Козунаци 2021-ва

  • 58 679
  • 857
# 525
Може би иска още малко печене, че е висок.
За пореден път по рецептата на Морена. Огромни благодарности за прекрасната рецепта.Heart Eyes
Виж целия пост
# 526
Прекрасни, Роси! Simple Smile И аз благодаря за доверието! Simple Smile
Виж целия пост
# 527
Морена, явно съм избързала с рязането, ама пуста лакомия...Confused
Иначе фурната ми е силна, но си права - пекох го на най-долното ниво и може и това да е допринесло.
Нищо де - това беше само репетиция - рецептата е прекрасна, в четвъртък ще врътна един, но този път в друга форма, малко по-нагоре и може би няколко минутки повече ще го пека. А с рязането няма да бързам Joy
Проверявай го с клечка и пущай вентилатора ако не е готов отвътре. Аз и без да го проверявам последните поне 15 мин. пущам вентилатор.
Днес правих козунак за Цветница не беше пробно , а с цел да почерпя. Само, че този път след втасването вместо да си го измеся на ръка за няколко минути , както правя винаги ,го пуснах в хлебопекарната ,за да му изкарам мехурчетата , че да не се цепи като кекс. Обаче явно съм прекалила с месенето и след сплитането станаха два малки козунака от половин доза. Друг път с тази доза правя три големи бухнали козунаци.Така, че повече няма да правя тази грешка и ще си го измесвам на ръка.
Виж целия пост
# 528
Здравейте,страхотни козунаци показвате.Аз искам да замразя козунак и да питам как да процедирам-
1.замесвам тестото
2.втасва
3.разточвам,плънка,плитка и във формата
и сега ли го слагам във фризера или да втаса пак както е сплетен?
Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 529
Морена, явно съм избързала с рязането, ама пуста лакомия...Confused
Иначе фурната ми е силна, но си права - пекох го на най-долното ниво и може и това да е допринесло.
Нищо де - това беше само репетиция - рецептата е прекрасна, в четвъртък ще врътна един, но този път в друга форма, малко по-нагоре и може би няколко минутки повече ще го пека. А с рязането няма да бързам Joy
Проверявай го с клечка и пущай вентилатора ако не е готов отвътре. Аз и без да го проверявам последните поне 15 мин. пущам вентилатор.
Днес правих козунак за Цветница не беше пробно , а с цел да почерпя. Само, че този път след втасването вместо да си го измеся на ръка за няколко минути , както правя винаги ,го пуснах в хлебопекарната ,за да му изкарам мехурчетата , че да не се цепи като кекс. Обаче явно съм прекалила с месенето и след сплитането станаха два малки козунака от половин доза. Друг път с тази доза правя три големи бухнали козунаци.Така, че повече няма да правя тази грешка и ще си го измесвам на ръка.
Моят опит с недопечен отвътре е съсвсем различен.
А разпукването при печене зависи повече от втасването.  Както си го премесила с миксера, трябвало му е отново повече време да втасва.
Виж целия пост
# 530
Според мен не се е доопекъл, аз умишлено добавих още 5-7 Мин. от мен, тъй като ползвах фурната на свекърва ми, а нямам представа как пече.
Беше си пак мек и с тънка коричка, много повече ми хареса от последната рецепта, която правих Simple Smile
И аз мисля, че е трябвало още 5-10 минути да се пече. Доста е висок.
Виж целия пост
# 531
[..................
И аз мисля, че е трябвало още 5-10 минути да се пече. Доста е висок.
.............и за мен не е доизпечен. Трябваше с дълго дървено шишче да пробваш, и ако имаше остатък от трохи да го оставиш още малко, пак да пробваш с шишчето и тогава да го извадиш. Иначе хубаво ти се е получил.
Виж целия пост
# 532
И моят от днес.

Виж целия пост
# 533
Изпробвах как меси хлебопекарната с рецептата на Морена. Сплетени са с по два фитила, с плънка локум и стафиди. Доволна съм!


Виж целия пост
# 534
Разкошни са ви козунаците, момичета, разкошни!
Виж целия пост
# 535
Аз правя по рецептата на Морена, също в пекарна. Два пъти пускам да меси тестото. Всеки път се получава добре. Simple Smile
Виж целия пост
# 536
Ехааа... много красоти днес!  Браво, момичета! Simple Smile

Аз не се наканих... нещо ми поразмина вълнението от козунците. Нали си открих мечтаното и се кротнах. Пък и с това заседяване вкъщи...
Гледам в играта на Лидл, всеки пуска рецепта за козунак... ама то е все едно и също ( с такива минимални разминавания)...
Виж целия пост
# 537
Здравейте!
 Някой правил ли е козунак с пасиран банан в тестото?
Дали ще потъмнее?
Виж целия пост
# 538
...Някой правил ли е козунак с пасиран банан в тестото?
Дали ще потъмнее?
В козунак не, но руло съм съм правила, потъмнява тестото.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 539
A защо се слага банан? Да е по-сладичко? Или се усеща вкуса му?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия