Бременна от женен мъж на 35 - той не иска дететоо

  • 45 927
  • 1 322
# 885
За мен отговора е невъзможен развод.
Другата възможност да ме извини авторката е, че е неподходяша за съпруга според набора. Има такива жени - личен опит и винаги при мен са били много красиви.
По-конкретно, защо една жена бива определяна като неподходяща за съпруга?
Виж целия пост
# 886
За мен отговора е невъзможен развод.
Другата възможност да ме извини авторката е, че е неподходяша за съпруга според набора. Има такива жени - личен опит и винаги при мен са били много красиви.

 Защо красивите жени не стават за съпруги?
Защото са капризни, взискателни, високомерни, егоистки и т.н. и едва ги изтърпяват, не само мъжете, а въобще.
Имат прекалено високо мнение за себе си, което по принцип не е лошо, да знаеш колко струваш, но от там и прекалено завишени очаквания. Така мисля аз.
Виж целия пост
# 887
На този мъж му е било удобно през всичките тези години и не е искал да си разваля рахата.
Къде такива жени, които ще търпят мъжа си с любовница 9 години?
А сега любовницата разваля всичко с това дете.
Виж целия пост
# 888
Защо красивите жени не стават за съпруги?
Защото са капризни, взискателни, високомерни, егоистки и т.н. и едва ги изтърпяват, не само мъжете, а въобще.
Имат прекалено високо мнение за себе си, което по принцип не е лошо, да знаеш колко струваш, но от там и прекалено завишени очаквания. Така мисля аз.
Това за всички красиви жени ли важи? Thinking
Виж целия пост
# 889
Красавиците любовници, посредствените съпруги. Честито, дет се вика Mr. Green
Виж целия пост
# 890
Истина е. Мен мъжът ми ме търпи само защото съм грозна.
Виж целия пост
# 891
Е, аз съм убава, пък ставам и за съпруга, тоест търпят ме, въпреки претенциите и изискванията
И за любовница ме искат, така че има надежда и за хубавите.
Виж целия пост
# 892
Това не важи за всички красиви жени. Но...
Още от 15-16 годишна възраст са обградени от мъжко внимание и свикват да получават всичко което поискат.
Още от там тръгват нещата, а в последствие се задълбочават. Но животът не е такъв, че всичко е цветя и рози.
Се се намира някой бодил. Някакъв по сериозен конфликт в семеиството. Тя му е набрала. Омъжена много красива жена кривва много лесно ако пожелае. Тя докато си отвори устата и мъжете около нея са довършили изречението Истински мъж я изгонва или се изнася на момента. Само един пример.
Влизам в заведение с такъв екземпляр на 27 и виждам погледите на мъжката част16-55 години зяпат а лигите се стичат. Половинките им гледат мен "къв е тоя приятен ама нищо особено а е с такава жена. какво ни убягва"
Продаваше дограма и шефът и плащаше немислими пари. Сещате се какви продажби имаше.
Виж целия пост
# 893
За вниманието съм съгласна,че си свикнал да го получаваш навсякъде където се появиш, но ако жената си има акъл в главата и си знае ресурсите, защо трябва непременно да скача навсякъде? Ако семейството ти е приоритет и имаш акъл в главата не става така.
Виж целия пост
# 894
Е, аз съм убава, пък ставам и за съпруга, тоест търпят ме, въпреки претенциите и изискванията
И за любовница ме искат, така че има надежда и за хубавите.
Какво мислиш ти и какво мъжът ти и любовницата му, са две различни неща Laughing

Innovation, за красивите жени с акъл какво мислиш?
Виж целия пост
# 895
Хубавата жена лесно криввала.. Joy
Не хубавата не кривва тъй ли?
Е бива ли по чужди лиги да отсъждаш за обекта им?
Виж целия пост
# 896
Хубавата жена лесно криввала.. Joy
Не хубавата не кривва тъй ли?

Абе това са пълни глупости на мъжете, където гроздето им кисело и не знаят, как да задържат жена си.
Виж целия пост
# 897
Вижте сега между красиви жени и надменни кухи кифли има мнооооого голяма разлика. Нещо леко се бъркат понятията ми се струва.

Хубавата жена лесно криввала.. Joy
Не хубавата не кривва тъй ли?
Е бива ли по чужди лиги да отсъждаш за обекта им?

Точно грозна жена като получи чуждо внимание много по-лесно може да кривне. Щото една красива жена постоянно я свалят, дори и като знаят, че е обвързана, така че няма как да я изкушиш по този начин.
Виж целия пост
# 898
Rf22 абсолютно точно го каза. Така е.
Виж целия пост
# 899
Вижте сега между красиви жени и надменни кухи кифли има мнооооого голяма разлика. Нещо леко се бъркат понятията ми се струва.

Хубавата жена лесно криввала.. Joy
Не хубавата не кривва тъй ли?
Е бива ли по чужди лиги да отсъждаш за обекта им?

Точно грозна жена като получи чуждо внимание много по-лесно може да кривне. Щото една красива жена постоянно я свалят, дори и като знаят, че е обвързана, така че няма как да я изкушиш по този начин.

Е а де. Ама хората, които ги води собствената им несигурност, така си правят изборите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия