е като каубой мачооо
Тогава бяхме в Хисаря компания и като го видех през тела така му се зарадвах и възкликнах и всички ме разбраха
Добре че не изтипоса и съкровищетУ 
Рецепти ще ти пратя и бонус и озаглавя .
И при мен се натрупаха неща на лични.
Марги може ли да погледнеш да кажеш за какво иде реч ако разбираш инглиш старият репортаж.
Хайде за рожденичката още

Изгарящ поглед и очиии , пожар !




фемираката ни лудост .
каква нежност.
Емко искаше и още ама Фера прилична. Тогава го изненада с посещението и Емир се зарадва






чок любимо
поразяващи погледи бесни и тези ръцеее
Нема други като тях за мен .Толкова истински и раздаващи се. На Чачи това му е първата професионална главна роля. Гледам сериали и харесвам екранни чифтета нашите са първи в класацията ми. Завинаги в моето -нашите сърца!:heart:
Зад камера от стара фотосесия . Çağatay Ulusoy Kamera Arkası 2015 год.
Красив и стилен в Долче и Габана .

Слънчева усмивка , греее


В общи линии нищо интересно, ако съм разбрала правилно говори за приноса на Хазал, настъпилите промени в сценария, че няма нови проекти, но се надява да избере подходящ; пожелава щастлива нова година на всички, здраве, изобилие, добри приятелства... Гледа Великолепният век и Карадайъ и т.н. Не гарантирам за точност 
Дори да е имало студени ветрове са го преодоляли и в реала са близки приятели.
Тогава е в началото на кариерата ,не се крие ,излиза и не е скука като сега. 







с автоматичния превод се схваща основното както казваш...



Само моя Керем се дърпа и държи на своето, че и тая година сме щели да ги пропуснем Малдивите. Пфуу
