Лакове за нокти - 148

  • 36 611
  • 734
# 330
Джулс, този розАвичък Катрин Арли го поглеждам из кутиите от известно време... Heart Eyes Като си спомня как хубаво се бях лакирала и как съм го снимала с мазен отпечатък на камерата без да се усетя... Joy Бях му убила поне наполовина яркостта! Bowtie Страхотен лак Cupid
Ел, не ми се струва, че Бел съхнат по-бавно (с бързосъхнещ топ). Четките ми идват леко големи за миниатюрните ми кутренца и връхчетата се обелват като че ли една идея по-бързо, но като цяло биват. Имат интересни цветове.
Виж целия пост
# 331
Ан Болейн на A england .

Виж целия пост
# 332
Голяма красота, жалко че ми се бели за ден.
Виж целия пост
# 333
🌸Golden Rose extreme gel shine 014  На живо е много по-розово Simple Smile Мноого плътен цвят, но ще продължавам да търся оранжевия нюд...
Виж целия пост
# 334
21 cosmetics 37 + s-he stylezone 322/220

Виж целия пост
# 335
От мен пясък на Перфект и кафяв Голдън Роуз, който никога не съм слагала, а имам от много време.
Разкошни сте всички ❤️

Виж целия пост
# 336
Катерина, лесно ли се сваля този пясък на Перфект? Simple Smile Отдавна се каня да го пробвам, но...знаем защо не съм Stuck Out Tongue Winking Eye
Ще си правите ли първомартенски маникюр? Simple Smile Аз имам някои идеи...
Виж целия пост
# 337
Dolce, мисля да се лакирам в червено за 1 март. Още нямам идеи.
От снощи съм с любим Пастел
Виж целия пост
# 338
Dolce, мисля да се лакирам в червено за 1 март. Още нямам идеи.
От снощи съм с любим Пастел
Ох, този Pastel и аз го пуска... Ама кога ли ще му дойде реда.... Разкош е!!!!
Виж целия пост
# 339
Олгарита, много хубав цвят 😘
Долче, аз го свалям с домакинско фолио и нямам проблем 😉
Виж целия пост
# 340
Аз хем тествам едни нов Пиер Карден, хем нещо като мартенски маникюр спретнах набързо Simple Smile



Не съм изкривила линиите, шаблонът уж е шарка зебра Simple Smile
Виж целия пост
# 341
Големи красоти показвате пак! Аз като видях днес маникюра на Олгарита целия работен ден си мислих, че цветът е подобен на още нелакирания ми досега Essie Love is in the air от тазгодишната им Валентинска колекция и трябваше тази вечер да го изпробвам.

Много добра формула, onecoater, който съхне с матово сатенен финиш, но за мен е по-красив с лъскав топ отгоре. Мислех да му правя декорации, но се отказах и ще му се радвам така.
Имам още три цвята от колекцията, които си чакат реда за лакиране
Скрит текст:
Виж целия пост
# 342
Браво, Еси са едни от най-качествените и издръжливи лакове.
Виж целия пост
# 343
Оххх, margolotta, простреля ме в сърцето с тия Есита❤
Виж целия пост
# 344
margolotta, тази колекция продава ли се в България?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия