90 - дневна диета - тема 371

  • 61 966
  • 752
# 105
Фалафел се яде в ден за варива.

Предполагам знаеш, че менютата не са ти режимни, смесваш и трите вида протеин
Виж целия пост
# 106
Фалафел се яде в ден за варива.

Предполагам знаеш, че менютата не са ти режимни, смесваш и трите вида протеин
Това не го знаех.... 😔
Виж целия пост
# 107
Здравейте! Да взема,да се отчета за днес. Нещо не бях гладна...дали от водата, която излочих (5-6 л.) или нещо друго незнам,но чак към 14:00 изядох една малка ябълка и малко ананас. След малко ще се напъна за още една ябълка, защото ми се струва много малко. Утре ще си наваксам с месенце и салата Simple Smile . Приятна вечер!
Виж целия пост
# 108
Фалафел се яде в ден за варива.

Предполагам знаеш, че менютата не са ти режимни, смесваш и трите вида протеин
Това не го знаех.... 😔
Кое? На първа страница пише, а и е коментирано, че според правилата на книгата отделените протеини не се смесват. Преди години тук смесвахме до два протеина, но ти консумираш яйца, месо и мляко на едно хранене
Виж целия пост
# 109
Фалафел се яде в ден за варива.

Предполагам знаеш, че менютата не са ти режимни, смесваш и трите вида протеин
Това не го знаех.... 😔
Кое? На първа страница пише, а и е коментирано, че според правилата на книгата отделените протеини не се смесват. Преди години тук смесвахме до два протеина, но ти консумираш яйца, месо и мляко на едно хранене
Махнах млякото от вечерята.
Виж целия пост
# 110
Как пиете по 5-6 литра вода дневно? Това всеки ден ли? От тоалетната излизате ли?😁
Виж целия пост
# 111
Как пиете по 5-6 литра вода дневно? Това всеки ден ли? От тоалетната излизате ли?😁

Аз съм така от както се помня. Даже лятно време ги подминавам. Не мога без вода. От малка ми казват като жаба си 😁
Виж целия пост
# 112
Не разбрах, подминавате вц-то ли?
Виж целия пост
# 113
Утре-белтъчен ден :кафе, чай, ябълка, риба със зелева салата, вечеря-половинка:heart_eyes:Приятна вечер!
Виж целия пост
# 114
Не, надвишава 6 литра вода
Виж целия пост
# 115
Не разбрах, подминавате вц-то ли?
Не, пия много повече вода. Аз пък гледам като трамвай 😳 като чуя, че някой пие само по една чаша дневно 🤣
Виж целия пост
# 116
6л.вода е страшно много!Няма организъм,който да издържи дълго на това поене с вода!
Ден 7 и съм -1,400кг. Ден варива съм много гладна...луда работа.
Виж целия пост
# 117
6л.вода е страшно много!Няма организъм,който да издържи дълго на това поене с вода!
Ден 7 и съм -1,400кг. Ден варива съм много гладна...луда работа.
Напротив грешиш, когато имаш физически труд няма как да не пиеш. Имам кана за вода от 2,5л като съм си вкъщи поне три пъти си я пълня. На работа имам шише от 2л и него си го пълня два пъти. Казвам ти лятото тези 6 литра ги подминавам. Отделно сега чай пия. А до WC си ходя и нямам проблем. Просто от малка съм така.
Виж целия пост
# 118
Осъзнавам, че спамя но не мога да се сдържа.
6 литра и повече ежедневно са предизвикателство за бъбреците.
KriSkAa, Вие сигурно сте с индивидуална особеност, но да не остане някой в заблуда, че тези литри са препоръчителни за по-добри резултати. Извинявам се отново!
Виж целия пост
# 119
Фалафел се яде в ден за варива.

Предполагам знаеш, че менютата не са ти режимни, смесваш и трите вида протеин
Това не го знаех.... 😔
Кое? На първа страница пише, а и е коментирано, че според правилата на книгата отделените протеини не се смесват. Преди години тук смесвахме до два протеина, но ти консумираш яйца, месо и мляко на едно хранене
Махнах млякото от вечерята.
Не само млякото трябва да махнете,имате яйца и наденица,които също не се смесват.
Или само яйца или само месо.Единствено мляко,сирене и кашкавал е допустимо да се смесват.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия