Big Brother III - 5 част

  • 24 775
  • 655
# 270
Охх я да видим сега на Пеня сайтът  Laughing
Виж целия пост
# 271
Не си кривете душата-има глас момчето!Такава песен и то акапелно, малко певци биха я изпяли толкова добре.
Виж целия пост
# 272
Ох, горкия Пеньо, жал ми е за него.
Виж целия пост
# 273
Явно Панайот е започнал да прави мизерии.На Боян му е имало нещо под възглавницата.
Виж целия пост
# 274
За какво мислиш, че му беше суровото яйце от хладилника? JoyТе няма какво да ядат, той провизиите им проваля.
Виж целия пост
# 275
2 часа и 3 минути през нощтта. СъквартирантитИ изживяват невероятна житейска драма - спЪт  Mr. Green Поне двама от тях де, ама буквално като пънове...
Виж целия пост
# 276
Крайно време е и ние да се "присъединим" към тях:-))Нека бъдем съпричастни Joy
Виж целия пост
# 277
Мен пък ме кефи как пее ПепиТКа Mr. Green
Виж целия пост
# 278
http://www.penyo.info/pesen.htm

Ей тва вече не е истина просто  hahaha

 п.с. ако някой го е пускал вече - сори  Tired

разби ме Laughing
Виж целия пост
# 279
Панайот дали съзнава, че след мизериите, които ще направи на съквартирантите, ако мисията му е успешна и го върнат в къщата, съквартирантите ще го одерат жив?
Виж целия пост
# 280
ла-ла-ла-ла-ла-ла.....

 Joy   Joy    Joy

Пенята е номер 1
Виж целия пост
# 281
Панайот дали съзнава, че след мизериите, които ще направи на съквартирантите, ако мисията му е успешна и го върнат в къщата, съквартирантите ще го одерат жив?
Не може да го осъзнае, щото е тъп.
Виж целия пост
# 282
http://www.penyo.info/pesen.htm

Ей тва вече не е истина просто  hahaha

 п.с. ако някой го е пускал вече - сори  Tired
Е те този незнайно как го пуснах да пее на 3 гласа, глава ме блъсна рано сутрин  ooooh!
Виж целия пост
# 283
Панайот дали съзнава, че след мизериите, които ще направи на съквартирантите, ако мисията му е успешна и го върнат в къщата, съквартирантите ще го одерат жив?
Не може да го осъзнае, щото е тъп.

Както каза Ники Кънчев: Оформя се един любовен многоъгълник, в който Панайот е тъпият ъгъл  Joy
Виж целия пост
# 284
Тъп,тъп ама иска да ухае на хубаво.Свил е парфюма на Павел и той усилено го търси. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия