ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 512

  • 33 744
  • 728
# 405
Марги на снимката от предната стр.  
е като каубой мачооо Heart Eyes 
Тогава бяхме в Хисаря компания и като го видех през тела така му се зарадвах и възкликнах и всички ме разбраха Joy Добре че не изтипоса и съкровищетУ Triumph

 Рецепти ще  ти пратя и бонус и озаглавя .
И при мен се натрупаха неща на лични.

 
 Марги може ли да погледнеш да кажеш за какво иде реч ако разбираш инглиш старият репортаж. 
 

 Хайде за рожденичката още Gift Heart
Изгарящ поглед и очиии , пожар ! Nature Fire



фемираката ни лудост .Sleeping каква нежност. Kiss Емко искаше и още ама Фера прилична. Тогава го изненада с посещението и Емир се зарадва Grinning

Heart EyesHeart EyesCupid


чок любимо Heart поразяващи погледи бесни и тези ръцеее Heart Eyes Нема други като тях за мен .Толкова истински и раздаващи се. На Чачи това му е първата професионална главна роля.
Гледам сериали и харесвам екранни чифтета нашите са първи в класацията ми. Завинаги в моето -нашите сърца!:heart:

 Зад камера от стара фотосесия . Çağatay Ulusoy Kamera Arkası 2015 год.
 Красив и стилен в Долче и Габана .




 Слънчева усмивка , греее Nature Sun With Face

Виж целия пост
# 406
ФемО, ти просто попита човека, който знае колкото да си изпроси боя Satisfied В общи линии нищо интересно, ако съм разбрала правилно говори за приноса на Хазал, настъпилите промени в сценария, че няма нови проекти, но се надява да избере подходящ; пожелава щастлива нова година на всички, здраве, изобилие, добри приятелства... Гледа Великолепният век и Карадайъ и т.н. Не гарантирам за точност Stuck Out Tongue Winking Eye

П.П. колко е красив Чачослав в този репортаж Heart Eyes
Виж целия пост
# 407
Маргиии , споко . Това  какво гледа е така.  Интеренсува ме частта за Хазал в репортажа .Значи е казал за приноса .
 Двамата винаги се подкрепят ХазаЧаг. Revolving Hearts Дори да е имало студени ветрове са го преодоляли и в реала са близки приятели.
Многооо е красив в репортажа и стилен . Брутален , убийствен, харизматичен  и всичко каквото се сетиш:stuck_out_tongue_winking_eye:  Гифки сме правили са нейде из темите и не съм запазила . Smirk Тогава е в началото на кариерата ,не се крие ,излиза и не е скука като сега. Confused

А , за този момент сещетате ли се ?  Поглед , докосване . Евалла ! Broken Heart


клип на Тамара Попова - голяма фенка на нашите хора .
 Марги нали слушаш руски мелодий ?


нов постер - Очаквайте от 22 април . Останаха дни до премиерата .
 Приготвих си пуканки и сме пред мониторите.

Виж целия пост
# 408
Момента, за който питаш е след смъртта на бащата на Джансу, Фера слизаше от техния апартамент. Сехер ги видя.

Рязали сме от репортажа, но и аз не знам къде да ги търся, преди 2-3 години е било и с кофти качество. Това си спомням Smirk
Виж целия пост
# 409
Purple Heart


Kissing HeartKissing HeartPurple Heart

 Мерси ,Маргиии Flowers Tulip
Редактирах с клипче фемирско .
Виж целия пост
# 410
Върнах се да видя редакцията. Даа, слушам понякога.

И аз да не остана по-назад.


Покрай Бел я чух тази и си я пусках до втръсване.
Днес направо се олях Crazy
Виж целия пост
# 411
Феми, Маргарелка ти е написала какво казва в общи линии. Понеже клипът е със субтитри, можеш да си му пуснеш автоматичния превод на български. "Счупен" е естествено, както и с Гугъл, но основното се схваща.
Виж целия пост
# 412
Профи, понеже си го споменала, ако някой знае и може да ми разясни как стоят нещата с автоматичния превод. Само през компютър ли се пуска?  Аз все през мобилно устройство влизам и когато и да са споменали съфорумки, че има подобна възможност, за такива видеа със субтитри, никога не успявам да се възползвам... Това пък от години да гледам турски сериали и все така нищо да не вдявам от езика, Rolling Eyes с автоматичния превод се схваща основното както казваш...
Виж целия пост
# 413
Върнах се да видя редакцията. Даа, слушам понякога.

И аз да не остана по-назад.


Покрай Бел я чух тази и си я пусках до втръсване.
Днес направо се олях Crazy

Тази песен е толкова красива и така да им отива текста. Помня когато за пръв път гледах клипа как настръхнах на думите за очите, съвпадащи с Емковия проникващ поглед Heart
Няколко са ми любимите Фемирски клипове с руски песни, страхотни текстове, много дълбоки и смислени, прекрасна музека. Видеоклипа от Фема е нова любима има и още 2-3. Ще се опитам да  се сетя заглавието на най любимата ми че не го намирам видеото , обикновено като цъкнех на руско видео  и изскачаше в листата отстрани. От 2 години не съм засядала на ФЕмирски клипове, ама започна ли отиват часове. Марги и аз имам такъв навик да въртя едно и също нон стоп не докато го науча наизуст, ами докато на моите им се доповръща от него, особено ако пусна и компа който е свързан с музикална система..... отива дни наред едно и също Joy

И аз като Фема да се тръшна, Боже колко е красив тоя Ча, с право си загубихме акъла за няколко години Joy
Нещо такова за пореден път ми показва защо откъдето и да мине сериала и народа пощурява по него.

други любими





Марги, май в първото видео мярнах сцената като хваща кичурче от косата на Фера, ако имаш време може да стане на гифка, но да хванеш целия момент с косата и лицата им, и малко с ръката върху синджира на люлката. И да е голям, ох много съм нахална Embarassed Ох имаше и друго но като се сетя - тогава. Направо се замаях от видеа Joy

АЙ честито, ващи майса ги снимали на Малдивите Stuck Out Tongue Winking Eye


Фемо, и аз като Марга хич не обичам да се заседявам в кухнята. Правя 2-3 торти,  или по-скоро една с няколко вариации на кремове и желатини според сезона, един кекс, ама през няколко години, затова всеки път се налага да му поглеждам рецептата  и една баклава на която ме научи Зиза, други сладкиши май не мога. Ама обичам да ги похапвам, то кой ли не обича Blush
Като ме хванат добрините правя хубави неща,  и основно по поводи, но като цяло когато е по задължение, ако може да е по-набързо или да се готви самО  престоявайки дълго време във фурната. Ненавиждам всякакви кулинарни предавания, а то сега където и да цъкне човек все въртят черпаци, направо ме отказаха от телевизията.  Готвене, риалита и ковид, това е от сутрин до вечер newsm11
Ама не бих отказала рецептата ти за  лесенЧийз кейка.

Това са снимките с които се бях похвалила в темата, но последно да съм правила преди 4-5 години....
Скрит текст:

Виж целия пост
# 414
Бел, стига де, не си нахална. Аз когато съм тук на вас нищо не мога да откажа Heart Само Фема системно си я предупреждавам, че не искам да досаждам в темата със стари неща и предпочитам на лични като са много поръчки, пък и като не ми се засяга всичко е точно Stuck Out Tongue Winking Eye
Ще хвана момента, който искаш, само дето няма да е днес. Когато е готово гифче от Т примерно, на момента бих, но сега се налага да се забавя Smirk
Ох, че хубаво изглежда баклавата.

От снощи една размазана снимка обикаля мрежите, малко се съмнявах, че са Х и К. То пък аз и на сянката си не вярвам Rolling Eyes Но да, май е вярно, радвам се, че смесиха плодовете и зеленчуците hahaha Само моя Керем се дърпа и държи на своето, че и тая година сме щели да ги пропуснем Малдивите. Пфуу Crossing Arms Joy

И да не е песен прехласвам се по дадена музика, минават месец-два до появата на нещо друго Joy

Виж целия пост
# 415
Марги има и още 1-2 момента които искам ама не помня серията и трябва да обясня някои подробности затова някой ден на ЛС Stuck Out Tongue Winking Eye

Аз Хандето и Керем  ги подозирам от есента когато ги снимаха да излизат от някъде с Айше Баръм. Имах дежа-вю с тази разлика че в тройката изнизваща се в индианска нишка вместо СС беше Ханде. Керем така беше пламнал в лице, същински червен домат. Видя ми се много странно човек от този бранш и проживял 4 години със Сера свикнал с антуража и да пламти така пред поредните жълтури. Както се казва в такива случаи гузен негонен бяга Joy А и каква работа има той с мениджърката на Ханде? Преди така трима си ходеха ама със СС. Сигурно няма смисъл да започвам как до сериалния любим на Ханде с който си разменяха публично мили любовни гъдели в мрежите, той и пращаше цветя на сета и.... и на втората седмица от започването на снимките на вратата изхвърча от живота и, сякаш набързо освободи мясното на друг..
 Не мисля обаче че продължението на сериала ще има успех, вероятно ще го приключат след няколко серии.
И аз съм така за музиката, много време въртя едно и също, имам любими от всякакви стилове, слушам даже и класика. Само чалги не понасям.
Виж целия пост
# 416
Този път пак наваксвах в движение с информацията, само че АФК го открих две години след началото му, а от Вратата бяха минали приблизително два месеца. Stuck Out Tongue Winking Eye За втори път си позволявам да сравнявам пред вас две напълно различни неща, но ме повлякоха в еднаква степен, затова.
За скорошната раздяла на Ханде с Мурат Далкълъч и останалото вие сте наясно и без да гледате сериала. Отпреди знам, че в руските групи се коментира всичко за всеки Stuck Out Tongue Winking Eye
Наскоро имаше репортаж, от който стана ясно, че кучето на Керем (даже дали не са си го взели заедно със СС, не знам) добре познава Ханде и я гледаше влюбено като него самия Stuck Out Tongue Winking Eye Joy Може и да са заедно...

Историята издиша отвсякъде, просто похабиха нещо в което имаше потенциал, но трябваше да приключи навреме. Аз си бях доволна от първоначалния замисъл за 25 еп. Каквото-такова Smirk
Стига съм спамила Stuck Out Tongue Closed Eyes

Както прецениш, Бел. Винаги може и на ЛС. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 417
Бел ,нацелила съм песничката руската.
Обичам и латино и имам с тях харесвани фемирски клипчета Heart Eyes
Турско ,зависи от гласа и да не е маане.


На Ханде Ерчел не знаех че Айшето е нейната мениджърка. Вероятно са влюбени но може и да не са.
 
Маргиии ,така е при рускините има всичко за всеки . От там черпим инфо.
Виж целия пост
# 418
Турски песни имам предпочитани 2-3, като цяло много рядко слушам. Навремето бях си харесала Ексик от нашия сериал. Също и онази в превод Да не се докоснат ръцете ни...
Не, поправям се, онази след шамара, не знам как е заглавието. От колко време пиша и го трия, предавам се. Joy Добре подбрана беше музиката и в АФК.

Мерси за рецептата, Феми, през мобилната няма спойлер. Изписвам на ръка. Липсват някои опции, опростена е, но като цяло предпочитам нея. Особено заради известията и съобщенията.
Виж целия пост
# 419
Ха излиза че съм го правила тоя Чийзкейк, само дето не знаех че така се казват натрошените бисквити намазани със заквасена сметана 😆
И на мен ми харесват въпросните песни от АФК Тази след шамара имаше превод при падругите, разтърсващ текст. Навремето писаха че тя е Чачов избор. При условие че той сякаш беше нещо като неформален говорител почти изпълняващ функция на ходеща страница на сериала, може и да е вярно за песента, да е подхвърлил идеята например.

Хрумва ми че за Х и К размазаните кадри може да са рекламен трик за поддържане на интереса до започване на новия сезон.
После ще цитирам и хубавите големи гифки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия