Време е за ИКЕА! - Тема 33

  • 50 268
  • 732
# 300
Момичета,
Някой ползва ли ръчен душ като тези
https://www.ikea.bg/products/bathroom/showers/brogrund-rachen-du … -3-strui/40342544
https://www.ikea.bg/products/bathroom/showers/voxnan-rachen-dush … -3-strui/20342583
Виж целия пост
# 301
Който ползва такъв органайзер... моля, да ми измери колко е широко мястото, което се закачва на рамката?!? Може ли да се регулира за по-широки или по-тесни рамки?!?

Виж целия пост
# 302
Имам предходен модел. Различава се по джобовете. Това е парче плат, което от едната страна е с джобове, а от другата е пръчка, за да тежи. Може да се сложи върху всякакъв размер рамка.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 303
С метална пластина е под плата. На рамка  3 см го ползваме. 4 см го измервам.
Виж целия пост
# 304
За по-широки не може.
За по тесни става- просто малко виси
Скрит текст:
Виж целия пост
# 305
Много си харесах системата platsa, но ще ни дойде над бюджета. Обаче така вече ми хареса идеята, че много държа да направим нещо подобно. Става въпрос за шкафове над спалнята + еднокрилен гардероб, защото стаята е много малка. Среща ли ли сте в някой мебелен магазин по- евтина алтернатива. Замислих се не могат ли да се наредят и надстройки за гардероб, които просто да са окачени на стената? :/
Виж целия пост
# 306
second, tanya_p, zvаnchе... много ви благодаря... Simple Smile
Виж целия пост
# 307
Това висящото за легло го имаме от седмица. При нас пада като му сложа една книга вътре. Отзад има само две метални неща като куки, останалото е от плат. Много ме ядосва, накрая ще му ударя два пирона.
Виж целия пост
# 308
Това висящото за легло го имаме от седмица. При нас пада като му сложа една книга вътре. Отзад има само две метални неща като куки, останалото е от плат. Много ме ядосва, накрая ще му ударя два пирона.
А може ли едно фото как изглежда отзад?!?
Виж целия пост
# 309
Моето е метална пръчка (тежичка) в подгъва.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 310
И моето е метална скоба
Виж целия пост
# 311
И моето е метална скоба
И на мен така ми се вижда от картинката... благодаря...
Виж целия пост
# 312
Някой да е прал и сушил в сушилня такива възглавнички? Пише пране до 40 градуса, сушене до 60 градуса. Дали възглавничките ще се разпухат или ще станат пляскя?
https://www.ikea.bg/products/textiles-curtains-rugs/chair-pads/m … -za-stol/10331014
Виж целия пост
# 313
Някой да е прал и сушил в сушилня такива възглавнички? Пише пране до 40 градуса, сушене до 60 градуса. Дали възглавничките ще се разпухат или ще станат пляскя?
https://www.ikea.bg/products/textiles-curtains-rugs/chair-pads/m … -za-stol/10331014

Мари, редовно ги пера и суша в пералнята/сушилнята. Никаква грижа. Само като ги изпереш ги набухни, че плънката отива в единия край. По две ги слагам наведнъж.
Виж целия пост
# 314
Който ползва такъв органайзер... моля, да ми измери колко е широко мястото, което се закачва на рамката?!? Може ли да се регулира за по-широки или по-тесни рамки?!?


Имаме и от малкия и от големия модел. Малкото като това е широко горе около 4 см, 2 пръста и половина. Стои стабилно, ако е на по-плътна табла, не просто една тръба. В двойното има поне 6 книги, някои от 300 страница и не е мръднало.
Скрит текст:





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия