Какъв крем за лице използвате? – 20

  • 86 327
  • 736
# 270
Момичета, можете ли да препоръчате крем без масла за комбинирана кожа? Търси се хидратация, може и без SPF. Simple Smile
Виж целия пост
# 271
не матира изобщо, но е лек и хидратиращ

Скрит текст:
Виж целия пост
# 272
Момичета, можете ли да препоръчате крем без масла за комбинирана кожа? Търси се хидратация, може и без SPF. Simple Smile

Кремът, за който е писала Искрица два поста по-нагоре е точно това, което търсиш.
Виж целия пост
# 273
Здравейте!
Може ли да ми помогнете да избера крем за лице за лятото.Кожата зимата ми е суха, но лятото от крема се поти, лъщи и постоянно попивам със салфетки.Гримирвам се само с СС крем и спирала.Отгоре слагам мат пудра,но не помага...
Виж целия пост
# 274
потенето е вода, за него матираща пудра не помага, тя е за омазняването
Виж целия пост
# 275

Този крем дали е подходящ сега за топлото време?
Виж целия пост
# 276
Скрит текст:
Light Beam, TAKE THE DAY OFF CLEANSING BALM ли е балсамът на Клиник, от който си доволна?

вчера го загледах и му се чудя.Аз не използвам грим , освен спиралa и то от време на време и не знам дали си заслужава.
И аз ползвам този балм, много съм доволна. Пробвах само още един от този тип, по-скъп и отново се върнах към Клиник. Има и много от корейската козметика - за Банила съм чела добри отзиви.
На най-добра цена съм го вземала от нотино ( там варират постоянно  -последно за 40.00 лв.)
Аз си почиствам лицето и в дните без грим, най-вече разади слънцезащитата.
Виж целия пост
# 277
Лицето трябва да се почиства винаги, независимо дали се ползва грим, крем или слънцезащита или не. Grinning
Виж целия пост
# 278
Здравейте, имам един въпрос, продуктите ог нотино  оригинални ли са,тъй като си поръчах крем на есте лаудер и пристигна без целофан  и без етикет за срок на годност,може би е било единичен случай, но ми направи лошо впечатление. Факт,че всичко  е по- евтино парфюми,козметика,но имате ли идея дали са оригинални
Виж целия пост
# 279
Да, оригинални са. Не всички неща са в целофан, дори от другаде да ги купите, Дъглас или Делириум примерно.
Виж целия пост
# 280
Значи спокойно да си пазарувам парфюми и кремове оттам 😊
Виж целия пост
# 281
Значи спокойно да си пазарувам парфюми и кремове оттам 😊
О, да Simple Smile Парфюми и козметика купувам основно от там.
Виж целия пост
# 282
Много Ви благодаря! 😊
Виж целия пост
# 283
Ясно, че лицето се почиства винаги.
Първото нещо което правя като се прибера от работа е да измия ръцете и лицето (ипозлвам измивно гелче)
Затова се чудя когато слагам само спирала и от време на време очна линия имам ли нужда от балсама на клиник.
Най вероятно ще го взема защото се изкушава от цената в медеа(48 лв)
Виж целия пост
# 284
Искрица,в аптеки Медея ли продават Клиник? Хареса ли ти крема за лице на Esthederm с прополиса?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия