Сладък Ча и сладуреста Хазалинда.
И не винаги да са във форма, на мен са си ми слабост и двамата.



Пабло Ескобар



Снощи ми го прати на съобщение. Там си харесват Чаго а филма много го харесаха и го коментираме. Супер успешен . И с техния любимец са аркадаши и почиват заедно. 

Колегата рядко лайква и пише в мрежите но за спец.колежка прави изключение. :wink и на сватбата присъства.



Писах го но някой не повярваха . Като го видяха да деснси с Афра забелязаха промяната. 





Много го харесвам такъв, сега с Дуда са ми едни такива запуснати...







, не се сърдя , права си че гвоздеят трябва да е отпред , а не сбито с другото.
Интервюто също е рядкост и заслужава да е първо. 








Като свъси вежди с тоз негов поглед 




Света стана материален .
И във виртуална, и в реална среда когато съм в потрес, разочарована или раздразнена от нещо, тактично запазвам мълчание.
Можеше поне някоя по сносна тениска да облече и връхна дреха. Ама из пущинака и миризляка за риба за кво са му хубави дрехи. 

















поглед , моглед , забавни кадри , кво ли не давам да бях там нема да пречим просто да го наблюдавам .
Мега звезда , но е запазил скромност и не се завира излишно пред прожекторите. 












Препоръчани теми