Бременна от женен мъж на 35 - той не иска дететоо

  • 45 925
  • 1 322
# 105
Скрит текст:

Да погледнем и по друг начин. За девет години сте правили поне хиляда пъти секс. (Извинявам се за вулгарното сравнение, но човекът те е ползвал основно за това, иначе щеше да реагира по друг начин на бременността). 100 лв. е кратък сеанс при раздрънката като стар икарус труженичка
При тебе човекът е получавал младо и красиво тяло, непоело потта на още 5-10 души преди него същия ден, уют, спокойствие... На колко се оценява това според тебе?

Да речем скромните 200 лв. По 10 пъти в месеца = 2000. На година 24 хил. За 9 години - дължи й 216 000 лв.
То е било "по любов". Няма да го мислим така.
Момичето е младо. Не знае, че любовта я измислиха комунистите, за да **** безплатно. Новоизлюпените бизнесмени поеха щафетата. Ако мине номерът, естествено.
Виж целия пост
# 106
И аз не схванах как ще я принудят на аборт?!? Или тя не е искала дете от мъж без толкова имоти? Rolling Eyes

Ако и в този случай жената се надява, че като роди дете на заможния, той ще го подсигури, ще трябва да действа много хитро и да внимава да не го ядоса. Защото, ако го ядоса, онзи като нищо може да прехвърли всичките си авоари на жена си и децата си, а новороденото и майка му да останат с едно голямо нищо.
Също така не се знае жена му, която удобно си затваря очите, дали няма да прогледне, когато стане въпрос за наследството на собствените ѝ деца. И да се стигне пак до преразпределяне на имането така, че бъдещите наследници да няма какво да наследят.
По-жестоките сценарии като например ядосаният любовник да задейства връзките си и да направи черен живота на бившата си любовница ще ги спестя. Всеки е чувал поне за един такъв случай...
Виж целия пост
# 107
Този, ако е кръшкач, даже и да се разведе, едва ли ще заживее с авторката. По-вероятно е да си търси други 20-30 годишни.
Виж целия пост
# 108
На мен ми е смешно как така бебето е станало без да искат.
За предпазни средства явно не са чували.
На всичкото отгоре господина казал, че детето било против неговата воля. Което е смешно. Тоя деца не знае ли как се правят.
Все пак има жена и деца от нея.
Като правиш секс е логично, че отсреща може да забременеят. Носиш си последствията и отговорностите.
Ако не искат нежелани бебета, не правиш секс.
Виж целия пост
# 109
Принуждават ги, Тайчо. Даже не бащите, а дядовците и всичко зависи от парсата в семейството.

В други случай, родени бебета и майките им се запокитват в прованса и растат волни с парса в джоба, докато не ги запокитят в чужбински колежи. И няма хъц- мъц, но майките падат в доживотна жертва без право на избор.
Виж целия пост
# 110
На мен ми е смешно как така бебето е станало без да искат.
За предпазни средства явно не са чували.
На всичкото отгоре господина казал, че детето било против неговата воля. Което е смешно. Тоя деца не знае ли как се правят.
Все пак има жена и деца от нея.
Като правиш секс е логично, че отсреща може да забременеят. Носиш си последствията и отговорностите.
Ако не искат нежелани бебета, не правиш секс.

Абе за толкова години все някак са се пазили, за да са опазят досега. Мен ме очудва, че не е станало по-рано. Те в такива връзки май не се ползва много често презерватив, а го карат на прекъснат.
Виж целия пост
# 111
Горджи, може би имам огромен късмет със семейството и средата си, но просто си представям как някой ще се опита насила да ме накара да абортирам. Flushed Ще се случи на кукуво лято, а на семейството ми хич няма да му пука каква е причината, Казанова какви имоти и бизнес ще загуби и дали съпругата има претенции. Друг е въпросът, че в такава ситуация аз нищо не бих и търсила и очаквала.
Виж целия пост
# 112
Бих искала да допълня, че мъжът е финансово много стабилен, но за момента не е споделил че иска да се ангажира.

Законът заради такива, които не искат да се ангажират, е направен.
Така че, проблемът ти е единствено с теб самата- какво ти искаш, какво ще е най- доброто за теб.

Ако не иска с нищо да се ангажира- има си адвокати и съд.

ПП. Само че, ти трябва наистина да решиш дали искаш това дете и от какво си готова да се лишиш, за да го имаш.

Чудиш се, дали можело да си ограничиш отпуска по майчинство на 1 месец.
Ами, няма как да стане- самотната майка е и за баща, така че не си прави илюзии, че ще се сдобиеш с кукла, на която да се радваш......
Виж целия пост
# 113
Скрит текст:

Да речем скромните 200 лв. По 10 пъти в месеца = 2000. На година 24 хил. За 9 години - дължи й 216 000 лв.
То е било "по любов". Няма да го мислим така.
Момичето е младо. Не знае, че любовта я измислиха комунистите, за да **** безплатно. Новоизлюпените бизнесмени поеха щафетата. Ако мине номерът, естествено.

Държанка или любовница на заможен женен мъж... 200-300 хилки за 9 години... пак са нещо, някаква утеха и ще са от полза, ако реши да е самотна майка. Но този явно е от стиснатите и обича да минава безплатно. Минала се е. Сега ходи гони дивото...
Виж целия пост
# 114
Бих искала да допълня, че мъжът е финансово много стабилен, но за момента не е споделил че иска да се ангажира.

Законът заради такива, които не искат да се ангажират, е направен.
Така че, проблемът ти е единствено с теб самата- какво ти искаш, какво ще е най- доброто за теб.

Ако не иска с нищо да се ангажира- има си адвокати и съд.
И колко е една месечна издръжка знаеш ли?
Виж целия пост
# 115


Абе за толкова години все някак са се пазили, за да са опазят досега. Мен ме очудва, че не е станало по-рано. Те в такива връзки май не се ползва много често презерватив, а го карат на прекъснат.

Милиони деца са се пръкнали с този метод.
Много ниска култура трябва да имат хора, които се надяват това да ги пази.
Виж целия пост
# 116
На мен ми е жалко да натресеш на бебе своите избори. И то ще бъде като любовница - без баща на НГ, РД, почивки....
Виж целия пост
# 117
Тъпа работа.
Ако авторката реши да го роди, по-добре да отиде да живее другаде, за да не й правят мръсно жената и родата на бащата. Макар че пак няма гаранции.
Виж целия пост
# 118
На мен ми е жалко да натресеш на бебе своите избори. И то ще бъде като любовница - без баща на НГ, РД, почивки....
Моя приятелка - бяха заедно 5 г , нямаха предишни бракове или деца, двамата обезпечени, ожениха се, супер, роди им се дете. Когато детето беше на 1, 5 г, бащата се разболя и си отиде за 4 месеца. Икакво? И това дете ли е като любовница само на НГ,на РД? Имам и други примери на женени уж щастливо - по различни причини бащите абдикират и какво?  Да върнат децата там откъдето са дошли? Причините са различни, но факт - сега доста деца растат с един родител.
Виж целия пост
# 119
Скрит текст:
Бих искала да допълня, че мъжът е финансово много стабилен, но за момента не е споделил че иска да се ангажира.

Законът заради такива, които не искат да се ангажират, е направен.
Така че, проблемът ти е единствено с теб самата- какво ти искаш, какво ще е най- доброто за теб.

Ако не иска с нищо да се ангажира- има си адвокати и съд.
И колко е една месечна издръжка знаеш ли?
[/quote]
Извинявам се, че отговарям на неотправен лично към мене въпрос. По-горе направих една калкулация при месечна издръжка в размер на 500 лв. Вече издръжките нямат таван и сумата е нормална за баща, който е много стабилен финансово. (Надявам се, че момичето има реалистична предствава за "много стабилен финансово").
Ако 500 лв. са й малко, съжалявам, половината деца с двама родители живеят с по-малко издръжка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия