👜Нови придобивки в гардероба - 61

  • 122 534
  • 709
# 390


Рокличка,която изпъвам доста повече и по-добре стои..

https://fr.sandro-paris.com/fr/femme/robes/robe-en-jacquard-doub … _color=11#start=1


и в цял ръст
Скрит текст:



Lady Brinne  много удобни изглеждат ,каква марка са и кожени ли са ?
Виж целия пост
# 391
mimozata, сандалите са RIEKER и са от естествена кожа и текстил. На мен ми хареса много и цвета им, защото ще ми се върже с много от летните дрехи.
Виж целия пост
# 392

tuali
От къде е портмонето...търся същия размер.
Виж целия пост
# 393
Ето и придобивките, които очаквам аз:


Виж целия пост
# 394
dea76, червената пола е страхотна. Откъде е?
Виж целия пост
# 395
А роклето? Blush
Виж целия пост
# 396
Всичко е от veepee.es.
Виж целия пост
# 397
И аз да се похваля с една 'глезотийка' от естествена кожа. От мен за мен:

Скрит текст:
Виж целия пост
# 398

tuali
От къде е портмонето...търся същия размер.

От wardow, има и други моделчета, по-големи, по-малки...Дойде много бързо.
Ето го мойто https://www.wardow.com/aigner-genoveva-geldborse-rosa-152739-0406-1.html
Виж целия пост
# 399
Такъв размер си взех и аз преди месец от Тенденз. Засега съм доволна, още свиквам с размера, но ми харесва
https://tendenz.bg/%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%BE-%D0%BF%D … 0-0143950___27752
Виж целия пост
# 400
Здравейте. Отдвана Ви чета, но досега не съм писала. Сега се престраших обаче.
Ето и моите нови придобивки





Виж целия пост
# 401
И аз да се похваля с една 'глезотийка' от естествена кожа. От мен за мен:

Скрит текст:
От къде е чантата?
Виж целия пост
# 402
Доволни ли сте от раницата? Гледам я отдавна Simple Smile
Виж целия пост
# 403
Доволни ли сте от раницата? Гледам я отдавна Simple Smile
Хубава е и на живо. Тъмно винен цвят. Купих я, за да се връзва на сникърсите, на които езика  е тъмно винен цвят и напълно съвпадат. Твърдичка е, но все пак е изкуствена кожа, а и трябва да е твърда, за да стои в тази форма. Като цяло аз не я нося постоянно, а само в свободното си време, поради което не мога да кажа колко би била издръжлива при всекидневно носене.
Виж целия пост
# 404
Скрит текст:
Скрит текст:
И аз да се похваля с една 'глезотийка' от естествена кожа. От мен за мен:

Скрит текст:
От къде е чантата?
Lancaster Paris
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия