Неангажираща връзка

  • 15 490
  • 297
# 120
Хъм, в момента влизам в такава. Като изляза ще коментирам.
Засега смятам, че такава връзка крие само плюсове и за двамата.
Когато двама възрастни могат да се оправят с живота си самостоятелно, няма нищо по-хубаво да изкарват приятни моменти заедно. Не е вярно обаче, че няма чувства. Инак не бих се ангажирала с връзка, както и той.
***
Сметките, чорапите и гащите са индивидуални.
Верността и респектът са споделени, макар че за мен е много трудно това, ама ще положа усилия.
Изглежда, че за него е важно.
Все още текат преговори, но изглежда да сме на път да постигнем консенсус. Joy
Виж целия пост
# 121
Сега с кой?
Виж целия пост
# 122
Ако има вярност, разделното живеене е плюс. Даже голям, защото битовизмите много забатачват връзката.
Виж целия пост
# 123
Айде Равена,  най после да срещнеш подходящ секс партньор, ама не възлагай много надежди,че те повечето една майка ги е раждала. 😀
Виж целия пост
# 124




Иначе Равена е права - за двама души на зряла възраст, способни да си живеят сами, един съвместен живот и свикване с навиците и битовизмите може да е натоварващ. По-добре да се виждат за кеф, а домакинствата и гащите да са отделни и всеки да си ги подрежда както е свикнал.
Вече като минат 70-така може да им се прииска и заедно да живеят за да се гледат, де Wink
Виж целия пост
# 125
Не се смей, на трети епизод сме, промото го бива Laughing
Виж целия пост
# 126
Не се смей, на трети епизод сме, промото го бива Laughing

Може тоя път да изкочи заек.
Виж целия пост
# 127
Той,еврейчето беше, друго животно май се търси Mr. Green
Виж целия пост
# 128
Той,еврейчето беше, друго животно май се търси Mr. Green
Ъъъ, не ми трябва заек на мен! Много бързо свършват. Joy
Аз по пари не се литкам. Вълк ми трябва на мен, вълк!
И раните съм му готова да ближа. Стига той да ближе моите, че аз имам склонност да давя другите животни. Joy
Имала съм страшен вид за някой, който не ме познава...
Той, добре че не познава бившия ми, че ще види дали само видът ми е страшен! Joy
Виж целия пост
# 129
Какъв му е класификаторът във фауната според теб?
Виж целия пост
# 130
Не ги плаши бе, те мъжете доста страхливи😀
Виж целия пост
# 131
Какъв му е класификаторът във фауната според теб?
На бившият ли? - опосум
Виж целия пост
# 132
Бившите са умряла работа. На новияяяя
Виж целия пост
# 133
Бившите са умряла работа. На новияяяя
Oще не знам. Ама, щом засега се справя с опитомяването ми ще да е от чакал нагоре. Пък и има точка за конфиденциалност в "договора". Абе, вие нямате ли си друга работа, ама - ха?! Joy
Виж целия пост
# 134
Са, теб те напира да ни кажеш, после ние нямаме ли си работа Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия