Модни консултации - 53

  • 48 028
  • 775
# 555
На Ботичели имат и китайско и турско производство естествена кожа. Турското естествено е по-качествено.
Последният показан модел е от сезон 2017 /първите две цифри от петте, показва годината/ та имай го предвид при покупка, че от тогава до сега са се размотавали из складове, бусове,
магазини.
До късмет е нещата при тях имала съм неща, които съм съсипвала от носене, имало е и такива, които просто не стават.
Виж целия пост
# 556
На Ботичели имат и китайско и турско производство естествена кожа. Турското естествено е по-качествено.
Последният показан модел е от сезон 2017 /първите две цифри от петте, показва годината/ та имай го предвид при покупка, че от тогава до сега са се размотавали из складове, бусове,
магазини.
До късмет е нещата при тях имала съм неща, които съм съсипвала от носене, имало е и такива, които просто не стават.
Благодаря ти! Не знаех това за цифрите.
Виж целия пост
# 557
Pollinaa, не знам дали са в твой стил, но очаквам тези от тенденз.
Изчистени с перфорация естествена кожа с естествена стелка.
ще ходят на всичко и няма да се чудя с какво да ги нося.
Взех за проба и тези, ако не са ми удобни ще ги върна
Виж целия пост
# 558
Pollinaa, не знам дали са в твой стил, но очаквам тези от тенденз.
Изчистени с перфорация естествена кожа с естествена стелка.
ще ходят на всичко и няма да се чудя с какво да ги нося.
Взех за проба и тези, ако не са ми удобни ще ги върна
Хубави са, сега ще разгледам и аз Simple Smile
Виж целия пост
# 559
Палтата на Jeager са чудесни и когато имат намаление, цените им са в границите на допустимото, така че да не избираш между палто и почивка Stuck Out Tongue Winking Eye.
https://www.thread.com/gb/item/jaeger-wool-wrap-coat-camel/17543592
Качеството на плата и изпълнението е отлично.
Beautiful!

Между палто , почивка и немски обективи Wink

Мерси, G.Savova!

Agent, това зелено ме прободе в сърцето 💘
И мен! И мен!! Много мой цвят!
Виж целия пост
# 560
Не бъди толкова алчна ся Simple Smile.
Ще има за всичко.
Виж целия пост
# 561

Някоя от Вас да е срещала този модел някъде освен в Обувки.бг?
Виж целия пост
# 562
Какви точно бели кецове са най-подходящи за с рокли?
И какви рокли са най-подходящи за с кецове?

Може ли примерни снимки?
Показаните бели от Искрица стават ли?


(Май нямам нито кецове, нито рокли подходящи, а ми се иска нещо удобно, леко, без ток, ежедневно)
Виж целия пост
# 563
Какви точно бели кецове са най-подходящи за с рокли?
И какви рокли са най-подходящи за с кецове?

Може ли примерни снимки?
Показаните бели от Искрица стават ли?


(Май нямам нито кецове, нито рокли подходящи, а ми се иска нещо удобно, леко, без ток, ежедневно)
Ето още
Виж целия пост
# 564
Какви точно бели кецове са най-подходящи за с рокли?
И какви рокли са най-подходящи за с кецове?
Може ли примерни снимки?
Показаните бели от Искрица стават ли?
Ето още

С рокли нося като тези кожените на Gant или Converse (такъв модел).
Като модели рокли давам няколко примера:





Мисля, че всяка ежедневна рокля може да се носи с подходящите кецове. GrinningИзключвам само строго официалните и вечерните тоалети.
Виж целия пост
# 565
Аз за това лято съм си взела ето тези маратонки
Които планирам да нося с тази рокля
Виж целия пост
# 566
Хич не си подхождат, ама щом те кефи...
Виж целия пост
# 567
Не се връзват изобщо.
Роклята със сандали, еспадрили или бели кецове. Ако искаш обувките да са с цвят от роклята бяло е най- лесно, иначе трябва да нацелваш нюанса.
Виж целия пост
# 568
Благодаря за съветите Simple Smile Имам и чисто бели кецове, ще видя как ще е и с тях, само да се стопи снега 😃
Виж целия пост
# 569
Тази толкова натрапчиво шарена рокля само и единствено с едноцветни обувки, бели най- добре. Моделът ми харесва, но десенът е too much.
От показаните варианти съм носила разкроена леопардова, дълга права сива и къса черна рокля с бели кецове, харесват ми такива комбинации.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия