Бременна от женен мъж на 35 - той не иска дететоо

  • 45 926
  • 1 322
# 870
Ами, бас ловя, че апартамента от чичо Стефчо със сигурност е в Монте Карло.
Виж целия пост
# 871
Ами, бас ловя, че апартамента от чичо Стефчо със сигурност е в Монте Карло.

Бътер, май излезе от границите
Виж целия пост
# 872
Авторката влиза и сигурно чете, но не знам дали скоро ще се включи с нова информация, защото темата не взе очаквания от нея развой
Виж целия пост
# 873
Напълно възможно е да е в Монте Карло, но в пернишкия квартал Монте Карло

Ами, бас ловя, че апартамента от чичо Стефчо със сигурност е в Монте Карло.
Виж целия пост
# 874
Към авторката. Бих родила детето и всъщност така и направих. Никога не съм съжалила, синът ми е най- хубавото нещо.  Вече е ученик, бащата се сети ,че иска да присъства в живота му, но детето не го иска. След време, само детето има значение, поне при мен стана така. Късмет, каквото и да решиш.
Виж целия пост
# 875


 Имам жилище и що годе нормална работа.
Страхувам се да родя и да бъда самотна майка, тъжна съм че въпреки тази 9 годишна връзка, той все още не живее официално с мен и ми казва, че това дете е против неговата воля и не знае какво ще направи.... Уви, 9 месеца не ми се чака ..
Все още има шанс за аборт.

Мисля от няколко дни, готова ли съм да поема изцяло тежестта на самотната бременност и раждане и майчинство...или не съм готова напълно да променя живата си.



Да си припомним първият пост на авторката.
А и тя да си го прочете,че да не се оплита.

И кое е вярно сега.
,,Имам жилище,, или,,Имам 4 апартамента,,.
,,Имам що годе нормална работа,,.Или ,че работи за 8-9 бона?
Виж целия пост
# 876
Не знам кой го измисли това с 8-9 хиляди заплата, ама тя май писа нещо като 3-4 пъти майчинство, което доколкото си спомням все още е 380лв. Както и за апартаментите- 1 нейн и 4 семейни,от които примерно може да получава наем.
Виж целия пост
# 877
Максималното майчинство.
Ако я нямаше думата макс, сигурно никой нямаше и да забележи. Първата година майчинство е 90% средно дневно нетно 24 месеца назад.
Виж целия пост
# 878
Не знам кой го измисли това с 8-9 хиляди заплата, ама тя май писа нещо като 3-4 пъти майчинство, което доколкото си спомням все още е 380лв. Както и за апартаментите- 1 нейн и 4 семейни,от които примерно може да получава наем.

Втората година е това. Първата, както е написала sigma, т.е. не би трябвало да е проблем.
Максималното майчинство.
Ако я нямаше думата макс, сигурно никой нямаше и да забележи. Първата година майчинство е 90% средно дневно нетно 24 месеца назад.
Виж целия пост
# 879
Между "имам апартаменти" и "роднините ми имат апартаменти" разликата е в не/притежаването.  Какво още ги дъвчете?
Виж целия пост
# 880
Аз на мястото на набора щях да съм се развел още първата година и сега с любовницата да си гледаме порасналото дете. Но това съм аз. И това единствено в случая че разводът няма да разбие тотално бизнеса.
В сегашното положение бих я подкрепил и помагал за детето. Ако има начин постоянно при нея и детето.
Друга любовница не бих си търсил.
Но това съм аз. Това са мойте схващания.
Бих искал да чуя авторката какъв е случая - защо не е възможен развода?  И и желая безпроблемна бременност.
Виж целия пост
# 881
Аз на мястото на набора щях да съм се развел още първата година и сега с любовницата да си гледаме порасналото дете. Но това съм аз. И това единствено в случая че разводът няма да разбие тотално бизнеса.
В сегашното положение бих я подкрепил и помагал за детето. Ако има начин постоянно при нея и детето.
Друга любовница не бих си търсил.
Но това съм аз. Това са мойте схващания.
Бих искал да чуя авторката какъв е случая - защо не е възможен развода?  И и желая безпроблемна бременност.
Ама този мъж нито се е развел, нито иска детето. Защо ? Ти как мислиш ?
Виж целия пост
# 882
За мен отговора е невъзможен развод.
Другата възможност да ме извини авторката е, че е неподходяша за съпруга според набора. Има такива жени - личен опит и винаги при мен са били много красиви.
Виж целия пост
# 883
За мен отговора е невъзможен развод.
Другата възможност да ме извини авторката е, че е неподходяша за съпруга според набора. Има такива жени - личен опит и винаги при мен са били много красиви.
За детето нищо не казваш ? Защо не го иска ?
Виж целия пост
# 884
За мен отговора е невъзможен развод.
Другата възможност да ме извини авторката е, че е неподходяша за съпруга според набора. Има такива жени - личен опит и винаги при мен са били много красиви.

 Защо красивите жени не стават за съпруги?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия