Бременна от женен мъж на 35 - той не иска дететоо

  • 45 926
  • 1 322
# 1 080
И какво стана с любовта?Той е получавал млада любовница, те е получавала материални облаги и внимание.Сега, когато нещата са сериозни кой мисли за нея? Никой, дори тя не мисли за бъдещето си.Пак изплуват някакви пари, стандарти и други измислени приоритети.
E как да не мисли, тя написа, че не искала да си развяла рахатлъка. Защо си мислите, че всички жени примират да бършат наакани дупета, за джуркат кашички и да дондуркат бебе? Авторката май предпочита да си има свободата и времето само за себе си.
Виж целия пост
# 1 081
Авторката е инертна и ще се повторя, но чака всички да поемат отговорност - жена му за развода, той за съвместният им живот, майка ѝ за бебето.
Чака някой да ѝ слага наготово в ръцете решенията.
Дори в този момент, не иска да поеме личната си отговорност, защото просто няма желание.
Виж целия пост
# 1 082
Няма лошо, ако си иска свободата. Има право да не иска майчинство минус стабилен мъж. Решението е нейно.
Виж целия пост
# 1 083
Напротив, тя е поела отговорност - положението я е устройвало, а каквото не я е устройвало и я е напрягало заради съмнения, тутакси и своевременно е било разсейвано. И като е минало някакво време е ни напред - ни назад. Като със строежа на кооперация, при който строителят изкарал кооперацията до първия етаж и казал на бъдещите собственици, че парите не стигат и те трябва да се бръкнат още. И те се бръкват, строежът мърда до втория етаж и пак спира. Цикълът с парите следва отново. И когато съкооператорите се усетят, че нещата не вървят, вече са пред решението да продължат да дават пари с надеждата кооперацията да бъде довършена или да преглътнат загубата на вече вложеното, защото строителят не струва. Тя просто е купила апартамент на зелено и сега нито апартаментът годен за употреба, нито пари има, нито строителят читав. И след поредното баламосване от строителя тя е дала още пари с надеждата, че нещата ще се оправят. И така са се навъртяли годините без да се усети.
Виж целия пост
# 1 084
Не, тя има желание някой да й реши проблемите, но тези решения от типа да зареже любовника и да роди детето не са й изгодни. Няма нейно решение, нищо не решава тя. Тя докато се чуди, той я заряза... Той ГИ заряза, че са двама вече.
Виж целия пост
# 1 085
Така е, Аида.

Андариел, не е поела отговорност, не може, не знае как.
Ако можеше - темата нямаше да я има.
Виж целия пост
# 1 086
Тя има право да решава какво да прави, независимо какво си мислят околните. Ако роди нали тя ще трябва да го гледа това дете. Ако се съмнява, че иска да ражда, има право да не ражда.
Все още не са двама. Имаме една бременна жена в началните седмици.

Това са трудни решения. Отстрани винаги изглежда по-лесно, когато решението трябва да се вземе от друг, ама я гледай какво чудене пада, когато опре лично!
Виж целия пост
# 1 087
(той на мен ми купи апартамент, а всичко му е на фирми и тя нищо няма, той идва при мен и тя не знае, изобщо аз съм по-по-най от нея).

Ако беше по-по-най, щеше да е съпруга, а не любовница.
Да си хубавка, не е гаранция, че имаш капацитета за жена. Виж за креватна гимнастика- може.
Виж целия пост
# 1 088
(той на мен ми купи апартамент, а всичко му е на фирми и тя нищо няма, той идва при мен и тя не знае, изобщо аз съм по-по-най от нея).

Ако беше по-по-най, щеше да е съпруга, а не любовница.
Да си хубавка, не е гаранция, че имаш капацитета за жена. Виж за креватна гимнастика- може.
  В днешно време няма много значение каква си...Съпругата да не е по-добре.Да сигурно ако се разведе повечето неща ще останат за нея,само това е плюса.Тя жената сигурно е домакиня,изгледала му е децата,а той за благодарност и изневерява и то цели 9 години я предава.Ами не,не бих желала да съм на това място...
Виж целия пост
# 1 089
С такъв мъж, печеливша роля няма...
Виж целия пост
# 1 090
Има. Натирват мъжа, събират се двете и му докарват инфаркт.
Виж целия пост
# 1 091
(той на мен ми купи апартамент, а всичко му е на фирми и тя нищо няма, той идва при мен и тя не знае, изобщо аз съм по-по-най от нея).

Ако беше по-по-най, щеше да е съпруга, а не любовница.
Да си хубавка, не е гаранция, че имаш капацитета за жена. Виж за креватна гимнастика- може.
  В днешно време няма много значение каква си...Съпругата да не е по-добре.Да сигурно ако се разведе повечето неща ще останат за нея,само това е плюса.Тя жената сигурно е домакиня,изгледала му е децата,а той за благодарност и изневерява и то цели 9 години я предава.Ами не,не бих желала да съм на това място...
Sunshine5666
Да, разликата е в подписа, в брака. Това означава, че любовницата не е призната пред хората, пред закона и пред Бога (ако имат и църковен брак). Тя се държи на тъмно, тя дефакто не съществува в неговият реален живот. Нейното дете също. Има ли нещо по-унизително от това за една жена ? Мъжът, с когото твърдиш, че се обичате си е женен за друга ? Той се прибира при жена си, спи при жена си. За мен това е любовта. До кого искаш да заспиваш, при кого искаш да се прибереш с кого искаш да празнуваш, и най-вече от кого искаш деца.
Човека за 9 години си е изплатил дължимото с апартамент. До тука обаче. Жена той си има и не иска друга, нито пък деца от друга. На мен това ми говори, че той обича жена си. Иначе, нямаше да е с нея. Децата вече са големи, пари си има, к'ъв в проблема да я напусне ?
Виж целия пост
# 1 092
Абе обича.... ако обича - няма да кръшка. И двете са му удобни по различен начин.
Виж целия пост
# 1 093
(той на мен ми купи апартамент, а всичко му е на фирми и тя нищо няма, той идва при мен и тя не знае, изобщо аз съм по-по-най от нея).

Ако беше по-по-най, щеше да е съпруга, а не любовница.
Да си хубавка, не е гаранция, че имаш капацитета за жена. Виж за креватна гимнастика- може.
  В днешно време няма много значение каква си...Съпругата да не е по-добре.Да сигурно ако се разведе повечето неща ще останат за нея,само това е плюса.Тя жената сигурно е домакиня,изгледала му е децата,а той за благодарност и изневерява и то цели 9 години я предава.Ами не,не бих желала да съм на това място...
Sunshine5666
Да, разликата е в подписа, в брака. Това означава, че любовницата не е призната пред хората, пред закона и пред Бога (ако имат и църковен брак). Тя се държи на тъмно, тя дефакто не съществува в неговият реален живот. Нейното дете също. Има ли нещо по-унизително от това за една жена ? Мъжът, с когото твърдиш, че се обичате си е женен за друга ? Той се прибира при жена си, спи при жена си. За мен това е любовта. До кого искаш да заспиваш, при кого искаш да се прибереш с кого искаш да празнуваш, и най-вече от кого искаш деца.
Човека за 9 години си е изплатил дължимото с апартамент. До тука обаче. Жена той си има и не иска друга, нито пък деца от друга. На мен това ми говори, че той обича жена си. Иначе, нямаше да е с нея. Децата вече са големи, пари си има, к'ъв в проблема да я напусне ?
  Аз такава любов не разбирам.Да лъжеш жена си и то 9 години...Тя му домакинства,той под чаршафите е с друга...Ако имаше мимолетни връзки може би по-щях да го разбера,въпреки че и това не е редно.Но да изневеряваш с една жена 9 години и да си прекарваш времето с нея,той малко или много е привързан към любовницата.Може да си тръгне по всяко време да,но да си съпруга на такъв "мъж" не е добре...
Виж целия пост
# 1 094
Любовницата е за кеф без ангажименти, жената е за пред обществото и за семейството. Не толкова трудно да се проумее това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия