
Ще се почерпим домашно вкъщи , поразходихме се . Навън е перфе времето . Пролетно и цветно.
За вкъщи купихме с вкус на тирамису. 

Пожелавам си здраве и да се сбъдне някое желание.
Близките ми също да са здрави. Нещо не ми харесват парцалките дето се продават , нищо не ми фана окото да си подаря . Пък моловете затворени. 










Жалко че само виртуално се черпим . Някой ден може да се видим и гушнем с баджаначката. 
Порастнал е . 



























Прекрасни емоции изживяхме . 







, на патерици ЧРД!
, да ти минава по-скоро!
И не знам за другия рибар, но това си е при братчедите. Често сме виждали снимки от там. По-младото момче с Ча на снимките е точно Юса. Ей го как изглежда в момента.
, Наде
, и на всички други
.




















Всичко обсъжда и рови за снимки на ЧУ. 
То не е смешно...



Препоръчани теми