Лакове за нокти - 148

  • 36 612
  • 734
# 345
Margolotta, изглеждат абсолютно еднакви лаковете. Пастел е също покривен на един пласт.
Осмичка, много ми хареса мартенския ти маникюр.
Катерина, тези пяъци са много ефектни.
Преслава, жалко че нямам достъп до лаковете на 21. Чудесно си ги съчетала.
Маме, не го оставяй да чака Пастела. Заслужава си.
Долче, очаквам новият ти маникюр. Сърчицата бяха много нежни.
Виж целия пост
# 346
От мен нещо ярко Stuck Out Tongue СНБ Интензив, но име не помня Stuck Out Tongue
Марго, страшен е този Еси ♥ Подобен имам на Флормар и много си го обичам макар да е на край вече Stuck Out Tongue Оранжевото също е чудно ♥ Напомня ми пак на един Флормар, от който съм се запасила две шишета Grinning
Виж целия пост
# 347
Има един Флормар като това червеникаво-оранжевото Еси с блестящите частички, но не помня цвят. Следващата седмица като ги мерна пак в Ивис, ще пиша.
Виж целия пост
# 348
margolotta, тази колекция продава ли се в България?
За съжаление не знам дали още зареждат някъде Еси в България, преди години ги бях купувала от ДМ. Тук в Германия решиха да не я пускат по магазините и официалните сайтове тази колекция, и аз разбира се задължително трябваше да я имам, и поръчвах от Нотино, cocopanda.de и от един шведски сайт.
 Направила съм си и списък с желани цветове на Пастел, скоро май ще пускам поръчка в Мейкъп.
Essie Cupid s  Beau  е оранжевото,  със сребрист шимър, и много ми хареса на чужди нокти, ще видим на моите как ще е.
Виж целия пост
# 349
Привет, лакови Красавици! Heart
Аз съм вече първомартенска:

Скрит текст:





Лака е Golden Rose nail lacquer N286
Декорацията - фолио за цял нокът, вече започнах да му свиквам.

Пп Олга, страхотен Пастел и още по страхотно ти стои. Two Hearts
Виж целия пост
# 350
Много красиви неща сте показали! 💕 Аз няма да правя мартенски маникюр, нещо не ми се носи червено. Това сиво съм го показала, но много го обичам и краднах идейки от Пинтерест Grinning
https://www.instagram.com/p/CLzDjtcDJ9d/?igshid=1t277fwj37ogl
Виж целия пост
# 351
Прекрасни лакове и маникюри, момичета! Heart Eyes
Джаста, твоят е направо като мартеничка, толкова хубав! Heart Eyes Нищо, че аз не разбирам къде точно е фолиото, но е супер Blush
Олгарита, Hug
Георгиева, ако става дума за лилавкото 432- чакам и него сред другите, има го в емаг. Wink Толкова ярко червено ти отива изключително много!
Арабеск, все някога ще го докопам и аз това сиво (много го обичам това сиво матирано). Grinning Близнакът от Gelly серията е с хубава четка, но странна консистенция...
Марголота, мислех, че не си в България? Thinking Прекрасни Есета! Много харесах и светлия, имаш ли снимки с него?
Аз днес се "излъгах" с един Лумс- много тъмно шоколадово с кехлибарено-златисти шимъри/частички- ами, разкошен е Heart Eyes Мамето ме "дразнеше" с онзи готин шоколадов лак, а и още някой показа шоколадов пясък мисля...та не му мислих много...нищо че не съм голям фен на марката. Все ще издържа по 3-4 дни на моите нокти де. Тъкмо да изпразвам по-бързо шишенца Stuck Out Tongue Winking Eye С две думи...това е шоколадовият вариант на ГР Калър експерт 32! Heart
Скрит текст:




А всъщност...ходих до Лили за лакочистител Sweat Smile И да хвърля око на намалените до утре Бел.
Скрит текст:
Направи ми впечатление, че са разместили вътре и лакочистителите изобщо не са където бяха преди и обикалях да търся...някакви мъжки дезодоранти и продукти имаше там където преди бяха лакочистителите Smile Взех и едни клечки за коригиране на грим- да почиствам след лакиране, много са ми удобни. Като клечки за уши са, но от едната страна са заострени, от другата са...вълнообразни. Аз използвам тази част, ако има повече за почистване, а по-тънката ми е за фини корекции. Разбира се, старая се да се лакирам така, че много рядко да чистя, но все пак понякога се налага. Grinning Със стар флумастер (светъл цвят) потопен в лакочистител също се почиства добре. Само трябва добре да се изчисти от оригиналния цвят на флумастера. Аз имам и едни с остър гъвкав връх (за рисуване, от Лидъл- като някои очни линии е, ако се сещате) и когато някой се захаби достатъчно и вече не пише, ще го "жертвам" и него за целта. Blush
Момичета, някоя има ли ГР Калър експерт 109??? На блистера 109 е този който изглежда като черен Grinning До "бялото"- което всъщност е Rose Ivory на Флормар Пърли Joy Да ми каже дали по принцип е желе или просто е по-непокривен лак? Много тъмно червеникаво, почти черно е...черна череша. Георгиева, случайно да го имаш? Grinning Нали имаш доста подобни шишенца Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 352
Простете моля, Видях бял пясъчен лак тук скоро, но го загубих.  Моля да каже момичето, кой номер и коя марка е.
Виж целия пост
# 353
Малко пясък за разнообразие Simple Smile

Не виждам номер, но едва ли има други бели от серията Thinking
Виж целия пост
# 354
Ако за моя питате, марката е Barry M - white moonstone, серията crystal rock. Няма други бели от серията Simple Smile
Предишните им пясъци бяха textured, където имаха един много подобен - Lady.
Благодаря на Долче за инфото за намалените Бел в Лили. Утре ще отида за един кралско син, струва ми се, че е тип желе. И ще продължавам да издирвам perfect F5, и масленозеления Medusa.
Уж нямаше да купувам нови, но приготвих 5-6 бр. за изхвърляне, та съвестта ми е чиста. Grinning
Освен това много харесах холограмния revolution преди 1-2 страници и сега разцъкам и за него Grinning
Виж целия пост
# 355
Малко пясък за разнообразие Simple Smile

Не виждам номер, но едва ли има други бели от серията Thinking
Благодаря много. Къде го намирате ?
Виж целия пост
# 356
Долче, за същият лилав Флормар писах. Точно той е и е много красив на нокти❤
109 нямам, но имам 34, който много прилича на него и един Есенс също.
Виж целия пост
# 357
Здравейте 😊 дами.Знаете ли къде в Бургас мога да намеря лакове и топ лакове на Импала?Нещо не ги намирам вече🤔Преди имаше в Елитис и в кварталната ни парфюмерия.Благодаря ви предварително 🤗
Виж целия пост
# 358
Малко пясък за разнообразие Simple Smile

Не виждам номер, но едва ли има други бели от серията Thinking
Благодаря много. Къде го намирате ?
Поръчвам ги от Англия - superdrug, Ebay uk.
Виж целия пост
# 359
Ох, много сте хубави всички Heart Eyes
Джасте, ти направо си ме настигнала в дължината Grinning Страхотно е Heart
Аз нямам бяло и използвах GR 05 Grinning мислех да сложа някой стикер ама се отказах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия