Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 36

  • 72 792
  • 740
# 180
Дуцето, да ви е живо и здраво момченцето!
Наздраве!
Тортата е прекрасна!

Вкъщи сме на лаврак, поредна втора вечер. Само детето негодува🙄😂 На нас си ни харесва.



Салатки


И десерт млечна баница



Хубава петъчна вечер, момичета!
Виж целия пост
# 181
DucetO,честит рожденик,щастливо детство му пожелавам!
Тортата ти е много хубава.
От мен салата

Пиле

Картофи

Това снощи го правих
Виж целия пост
# 182
DucetO, прекрасна торта ,да ти е жив и здрав рожденикът!
За тази вечер имаше панирано пиле.месо

Зелена салатка

И за десерт Ягоди

Приятна вечер!
Виж целия пост
# 183
DucetO,, да ти е живо и здраво момченцето, да расте щастливо! Тортата е трепач, ще се хареса и на малки, и на големи, чудна е! Flowers Hibiscus

Пържена треска,


баница


и лимоновият сладкиш на i_peych.
Виж целия пост
# 184
Крем супа с картофи и моркови


Ябълков кекс
Виж целия пост
# 185
Peggy Bundy, благодаря!
DucetO, да ти е здраво и щастливо детето!
Он мен само еднr непоказани, изостанали кисело зеле с бекон и куркудена чорба, за да не съм без снимка.


Виж целия пост
# 186
DucetO, честит рожденик! Здраве, щастие и успехи му пожелавам! 🥳☺️🎉 Тортата е разкошна!
За десерт в първия пролетен ден, приготвих вкусен цитрусов сладкиш с грис! 🌞🌷
https://---shoretner923-3vL9OSI
Виж целия пост
# 187
DucetO, да ви е жив и здрав рожденика!!!

Честита Първа пролет, момичета и Честит Имен ден на Тодоровците днес!!!

Закуска:запечени филийки с шунка и кашкавал


Днес се вихрих малко и правих еклери, с ядково мляко вместо обикновено краве и настърках портокалови корички в крема , стана страхотен 🤩


Тук остатък от крема и едно несполучливо еклерче


От снищи тортелони карбонара  по Джейми Оливър
Виж целия пост
# 188
В студеното време да се сгреем с пилешка супа! 🥣🥣🥣
Виж целия пост
# 189
Шоколадови мъфини


Бутерки с кренвирш и кашкавал


Баница


Мезе


Пилешко филе с гъби


Пица
Виж целия пост
# 190
Овесени бисквити.Както винаги, правя ли нещо по рецепта, нищо не става.

Филета.

Крем-супа.


Палачинки с кисело мляко... и плънка от салам и настърган кашкавал.

Скрит текст:
Праз пека във фурната.


Скрит текст:
И препечен хляб.Машината накрая сдаде багажа, след 10 години експлоатация.

Виж целия пост
# 191
Може ли рецепта за баницата? Благодаря Simple Smile

Виж целия пост
# 192


Кюфтенца от леща и цвекло с дип дзазики и чушки с доматен сос



Пълнени хлебчета
Виж целия пост
# 193
Кюфтета по чирпански

Питка
Виж целия пост
# 194
Пържени филийки за махмурлии Joy



Мишмаш и чери доматки

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия