ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 512

  • 33 744
  • 728
# 420
Много ме дразнят разните рекламни трикове и че по неписано правило на тези, които са свободни им приписват ашк извън снимачната площадка Imp

От Х и К дойде нещо като потвърждение, така, че поне за момента изглежда там всичко е истинско Stuck Out Tongue Winking Eye Пък и последния път като ги причакаха журналисти дори не отрекоха в прав текст както обикновено. Брейй дано се задържат. Не отричам, че се зарадвах Heart
Виж целия пост
# 421
Маргиии , шоу бизнес ..... ашк, машк. Скандали измислени,неизмислени.
Чачослав не го щадиха особено с една особа . Тогава си личеше че искаше да им тегли Сектира  ,но търпя. После си опрай вкуса с филма.

 За Бенсу и Айчата нема такива нИща. Бенсу е с годеник за който се омъжи.
Айча Туран е прикрита.
Нашият ни е вкаравал у шокови състояния ,само да не направи най големата беля и глупост. Пепел ми на клавишите и мислите.
( Кандилкащо човече )

О ,Бел правила си го чийзкейка .
И за бисквитена торта се ползват такъв тип бисквити или има едни специално за такава торта.
Виж целия пост
# 422
Феми, кога успя да редактираш предния пост, да си бях направила скрийншот поне. Карай, като съм разсеяна така е Joy

Чачослав и Айча нещо да не би да имаха конфликт помежду си, набързо приключи участието ѝ; бяхте превеждали нейно изказване, че само с един колега не се е сработила. Дали беше за нея или нещо се обърках... Размишлявам си...
Бенсу беше обвързана, там просто нямаше как да им припишат ашк.
Виж целия пост
# 423
Баджаначкеее , не се кахъри.
Обещавам ще ти пратя рецептата на лични плюс бонуси.
И ще нахалствам да ми измайсториш гифки от Т .
Направи си скрийншот на наличната .

О.,немаше как ли ? Винаги могат да напишат че не е устояла на мега красивия си колега и звезда и се разделила с бизнесмена.  
Такива новини ни се разминаха и по добре.
Чаатай си изкарва предостатъчно от актьорството и без реклами . Изградил е име , пръв подписа с НФ ексклузивен договор ,а там кинтите са чок.
Сега не вярвам да взима малко в Йешилчама. Яхти ,махти си купува .
И екипи от хора си вкарва вече.
Виж целия пост
# 424
Да, Ча си остава първия турски актьор с главна роля в сериал на Нетфликс. След него са всички останали.

Авторката на романа сякаш си е представяла друг актьор обаче newsm78

Феми, онази рецепта ми стига, с други няма смисъл да се затормозяваш да ги пишеш.
Виж целия пост
# 425
https://twitter.com/i/status/1384193002629845002 остават 3 дни Sign Clapper
Виж целия пост
# 426

Чачослав и Айча нещо да не би да имаха конфликт помежду си, набързо приключи участието ѝ; бяхте превеждали нейно изказване, че само с един колега не се е сработила. Дали беше за нея или нещо се обърках... Размишлявам си...
Бенсу беше обвързана, там просто нямаше как да им припишат ашк.

Рускините пишеха че годеника на Бенсула не помръдвал от сета, отделно тя не пропускаше да пусне някоя снимка с обяснение в любов, помните ли и букетите от сигурно стотина рози всяка седмица, някои от тях получаваше на сета...... Какво да напишат журвалята за такива- влюбена двойка с бонус любовник?
За Айча и Ча се писа че не се разбират, после излязоха снимките от галата и си казахме че всичко изглежда ОК, на едната Ча я гледаше някак с любопитство, тя се смееше, но видимо на сцената беше доста спечена и всички се чудеха за пръв път ли и е да се показва пред хора по такива места. После я изметоха много набързо и без никаква логика и сред безбройните последващи проекти на НФ и всички от първия сериал които отново бяха поканени за нови роли, нея я няма въпреки че в международната база данни името и е по първите места трета година.... Сякаш някак я пренебрегнаха, освен ако наистина не става въпрос  за конфликт с ГГ. Тя наля масло в огъня като преди няколко месеца в интервю каза че в кариерата си само с един колега не се е разбирала добре....
А Сера кого да покаже, въртележката от чичковци ли? Пък и ПР ашка и дойде екстра.
За всички е ясно че тези неща са част от бизнеса, нещо като ПР и така безплатно ги разнасят по жълтурите, понякога има разбира се и попадения но са рядкост, а задържалите се заедно дълго време още по- редки случаи.

Намерих руските песни които търсех, на техен фон имаше два прекрасни Фемирски кллипа но не ги намирам, може и да са изметени, но ако ви попаднат мятайте ги тук.



Виж целия пост
# 427
Сетих се за клиповете Бел, пускала си ми ги. Погледнах в Ютюб, но не открих. Явно са ги измели, аз от моя акаунт отдавна ги премахнах, сама понеже ме насметоха, че съм качила нещо чуждо. Добавих описание, но после реших, че няма смисъл и ги махнах изцяло... А от В-бокс са ми затрили маргаритената сватба на фона на No me ames. Защита на авторските права ясно, но в продължение на години стоя, съвсем наскоро установих липсата Flushed Вчера всъщност. Не знам казвала ли съм ви обичам да озвучавам конкретна сцена с любима песен. На Бел щях да сложа ФЕмир пред камината с Love is all, гледам няма я и нея Flushed
Виж целия пост
# 428
И аз се сетих че съм ти ги пращала, но на ЛС ми е такава каша, а и сега  по начина както са скрити и неозаглавени,  търсенето там е мисия невъзможна..... Даже се сетих на първата песен как започваше- бяха сложили диалог на Емко и Фера озвучен на руски или украински, не че има голяма разлика, по украинска тв също са го излъчвали и след 1 минута разговор, тогава тръгваше музиката. Емко както и у нас беше озвучен с много приетен мъжки дълбок гърлен тембър. И в двата клипа имах много любими сцени.....
Понякога ми е идвало да ти пратя някой на фона на някое маане да му смениш озвучаването, ама като се сетя каква си чувствителна да не те захапят нещо и се отказвам. Хич не ми пука на мен, харесва ли ми нещо на интернет просторите, щях да си го слагам в профила и да си го доукрасявам даже, да си ги пазят на компютрите вкъщи като не искат да им ги копират, амаха. Ми то копирането е вид висока оценка за създаденото, даже трябва да се радват
Ама много гадно това с триене и блокиране, няма ли опция  да се заключва профила, за да не се вижда съдържанието.

Не знам казвала ли съм ви обичам да озвучавам конкретна сцена с любима песен. На Бел щях да сложа ФЕмир пред камината с Love is all, гледам няма я и нея Flushed

Пууу язък.
Ама да взема да си подредя едни сцени по списък и ако имаш време и настроение, само тогава.
Вчеря чак забелязах на онези видеа, хем съм ги въртяла преди нон стоп, но чак вчера видях както казах  прегръдката в парка как беше забавена, Ча така се блъсна отгоре и  и я стисна, направо и изкара въздуха, много ефектно, много красиво и по мъжки Heart
С;цената я имаше и в трите видеа, но само в едното е забавена.
Виж целия пост
# 429
Да, на тази тема съм чувствителна признавам си. По принцип не се жегвам лесно или по-скоро гледам да си придавам такъв вид, но като се нахвърлят с подобни обвинения /които са и донякъде основателни през техните очи/, дори не правя опит да се защитя. Иначе нещо направено от мен нямам нищо против да се разнася, напротив - поласкана съм. Умишлено не си надписвам никога нещата, защото хем не претендирам, че са си само мои, хем са по-красиви изчистени. Heart Eyes Разни хора...
Клиповете във vbox и на Видеоклип бг обикновено се задържат, за разлика от Ютюб там малко хора гледат, не са ме захапвали Joy сигурно затова и акаунтите ми си стоят. Та ще намина тези дни да видя дали не съм си метнала някъде видеата с руски песни...

Бел, пращала си ми ги, помня годината и сезона, само по това ще се ориентирам иначе няма оправия Joy Ех, що не озаглавявахме и навремето... Сега, в последните година-две в повечето случаи слагам заглавия и се ориентирам безпроблемно.

Имате ли проблем с форума днес? При мен от снощи всъщност, не получавам известия за темите с нови отговори, в които участвам. И други се оплакват... Смешното в случая е, че си подготвям едни неща като си ги изпратих снощи на ЛС. Гледам няма ги. Ни в получени, ни в изпратени.Flushed И тамън се шашнах при кого ли отиде и тази сутрин пристига съобщението Joy Joy
Виж целия пост
# 430
Марги разсмя ме с последното, къде ли се е мотало това ЛС Joy
Иначе аз не получавам уведомления, едва се отървах от тях и не искам да ги знам, защото в един момент ме засипваха от куп теми които от години не четях...
Малко съм се дописала горе.
Да ти кажа падругите хич нямат скрупули да си размятат 2 твои видеа в ВК. Помниш ли любовната сцена,черно бяла и поразтегна на на фона на My All и другото видео на фона на Луис Мигел, беше ги правила по мое желание, защото предишните на тези песни ги бяха измели от ЮТ. Само че не знам как да ги копна от ВК.
Виж целия пост
# 431
Първо да споделя това. Това е една от причините да си ловкам любимеца.


Чаатай Улусой и Ариф Гюолу взаимно се последвали един друг в ИГ.
 Ариф е млад турски актьор .
Две седмици назад е бил диагностициран с рак на лимфните възли.
 Напомняме че Чаатай помага на хора с такива заболявания не само в Турция, но  подпомага фонд за лечение на деца в Грузия и внася значителни суми.  

 Предполагам колкото му е тежко на момчето . Да бъде силен . Ча го  е подкрепил и помогнал . Лично посети дечицата в Грузия.



 Мощната реклама продължава из Истанбул .  Хората снимат с телефоните билбордовете , и се  радват на звездата. Sweat Smile

Виж целия пост
# 432
Браво на Ча.

Бел, съгласна съм, избери си които искаш. Wink Спомних си ги тези споменатите видеа. Много обичам My all, есента пак озвучих сцена с нея, но не фемирска, много красиво се получи и как ли не се опитах да го кача във В-бокс и не, до час ми го блокираха Neutral Face Във Видеоклип бг оцеляват, но оттам по-трудно се сваляше май.
От ВК си ги дръпнах с лекота, но и не ми искаше регистрация, сега не знам... После качвах в Ютюб, макар че и на dox.bg e удобно...
Виж целия пост
# 433
Баджаначке , издирих го на мойте съобщения с надпис Маргаритената сватба .
 Аман вече . Така заминаха и яки репортажи от Спомените в началото на кариерата. Head Band


 Сега дали ще се отвори и вижда , пробвай .
 Споделяла си за тези неща , помня . И аз искам с моя мелодия ама ша ти дойде много да те тормоза.


фърлянето на булченския букет от маргаритки . Wink
 добре че не го фана мъж Joy


Blue HeartKissRelaxed


Sleeping

 и гифче от затварянето в ап . 10  . Умопомрачителен , адскиии красииив “ Загубваш ума и дума Cupid
Виж целия пост
# 434
Феми, пак не става, но този път може и от интернета да е. В профила ми иначе го няма. Готово видео мога да озвуча с различна песен, но съм правила с кадри по мой вкус само един път, предполагам ще ми е и последен. Доста труд си е, браво на хората които имат търпение да се занимават.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия