, стана много добре в моя случай на грил-тиган.
Виж целия пост
# 2 753
Оф, ще сънувам гъби. А как не ги обичам.

Филето ни хареса и на нас. Перфектно за бърза вечеря и мързеливи жени като мен ..само ги мяташ и чакаш. Joy

Гренландия произход. Срок до 2 март. Пакетирано на 22.02. Размразена.
Ама чудна. И няма кости наистина, а парчетата са големи.
Когато аз  я режа на две ,  все едното парче става по-тънко и нефелно.

А тези парчета са равномерни. 3 бр.в тарелка. Около 500г...за около 5 лева.

Айде стига съм я хвалила, че ще свърши Joy
Виж целия пост
# 2 754
Ще ида в събота да си купя.
Моите се още живи Wink
Миналата събота купих на мама за настроение Wink
Тъкмо днес се чудех кога трябва да ида да напазарувам цветя за букети за 8 март. Ще е ...оф, много мразя този ден.
Виж целия пост
# 2 755
Мацки, много вегетарианско го давате тази седмица на гъбки. Stuck Out Tongue Winking Eye Кажете за патката дали някой я сготви и как, че живо ме вълнува. Това вече бих го сънувала с удоволствие. Bowtie
Виж целия пост
# 2 756
Патицата в глинен гювеч със зелце и чубрица, червен пипер...другото според вкуса. Бавно готвена да се разпадне. Запечена без капак накрая за хрупкава кожа Simple Smile
Виж целия пост
# 2 757
Във Фанастико  са пуснало по-евтини лалета, Лидл трябваше веднага да реагират.
Виж целия пост
# 2 758
Еее, чак ме е яд, че не успях да снимам гъбите ми от тази вечер!
Пусто, не прекарвам 50% от ежедневието си във форума в стремеж да трупам рейтинг! 🤣
Оценявам полезността на темите заедно с ненужната за мен информация. Все пак всички сме различни и в сроделяне на различните ни мнения се откриват ползите от съответната тема.
Съжалявам, че и днес не се сдобих със зехтина от купона😒
Но пък намаленият леберкез за печене се подрежда успешно до гъбите ни втора вечер.😜
Виж целия пост
# 2 759
Тази вечер ходихме с баткото да пазаруваме, както обикновено 40 мин преди затваряне на магазина. Нямаше хора, нямаше стока и нямаше нищо Simple Smile купих разни месца на - 30%, които възнамерявам да замразя и когато ММ иска да си ги яде - телешка наденица, немски бирени наденици и някакви ущипци с кашкавал. Купих си мини оранжерийки за бъдещата градина и за майка ми. Малко калпави ми се виждат, но нали ще ставам градинарка и се надявам някога да ги ползвам. За ядене за мен - 0! Нито плодове имаше хубави, нито моркови читави Sad утре ще трябва да пращам ММ до пазара поне моркови да ми вземе да не пукна от глад цял ден.
Ииии тъкмо стигнахме до касата с господина и се сетих какво забравих!!! КАНЕЛА! върнах се, видях я, взех я!
Лека нощ:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия