Лидл 148 - Февруарска купонджийска :)

  • 142 955
  • 3 052
# 2 760
. Гледам тоя път не са объркали кой ориз да сложат в брошурата. Предния път така страдах за оня в розово-синия пакет, който после беше заменен с родна стряха
Виж целия пост
# 2 761
Поредната ни вечеря с изцяло лидълски продукти. А! Без черния п-р, щото нали го нямаше, а пък сега и да го има, аз тъпо и упорито забравям да погледна към подправките, а взимах олио РС днес и сметана...
Та вече не се заричам кога ще прегледам наличностите в наше село.
Хайде утре е четвъртък, да видим какво са ни нагласили.

Та вечерята ни. Wink
Скрит текст:
Талиатели с пилешко и сметана, грах, спанак и сушени домати - страшно вкусно, бързо и лесно! Simple Smile

Виж целия пост
# 2 762
Морена, приближаваш се към готварската книга все повече Simple Smile
Виж целия пост
# 2 763
Светнете ме кой беше ликьора имитиращ Бейлис? И цена долу горе?
Виж целия пост
# 2 764
Кралица Марго ,май към 9 лв ли беше.Не съм сигурна,всеобщият любимец е ликьора от Делукс седмиците .
Виж целия пост
# 2 765
Кралицата е единия, а Делукса е другия. Кралицата е малко по-алкохолна, но и двата стават и са сполучливи.
Виж целия пост
# 2 766
Новата брошура:
https://www.lidl.bg/bg/broshura/ot-01-03-do-07-03-broshura/view/flyer/page/1

Най-впечатляващото е, че отново ще има пижами. 😂 Изненадваща брошура...икономична за мен, както ги наричаме. 😏
Виж целия пост
# 2 767
Скучничка... само кашу и козе мляко, загледах Simple Smile

Май се пренаситих на Лидл.... от 2-3 брошури, нищо не ме ентусиазира, да отида специално Mr. Green
Виж целия пост
# 2 768
И на мен ми е скучна брошурата... сбирщайн!
Чакам бебешки бодита с къс ръкав, а те хем с дълъг хем ги пускаха наскоро същите. И за 8 март нищо интересно...
Виж целия пост
# 2 769
А какво мислите за машата с приставките ? Дали си струва ?
Виж целия пост
# 2 770
Скучна брошура и за мен, но хич не се оплаквам..предзаплатно.  То и за тази седмица уж беше скучна и пак 100 лв оставихме, пък за "интересните" да не говоря. Joy Ще заредя Голдеса, тъкмо имам рожденик и съм замислила чийзкейк да правя, топените сиренца,моцарелата  и плодовите кисели млека  харесах. Ако го има и заветното сирене РС, което беше от скреча също бих пробвала, да видя защо беше толкова търсено и така и не го открих.
Днес тъкмо бяха заредили зехтина от скреча, точно преди да изтече.
Чакам вакуумиращата машина да пуснат и форма за торта с по-малък диаметър.
П.П. Видях,че някой търсеше сиренето Траписта, май Морена беше, при нас го имаше в изобилие, беше на най-горният рафт в хладилните витрини при промоционалните стоки.
Виж целия пост
# 2 771
PeacockLove, благодаря за комплимента! Simple Smile
Соул, благодаря ти за брошурата!

.. Видях,че някой търсеше сиренето Траписта, май Морена беше, при нас го имаше в изобилие, беше на най-горният рафт в хладилните витрини при промоционалните стоки.
Благодаря, даде ми надежда, че може да не съм го видяла. Утре ще взема да ида само заради него и подправките. А!  И термос трябва да взимам за мама.
Новата брошура и за мен е скучна бих казала.
Иначе ей това е любимият ни кашкавал.

Виж целия пост
# 2 772
М...да Родна стряха много успешно се наредиха по гондолите на Лидл и превземат цялото пространство. Ако искам българска стока има много по-добри магазини за много по-добри бълг. продукти.  Отлюспила   съм РС  отдавна. Брошурата е никаква. Пропускам  тази седмица.
Виж целия пост
# 2 773
А какво мислите за машата с приставките ? Дали си струва ?
Аз съм доволна. Косата ми е суха, дълга, сравнително права, но някои косми са по-дебели и създават проблеми чупейки се... Flushed Т. е. всяко едно миене не може да мине без някаква стилизация, защото косата ми бухва почти до ефект метла- особено ако "посмея" да я среша или суша със сешоар. Изправянето с тази четка ми е удобно, защото все едно си реша косата с четка+ сешоар, 2 в 1. За компенсация за ефекта метла след миене, при мен поне косата се задържа права за доста дни...
За мен не е особено икономична брошурата...като започнем от зехтина, маслото...и др. Flushed За 8-ми март нищо интересно, не броя цветята де...Явно интересното са четките за коса, огледала, куфарчета за козметика- но нямам нужда аз (от огледало да, но ще чакам хубавото пак).
Виж целия пост
# 2 774
Нищо на РС не купувам. Освен едни зелени ябълки, които в момента вървят много вкъщи на сок и са на добра цена и пижама, която идва баш на време за мен, друго няма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия