Пролетта на прага чука, нови плетки диплим тука - юбилейна тема 100

  • 43 473
  • 751
# 495
Благодаря за линка, наистина има находки.
Ще проверя дали доставят извън България.
Виж целия пост
# 496
Мравке, би ли снимала етикета и гранчетата? Че на сайта не дават никаква информация. Виждам само един вид чорапена, но сякаш гранчетата не са навити от едно и също място и вероятно чорапите не биха станали еднакви.
Пишат, че е мериносова суперуош, но нещо не ми се вярва, на цена и метраж излиза колкото другите чорапени.
https://yarn-mania.com/product/chorapena-prejda
Виж целия пост
# 497
Много ми хареса, и други неща си харесах, но цената на доставката ме отказа.
Diorella, щом е Scheepjes Our Tribe, със сигурност е мерино суперуош.
В ирландския магазин, от който пазарувам същата прежда е € 8.95. https://store.winniethewoolwagon.com/product/29130/Scheepjes-Our … ibe-973-It%27s-a/
 Та Така че цената е повече от добра. Но пък мен никога не ме е притеснявало, че ще са ми различни чорапите.
Виж целия пост
# 498


На външен вид прилича на Drops Delight  - непресукана, а не като чорапените на Ализе или Перформанс.
Виж целия пост
# 499
Хммм, щом е непресукана, не зная колко ще е здрава за чорапи, въпреки полиамида.
Ужас, благодаря за информацията. Не ми е позната тази прежда.
Виж целия пост
# 500
Ето това сътрворих - първата ми дреха Smiley Като изключим кусурите, цялостният изглед ми харесва и мисля, че ще го нося.

https://www.instagram.com/anilagzy/
Виж целия пост
# 501
Хммм, щом е непресукана, не зная колко ще е здрава за чорапи, въпреки полиамида.
Ужас, благодаря за информацията. Не ми е позната тази прежда.


Правила съм от непресукана (не на Дропс) и чорапи, и пантофи, при това от чиста вълна... доста издържа. Но пък се носят домашно, та... не знам как ще е в обувки.
Виж целия пост
# 502
Ето това сътрворих - първата ми дреха Smiley Като изключим кусурите, цялостният изглед ми харесва и мисля, че ще го нося.

https://www.instagram.com/anilagzy/

Много е добро! Браво! ♥️
Виж целия пост
# 503
Ето това сътрворих - първата ми дреха Smiley Като изключим кусурите, цялостният изглед ми харесва и мисля, че ще го нося.

https://www.instagram.com/anilagzy/

Много е добро! Браво! ♥️

Благодаря!


Да попитам тези, които са правили шапки-видях в един клип, че слагат нещо като дебела корда за да държи форма.Намира ли се такова "животно" при нас ?
Виж целия пост
# 504
Анжи беше обяснила преди няколко страници каква корда слага на шапките и от къде купува, върни малко назад.
Виж целия пост
# 505
Регилин
Виж целия пост
# 506
Свърших 100% памук Candy от плета.бг 220 гр, игли ластик - 2,5мм, тялото - 3мм


Виж целия пост
# 507
Много красив!
Виж целия пост
# 508
Здравейте! Искам да изплета две бебешки одеалца (за близнаци) и се колебая  какъв състав на преждата да избера. Зная, че има доста прежди на Ализе и Ярнарт, рекламирани като бебешки, но дали акрила е подходяща материя или по-добре памук/памук+ акрил? А каква плетка бихте избрали, независимо на една или две куки? Предпочитам одеалата да не са за изписването, а за количка или за креватче.

Аз съм плела няколко комплекта с пелени за бебета, които бяха мнооого харесани от мамите, мноооого ползвани, ползват се и сега. Дори едното майче иска да изплета, но по-голямо - да го ползва като одеалце.
Единия модел е плетен с Nako Luks Minuos Baby
ето така изглежда


Другия модел е с Прежда Нако Елит 50 - и точно за близнаци



Виж целия пост
# 509
близнашките одеялца оризова плетка ли са?
много нежен вид имат. Simple Smile

харесах си тази чанта Sad но това май е макраме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия