Сватба, булките на 2020, 2021 г., тема 7

  • 51 326
  • 740
# 345
Един въпрос ме мъчи от много време и ще ми е от помощ мнението на всяка, която планира или вече е минала по тоя път: духов оркестър като изненада на сватбата.

Мечтах си за Гъмзата и неговия оркестър, но ми идват май много солено - чета, че взима 5К за такъв ангажимент. Знаете ли дали е така?
И някой има ли опит с Берковската духова музика?
Тъй като в крайна сметка става дума за максимум 30-минутен ангажимент такива суми ми идват малко нанагорно Grinning
Виж целия пост
# 346
Аз си мисля да предложа на сватята да изненадаме децата/младоженците със заря. Някой да го е правил и да знае къде се поръчва заря?
Виж целия пост
# 347
Аз си мисля да предложа на сватята да изненадаме децата/младоженците със заря. Някой да го е правил и да знае къде се поръчва заря?

Имайте предвид, че на някои места зарята трябва да е разрешена от мястото на тържеството и се заплаща такса за нея. Направо попитайте тях, със сигурност работят с фирми.
Виж целия пост
# 348
Какво шампанско избрахте за подписването?
Виж целия пост
# 349
Здравейте момичета, Simple Smile
С най-голямо удоволствие и аз се записвам за темата, наскоро ме изненадаха приятно. Simple Smile
Нямаме дата още, но ще се постараем да направим сватбата през есента (освен ако нещо покрай Ковид не ни изненада). Събирам идеи и препоръки за хотели в Арбанаси. От вече доста години не съм ходила там, така че нямам идея кои хотели са хубави, и кои не. При всички положения ще направим няколко пътувания, за да проучим, но ако можем малко да стесним кръга, ще е добре.
Сватбата няма да е много голяма, със сигурност под 100 човека, предполагам някъде около 70.
Благодаря предварително!

Виж целия пост
# 350
Здравейте момичета, Simple Smile
С най-голямо удоволствие и аз се записвам за темата, наскоро ме изненадаха приятно. Simple Smile
Нямаме дата още, но ще се постараем да направим сватбата през есента (освен ако нещо покрай Ковид не ни изненада). Събирам идеи и препоръки за хотели в Арбанаси. От вече доста години не съм ходила там, така че нямам идея кои хотели са хубави, и кои не. При всички положения ще направим няколко пътувания, за да проучим, но ако можем малко да стесним кръга, ще е добре.
Сватбата няма да е много голяма, със сигурност под 100 човека, предполагам някъде около 70.
Благодаря предварително!

Аз онзи ден изпратих запитване на Арбанаси Палас - изглежда ми красиво на снимки, хубава гледка, хубава тераса, но не съм ходила на живо. За съжаление още не са ми отговорили.
Виж целия пост
# 351
Здравейте момичета, Simple Smile
С най-голямо удоволствие и аз се записвам за темата, наскоро ме изненадаха приятно. Simple Smile
Нямаме дата още, но ще се постараем да направим сватбата през есента (освен ако нещо покрай Ковид не ни изненада). Събирам идеи и препоръки за хотели в Арбанаси. От вече доста години не съм ходила там, така че нямам идея кои хотели са хубави, и кои не. При всички положения ще направим няколко пътувания, за да проучим, но ако можем малко да стесним кръга, ще е добре.
Сватбата няма да е много голяма, със сигурност под 100 човека, предполагам някъде около 70.
Благодаря предварително!

Аз онзи ден изпратих запитване на Арбанаси Палас - изглежда ми красиво на снимки, хубава гледка, хубава тераса, но не съм ходила на живо. За съжаление още не са ми отговорили.

И ние си мислехме да проучим там. Не ми хареса, че официалния им сайт е толкова занемарен. Няма никаква информация за подобни събития. Мислехме и за Парк хотел Арбанаси и хотел Севастократор - въпреки, че там може и да е доста скъпо и сигурно няма да се впише в бюджета.
Виж целия пост
# 352
Да, доста е 90-тарски, все едно съм го правила в час по информатика на HTML Grinning Но пък гледах снимки на разни фотографи от там и ми хареса.
Виж целия пост
# 353
Ако нямаш против, би ли споделила приблизително какво са ти предложили като оферта, когато се свържат? Blush
Междувременно и аз ако разпитам там или в някой друг хотел в Арбанаси, ще пиша.
Виж целия пост
# 354
Аз си мисля да предложа на сватята да изненадаме децата/младоженците със заря. Някой да го е правил и да знае къде се поръчва заря?

За заря търсете професионална заря. От фирмата за пиротехника ще ви обяснят дали и какви разрешения ще са нужни. Не е нещо сложно. Имайте предвид, че някои зари и пирошоута са доста скъпи.

На бул.Рожен 25В има голям магазин, който предлага подобни неща, в близост до Илиенци е. Имат и сайт. В самия Илиенци също има друг магазин на друга фирма.

Може да видите и сайтовете за пиротехника в интернет. В повечето от тях има и клипче на зарята, за да си изберете.
Виж целия пост
# 355
Абе като цяло живата музика създава съвсем различно настроение 😄
Аз лично съм била на изяви на Берковската духова музика и какво да ви кажа.. просто всички бяха на крака.

Един въпрос ме мъчи от много време и ще ми е от помощ мнението на всяка, която планира или вече е минала по тоя път: духов оркестър като изненада на сватбата.

Мечтах си за Гъмзата и неговия оркестър, но ми идват май много солено - чета, че взима 5К за такъв ангажимент. Знаете ли дали е така?
И някой има ли опит с Берковската духова музика?
Тъй като в крайна сметка става дума за максимум 30-минутен ангажимент такива суми ми идват малко нанагорно Grinning
Виж целия пост
# 356
Аз останах доста разочарована от отношението на управителката на Арбанаси Палас.
Като се започне от това, че трябва да се наемат маси и столове, продължа с това, че  ни каза, че щом няма да ползваме хотелската част, направо да забравим за петък и събота и завърша с това, че цялостното поведение беше твърде нахакано и тип “аз тука колко сватби съм направила”.
Виж целия пост
# 357
Това с наемането на маси и столове звучи абсурдно. Попаднах на такава "оферта" в хотел Raya Garden, Велико Търново. Там поне са си написали черно на бяло какво предлагат и не си губиш времето да звъниш и разпитваш. А и има глоби за каквото се сетиш, вкл. 1000 лв. за пушене...В крайна сметка сватба ли ще се прави или изложба?!
Виж целия пост
# 358
Мда, и там ходихме.
Аз обиколих пет места в Търново и Арбанаси през ноември 2019, може би ще е полезно да опиша опита ми.
Безумно е, да, все едно и вилици, и чаши да трябва да си занеса.
Виж целия пост
# 359
Мда, и там ходихме.
Аз обиколих пет места в Търново и Арбанаси през ноември 2018, може би ще е полезно да опиша опита ми.
Безумно е, да, все едно и вилици, и чаши да трябва да си занеса.

Да, ако можеш, ще е полезно да споделиш за места Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия