Чок Шикардос !


Отново го превъртех и гледах Интересанте неща е споделил в новото интервю . Едно от тях е Играх Семих Атеш с голям възторг. Когато гледах филмите Йешилчам изпитах топли и любящи чувства .
Преди е Емир усеща себе си и мисля че винаги ще му остане в сърцето.
Не забравя от нерде е тръгнал и как започна всичко и за нас и него.
Ще се постаря да събера в едно интервюто и превода , защото го дават разпиляно всеки ден по нещо.
Ще го коментираме пак сега да наринем снимки и гифки от любимият нов образ на Ча

Ало готовили сте за Семих Атеш - Идвам ! Ще се срещнем с любимата публика на 22 април по блу тв .



оххх , сладур и с бяла ризка






е става за комик направо да избира една такава роля или да опита в театъра .
Шекерджито прихна да се смее и Ча също.
Хубава атмосфера , браво ! Нека да се разбират екипа и колеги.






Обожавам го това човече бе ! И като свъси поглед и вежди и като пафка. 



Нема значение актуални или стари. 







:














Вредно е но едва ли ги е отказал . 




Международната връчена награда за звезда в Обединените Арабски Емисрства . 















Коментирали сме го със съфорумки ,които го изгледаха. Някой не им харесва сценарият,но замисъла е добър и носи соц. послание. 



в Ортакьой . Ех , вървиш си и гледаш билборд на мега звездата. Мениджъра по продажби заяви че Йешилчам е предназначен и за продажби в чужбина и се преговаря да се излъчва по други тв и платформи. Рекламират го и в Близкия Изток. Афра вече намаза заради това че снима с ЧУ и в такъв проект. Засипали я с рекламни предложения за сумати и кинти. Е тва е ! Афра удари десятката и още когато я избраха сме наясно с това.
























Това да го видиш и да си до него реално при тази красота подкосява ти се все . 











