👜Нови придобивки в гардероба - 61

  • 122 534
  • 709
# 345
От един магазин на нишава, в софия
Имат бежов и черен

https://instagram.com/24deluxe.eu?igshid=6v8bxde1c84h
Виж целия пост
# 346
Sl-може ли линк към бялата къса рокля с дантела?
От другите 2 бели тоалета-вземи първата бяла дъла рокля.
Виж целия пост
# 347
https://www.charoruiz.com/es/coleccion-pv2019/vestido-corto-ona- … lanco/30-talla-xs
Да дългата рокля е много красива.
Покрай нея отркрих сайта.
А сега нагърмях и тези неща, защото най накрая открих къде  Индетекс са си скрили хубавите ризи.

коприна





памук


Поръчах ги доставка  до магазин.
Малко ми е далече магазина, но ще го преживея.

Да видим какво ще пристигне.Признавам, че до сега не съм влизала в техен магазин, защото по принцип преди бяха само за аксесоари на Индетекс.
Виж целия пост
# 348
В описанието на страницата има линк към онлайн магазина Wink 59лв
Виж целия пост
# 349
От голямото чудене, поръчах тези Heart Eyes
Виж целия пост
# 350
Аз пък от голямото чудене дали да си взема още едни сникърси или сандали и накрая пак сникърси gant чанта monnari 🤔

Виж целия пост
# 351
Не е фурла, мурла, защото 500-600лв за чанта не бих дала НИКОГА. 😀😀😀
Виж целия пост
# 352
Не е фурла, мурла, защото 500-600лв за чанта не бих дала НИКОГА. 😀😀😀

Направо е бонбон! Ако е онлайн, може ли инфо? Много, много, нежна Simple Smile
Виж целия пост
# 353
Не е онлайн, от физически магазин е. Струваше 35лв. Simple Smile
Виж целия пост
# 354

Само че в такъв цвят:
Скрит текст:

2 x
Виж целия пост
# 355
Не е онлайн, от физически магазин е. Струваше 35лв. Simple Smile

В кой град е този магазин? Много е хубава Simple Smile
Виж целия пост
# 356
От голямото чудене, поръчах тези Heart Eyes

Откъде е тази красота? Може ли и снимки на живо, когато ги получиш.
Виж целия пост
# 357
Не е онлайн, от физически магазин е. Струваше 35лв. Simple Smile

В кой град е този магазин? Много е хубава Simple Smile
Враца.
Виж целия пост
# 358
Враца магазина срещу Теодор ли? Оттам имам подобна в сиво и черно и я обожавам. Тия дни щях да ходя да видя какво ново имат. Аааа и една голяма Розова имам от там.
Виж целия пост
# 359
Враца магазина срещу Теодор ли? Оттам имам подобна в сиво и черно и я обожавам. Тия дни щях да ходя да видя какво ново имат. Аааа и една голяма Розова имам от там.
В магазина, който се намира между новия магазин за спортни дрехи, а от горната страна продават обувки ест.кожа.
На витрината е сложена червена и заради нея влязох, но тази ми е по-приложима. 😊
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия