Но аз оставам с идеята, че той няма да направи скандал, ако не отидат заедно, но тя държи да си ходят като двойка... Щото иначе ще са "като съквартиранти"
Аз съм с моя любим от 8-9 години. От един град сме, живеем в друг.
Ходила съм у родителите му 3,4 пъти. Преживяването там хич не ми се хареса и просто не си го причинявам. Благодарна съм на любимия ми мъж, че не иска от мен обяснения защо.
И изобщо доста бих се чудила върху развитието на връзката ни , ако той имаше изисквания към мен по тази тема.
Той много харесва моите родители и обича да идва в родния ми дом, но не го прави често,за да се пази известен баланс. 😅
Дори , представете си, родителите ни не се познават!
Но двамата изобщо не сме като съквартиранти. Имаме здрава и пълноценна връзка, в която сме направили преценки какво да допускаме и какво не.
След няколко злочести опита, празниците си ги караме само двамата или в редки случаи той с неговите родители, аз с моите.
Не ме вълнува кое как изглежда отстрани, не се обяснявам вече на коментарите на хората.
Ние също имахме различни концепции за връзката си, ала се адаптирахме.
Научих ,че наистина важното е да има любов, за да функционира безболезнено една връзка.

