Цветна и пъстра 146-та пролетна гобленарска тема.

  • 52 787
  • 760
# 150
Вижте какво открих 😃

Страхотни спомени са ми и аз имам няколко! Обещавам скоро да снимам цялата продукция и да й направя албум! А сега едно етапче
Виж целия пост
# 151
И аз да се запиша със скромен етап, надявам се вече да имам повече време и да напредна.


Много красив гоблен! Откъде сте го закупили?
Виж целия пост
# 152
Благодаря, от тук https://sellina.eu/a-green-village . Само че е купуван преди 3г и в момента гледам, че няма наличност.

Честит празник мили дами, с пожелание за много обич и уважение от хората около вас!
Виж целия пост
# 153
Виж целия пост
# 154
Честит празник Девойки!
Да сте здрави и да творите красота!:-)

Аз снощи довърших девойката която ших.
Почти - остава да купя 5 черни перлички за носле на зайчето и копчета на жакетчето.
Или да си ги довърша с конци...
Щеше ми се да я снимам изпрана, изгладена и на дневна светлина ама ...
топла, топла, на нощна лампа. Blush

Скрит текст:
Виж целия пост
# 155

Имам си вече и животинки ❤❤❤
Виж целия пост
# 156

Имам си вече и животинки ❤❤❤
Аууууу няма такава красота! Какви наситени цветове! На коя фирма е гоблена?
Честит 8 март момичета!
Виж целия пост
# 157

Имам си вече и животинки ❤❤❤
Аууууу няма такава красота! Какви наситени цветове! На коя фирма е гоблена?
Честит 8 март момичета!
Гоблени Ради Simple Smile
Имат страница във facebook ,аз от там си правя поръчките ❤❤❤
Виж целия пост
# 158
Честит празник, момичета! Бъдете здрави, обичани и винаги щастливи!
Ето обещаното албумче със снимки
https://m.facebook.com/media/set/?set=a.10221629683950504&type=3
Виж целия пост
# 159
Честит празник момичета!
Ехаа, все едно попаднах на някакво вълшебно място - толкова красиви неща,
mery 79 много ги харесвам и аз тези "криви" картини на Климт, а пък Риолис с вълнени конци са ми любими, толкова обемни и красиви стават гоблените с тях
Бяло Цвете - любим гоблен на Дименшънс, супер се получава и картичките са много сладурски. А за незабравките просто нямам думи - наистина са незабравими.
Зори Прекрасен нов модел на Лука-С, грабна ме и мен. Чудно си се самовъзнаградила.
donsita много се радвам на такива спомени, помня че бяха в плановете ми, но така  не стигнах до тях и така си остана
petjah красота, аз имам ушит Париж и ме чака Венеция. Кога ли ще стигна до него?
МamaNaMiro нямаш стигане, всеки път се изумявам колко бързо се получават при теб нещата. Много красив, с наситени цветове - супер се получава.
Нещо много дълго стана, дано не съм досадила, но направо се почувствах като дете в сладкарница. Благодаря ви за прекрасните емоции точно на празника ни.
Аз приключих с лодката и започнах нов проект.
Виж целия пост
# 160
Здравейте девойчета и честит 8 март!
petjah, брилянтна колекция! Няма гоблен, който да не ми харесва Heart Eyes
Flash*, много сладичко това девойче.
МamaNaMiro, ти си машина! Прекрасен гоблен и хубавото е, че с това темпо, скоро ще го видим готов!
teddybearm, много лятно-носталгично настроение носи тази лодка! Кой е следващият проект?
Виж целия пост
# 161
Следващият проект е на лятно-морска тема, трябва да стане това
Виж целия пост
# 162
Здравейте девойчета и честит 8 март!
petjah, брилянтна колекция! Няма гоблен, който да не ми харесва Heart Eyes
Чувствата са взаимни! Винаги съм харесвала и искала да ушия онези гоблени, които ти шиеш, но един живот не стига! Явно имаме сходен вкус!
А пък и зодията ни една, с един ден разлика...
Виж целия пост
# 163
Здравейте 🙂
Завърших първия си гоблен. Трябваше да се шие на кръстче, но е шит диагонал. Хубав- лош, това се получи.
Личи си липсата на опит, но си го харесвам. И разширени вени ми донесе.
Следващия ще карам по-полека.
Алабастрова дама
Панамата, както споделих по-рано, беше някаква евтина. Конци Ариадна- 3. Контурът с 1. Рамката някаква ретро, изникна от мазето и мъжът ми преправи.
Виж целия пост
# 164
много добре се е получило.
и ретро рамката много пасва на ретро дамата. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия