Бременна от женен мъж на 35 - той не иска дететоо

  • 45 925
  • 1 322
# 1 185
Лоботомия за всеки случай предлагам.
Какъв алтруизъм струи от темата Joy
Виж целия пост
# 1 186
Как се е застраховала срещу склоняване? Нито се е застраховала, нито нищо. Той просто кима с глава, пък ако се случи тя да забременее, той изведнъж става много зает и нищо не знае - тя може и с друг да е била, бебето не е негово, ако изобщо благоволи да й каже нещо, вместо да я блокира. За нея няма никаква стойност, само емоционална, че си е казала нещо. Стойност нула за него.
Виж целия пост
# 1 187
Информирано решение? Коректно да го кажеш? Изпълнила си един ритуал, който няма никаква стойност като бъдещи последици за мъжа. Отговаря ти "да, да, скъпа, да, да, скъпа", защото в момента има определено желание и ще каже всичко, каквото поискаш само и само да го постигне.
Да, няма сигурност 100 процента, но е с най-висока степен на защита от всички методи.

Продължаваш да търсиш гаранции там, където аз не ги търся. За мен е важно да бъда открита. Такива са моите принципи. За мен това засвидетелства уважение към другата страна и неговата воля. Той дали и как ще го приеме, си е негова работа. Аз съм си направила сметката за мен си, с или без него.
Виж целия пост
# 1 188
Разбирам те, но твоята откритост няма никаква стойност като последици за мъжа. Просто приказки. Как да ги приеме? Като си си направила сметката какво значение има той? Никакво.
Виж целия пост
# 1 189
Андариел, кое не разбра?
Лъвица ги предупреждава, че по този начин има шанс да станат бащи и да няма изненадани после.
А не, че ако забременее трябва да се появят с пръстен на вратата.
Виж целия пост
# 1 190
Аз съм склонна да повярвам на мъжката гледна точка, която някой зачекна по-напред.
Нещо такова разбирам аз  - любовникът си прави кефа напълно необезпокояван, защото е предупредил и си плаща за екстрата (купил е апартамент). От там нататък работата на любовницата е да се пази, да кажем срещу "трудова злополука". То като се замисли човек, нейното си е баш такова...
Виж целия пост
# 1 191
Андариел, прибери го тоя развят ятаган. Ще стреснеш мъжете. Ще спрат да правят секс.
Виж целия пост
# 1 192
Как се е застраховала срещу склоняване? Нито се е застраховала, нито нищо. Той просто кима с глава, пък ако се случи тя да забременее, той изведнъж става много зает и нищо не знае - тя може и с друг да е била, бебето не е негово, ако изобщо благоволи да й каже нещо, вместо да я блокира. За нея няма никаква стойност, само емоционална, че си е казала нещо. Стойност нула за него.
За нея стойността е, че е играла с открити карти, бил предупреден за нежеланото ѝ да прави аборти преди да си легнат. И да си бие камшика, произход се установява и по съдебен ред, ако на жената ѝ се занимава. Никоя жена няма гаранции, че няма да се окаже в положение да си гледа детето сама.
Виж целия пост
# 1 193
Нищо им няма на мъжете, много са си добре! По-добре да минат през аптеката преди среща с непозната.

Не можеш да подплашиш някого с някаква хипотетична бременност. Най-много той да си тръгне, защото ще я сметне за много напориста, а той е за малко и ще си ходи.
Виж целия пост
# 1 194
Въпрос на съвест е. Когато си открит, после никой няма право да се сърди, че е бил подведен, или че някой не се съобразява с неговите желания. Както чичата е предупредил авторката, че не иска деца. И сега потвърждава, че той с детето няма да се занимава. А тя като не го е чула, и не се е пазила, няма какво да му се сърди. Това не го лишава от отговорност, но определено авторката доброволно си е вкарала автогола.
Виж целия пост
# 1 195
Тука не иде реч за плашене, а опит да си осуети евентуалното бъдещо мрънкане за аборт. Аз също съм завявявала отношението си към аборта на мъжете, с които съм била. Никой не спира мъжа да полза гума. Аз, когато съм се страхувала от евентуална бременност, съм залагала на комбинация от календарен метод+кондом+прекъснат полов акт и пак ми се е случвало на няколко пъти да прибягвам до спешна контрацепция.
Виж целия пост
# 1 196
Както някой беше казал по-назад, ще поставя ясни условия, най-вече ще си платя за кефа (под една или друга форма) и ще го вадя кога ми е най-кеф или пък ще надявам гуми.... Ми няма да стане. Да си пие хапчетата, а ако стане белята да се оправя.
Такава е мъжката гледна точка в ситуацията, да не говорим какво е отношението към любовницата пред аверите- най-меко казано не я имат за нищо. Да не използвам други думички.
Виж целия пост
# 1 197
А не е ли по-просто вместо разни предупреждения и заявяваници, жените просто да си носят един кондом в чантата или да имат в нощното шкафче? Вярно, че гаранция няма за нищо, но по-притеснителни според мен са болестите, защото няма как да знаеш с колко жени/мъже е бил потенциалният партньор.
Виж целия пост
# 1 198
Както някой беше казал по-назад, ще поставя ясни условия, най-вече ще си платя за кефа (под една или друга форма) и ще го вадя кога ми е най-кеф или пък ще надявам гуми.... Ми няма да стане. Да си пие хапчетата, а ако стане белята да се оправя.
Такава е мъжката гледна точка в ситуацията, да не говорим какво е отношението към любовницата пред аверите- най-меко казано не я имат за нищо. Да не използвам други думички.
Това ви отговаря на всички въпроси и терзания, ако сте имали такива, относно мъжката теза...
Виж целия пост
# 1 199
Както някой беше казал по-назад, ще поставя ясни условия, най-вече ще си платя за кефа (под една или друга форма) и ще го вадя кога ми е най-кеф или пък ще надявам гуми.... Ми няма да стане. Да си пие хапчетата, а ако стане белята да се оправя.
Такава е мъжката гледна точка в ситуацията, да не говорим какво е отношението към любовницата пред аверите- най-меко казано не я имат за нищо. Да не използвам други думички.
И после ойде коня у ряката!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия