
От Х и К дойде нещо като потвърждение, така, че поне за момента изглежда там всичко е истинско
Пък и последния път като ги причакаха журналисти дори не отрекоха в прав текст както обикновено. Брейй дано се задържат. Не отричам, че се зарадвах

Пък и последния път като ги причакаха журналисти дори не отрекоха в прав текст както обикновено. Брейй дано се задържат. Не отричам, че се зарадвах


Вчера всъщност. Не знам казвала ли съм ви обичам да озвучавам конкретна сцена с любима песен. На Бел щях да сложа ФЕмир пред камината с Love is all, гледам няма я и нея


Разни хора...
сигурно затова и акаунтите ми си стоят. Та ще намина тези дни да видя дали не съм си метнала някъде видеата с руски песни...
Ех, що не озаглавявахме и навремето... Сега, в последните година-две в повечето случаи слагам заглавия и се ориентирам безпроблемно.
И тамън се шашнах при кого ли отиде и тази сутрин пристига съобщението





Спомних си ги тези споменатите видеа. Много обичам My all, есента пак озвучих сцена с нея, но не фемирска, много красиво се получи и как ли не се опитах да го кача във В-бокс и не, до час ми го блокираха
Във Видеоклип бг оцеляват, но оттам по-трудно се сваляше май. 













Препоръчани теми