На море в Турция - Тема 70

  • 75 675
  • 794
# 750
Здравейте! Може ли да ми помогнете да избера между два хотела - Kamelya K Club и Kamelya World Selin Resort? Ще бъдем с две деца (2 год и 8 год). Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 751
Тонка,
В кой хотел сте? Извинявам се, но съм пропуснала.

Тончо съм.....в Ясмин е
Виж целия пост
# 752
Може ли мнения за Mega saray belek ако някой е почивал там;
Плаж,храна ....всичко;
Виж целия пост
# 753
Здравейте! Може ли да ми помогнете да избера между два хотела - Kamelya K Club и Kamelya World Selin Resort? Ще бъдем с две деца (2 год и 8 год). Благодаря предварително!
Селин е хотел на първа линия, а К клуб са къщички по-далеч от плажа. Част от общ комплекс, с общ плаж (хубав!) са. Та с двете деца в хотела ще ви е по-удобно според мен.
ПП Не съм посещавала Камелиите, но съм ги набелязала и следя отзивите им.
Виж целия пост
# 754
Здравейте! Може ли да ми помогнете да избера между два хотела - Kamelya K Club и Kamelya World Selin Resort? Ще бъдем с две деца (2 год и 8 год). Благодаря предварително!
В момента сме в К клуб. За мен е за предпочитане, защото е по-близо до Аквапарка. Също къщите са удобни, не се качваш по етажи и не чакаш асансьори. Иначе плажът е общ, също и басейните. И да похваля за наличието на интернет на цялата територия на комплекса.
Виж целия пост
# 755
А-ла карт ресторанта един ли е за К клуб и Селин? И ако не е един кой е по-хубавия ресторант? И ако са различни може ли ако сме настанени в К клуб да посещаваме и основния ресторант на Селин? Благодаря!
Виж целия пост
# 756
Основните хранения са отделени. Всеки се храни в ресторанта към неговия хотел. За алакарт не мога да кажа. Въобще не сме търсили.
Виж целия пост
# 757
Tanya.ileva,

А-ла карт ресторантите са едни и същи за цялата Камелия, и за трите хотела. Тази година обаче са им сложили
доста солени цени-10 евро за рибния на човек, 5 евро за италианския, мексиканския и китайския и само турският е безплатен. Но риба има всеки ден, а в турския е много приятно, точно до алеята край морето . През 2019 посетихме рибния, мексиканския и турския, но тази година, през май, беше отворен само турския. Ние не обичаме много риба, но останалата част от компанията държеше много за рибния. Интересен е иначе, като фрегата.
По принцип за основните хранения условието е да се храните в ресторанта на хотела, в който сте настанени, а всички междинни хранения и сладкарниците са общи за всички. Ние обаче не го спазвахме това условие, бяхме във Фулия, и от любопитство посетихме и останалите. Храната е почти еднаква, само обстановката е различна, но и в трите ресторанта е много приятно.Няма да ви спрат, особено ако няма много хора. Това е за да не става натрупване.
Виж целия пост
# 758
Може ли мнения за Mega saray belek ако някой е почивал там;
Плаж,храна ....всичко;
Аз следя хотела защото имах резервация за там но се отказах.Всичко в момента е орязано.Няма вечерна анимация,оплакват се от храната и стаите.Плажа е с дребни камъчета и няма плавен преход.Веднага става дълбоко.Посещава се от германци които липсват.В момента спокойно  и полупразно.
Виж целия пост
# 759
На мен анимация не ми е необходима и ми предложиха доста добра цена; Прегледах плажа, но ми се видя сравнително пясъчен в сравнение с повечето в района;
Интересува ме стаите, храната, комплекса като цяло;
Накой знае ли дали са паднали противоепидемичните мерки в Кападокия и дали летят вече балоните?
Виж целия пост
# 760
Здравейте, може ли някой да ми каже - игралните автомати в хотелитев Анталия  с жетони ли са или с монети. Ако са с монети - евро, долари или Т.Л. Ако са жетони с каква валута се купуват? И изобщо каква валута върви най- добре в хотелите?
Виж целия пост
# 761
Дайте ми някаква идея към кой от хотелите в Кушадасъ да се насочим. Интересува ме хотел на плажа, с добър ол инклузив. Нещо оптимално цена-качество.
Виж целия пост
# 762
Дайте ми някаква идея към кой от хотелите в Кушадасъ да се насочим. Интересува ме хотел на плажа, с добър ол инклузив. Нещо оптимално цена-качество.
Palm wings може да е вашият хотел. На плажа е, много добър all inclusive, анимация и хубави стаи.
Виж целия пост
# 763
Батихан Simple Smile
Виж целия пост
# 764
Може ли мнения за Mega saray belek ако някой е почивал там;
Плаж,храна ....всичко;

Хотела е супер.
Всичко е на ниво - храна,забавления,напитки!
Препоръчвам го!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия