👜Нови придобивки в гардероба - 61

  • 122 534
  • 709
# 360
Сподели линк за дънките, моля.
Виж целия пост
# 361
А откъде са тези чорапогащници с татуировки, могат ли да се купят от физически магазин?
Виж целия пост
# 362
Заповядай 🙂 - https://www.zalando.co.uk/ltb-molly-slim-fit-jeans-yule-wash-lt121n064-k13.html
Супер мек деним, много приятни и комфортни.
Виж целия пост
# 363
Враца магазина срещу Теодор ли? Оттам имам подобна в сиво и черно и я обожавам. Тия дни щях да ходя да видя какво ново имат. Аааа и една голяма Розова имам от там.
В магазина, който се намира между новия магазин за спортни дрехи, а от горната страна продават обувки ест.кожа.
На витрината е сложена червена и заради нея влязох, но тази ми е по-приложима. 😊
Искам и аз такъв магазин и да си взема червената чанта Sad
За да не е спам
Виж целия пост
# 364
Поръчах някакви неща от Зара, но засега дойде само една блузка.


Виж целия пост
# 365
Рокля

 и пак

Скрит текст:

пижамки като на tuali
1
Скрит текст:

2
Скрит текст:
Виж целия пост
# 366
Ааа, не е честно, аз като ги купувах ми отказаха тази със сърцата, нещо я нямаше в момента (или поне не в моя размер) 😀
А роклята откъде, много хубав принт...?
Виж целия пост
# 367
mimozata, рокличката е много готина, от къде е? Носи си я със здраве.
Виж целия пост
# 368
Скрит текст:

Чакам от Зара


комплекта
блузата

3 в 1 - парео, плажна рокля и хавлия

[/img]



Какво дочаках и какво върнах?
Върната - като размер беше моя, не ми стоеше добре и не ми хареса качеството на изработка.
Върната - беше ми голяма и не ми допадна като изработка.
Така пристигна пратката.

Харесват ми, стоят ми добре, само панталонките една особеност - не бива да напълнявам, че едва ги обувам през ханша, но пък ми заспиват идеално на линията талия-ханш. Цвета на панталонките е като на първата снимка.
 Роклята на цветя - чаках, чаках и след една седмица се обадих до магазина, за да ми съобщят, че са пропуснали поръчката ми и междувременно роклята се е изчерпала.
От Бунгите избрах първата.


Чакам отново тия дни
Виж целия пост
# 369
Искрица, раницата е много по мой вкус. Моля те, дай линк откъде е.
Виж целия пост
# 370
@модератор:
Сериозно ли моят коментар беше единственият “спам” в темата, след като от поне 3 дни само се спами?!
Моля ви, престанете с избирателното триене, а разчистете темата.
Благодаря.
Моята покупка (дънки), също беше изтрита. Дори не разбрах, защо?!
Подарък:

Виж целия пост
# 371
Pink Dress

как са материите на В'Заро?



И мой коментар беше изтрит.

Питах откъде се взимат кодове за Abuot you за 25%, ами не малко намаление, успях да си поръчам , не е проблем да ги покажа, но не съм ги получила още.




Виж целия пост
# 372
Вчера вечерта ги взех.
Чуднички са ми
Free style, от физически магазин в гр. Плевен е.
Виж целия пост
# 373
Pink Dress

как са материите на В'Заро?

Изкуствени, но меки и приятни на допир, не се наелектризират. Плътни, не прозират, и двете блузки са еластични, не се мачкат на пръво четене.
Виж целия пост
# 374
Ааа, не е честно, аз като ги купувах ми отказаха тази със сърцата, нещо я нямаше в момента (или поне не в моя размер) 😀
А роклята откъде, много хубав принт...?

Сега има сърчица и са намалени.Даже има розова с червени ,която ми хареса..
роклята
https://www.twinset.com/en-be/poplin-dress-with-print-211TT2191.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия