Бременна от женен мъж на 35 - той не иска дететоо

  • 45 925
  • 1 322
# 1 260
Дядо казва нещо много интересно "за жена или добро или нищо", но каква е идеята зад това изказване - жена, която е била с един мъж може с три изречения да го направи за смях, да му срине егото и репутацията и затова е по-добре да се внимава с изказванията.
Виж целия пост
# 1 261
Все още живеем в мъжки свят, колкото и да не го вярваме.
И все още жена се държи по- унизително с жена, отколкото мъж с нея.
Лесно е да хулиш, важното е да има защо.
Иначе угодия никъде няма.
Виж целия пост
# 1 262
Тактиките по подкопаване на авторитет, репутация, мачкане на хора и т.н. са характерни за дребните жалки хорица с боклучав произход.
Не всички хора са глупаци, само тези, които си мислят, че след като те са такива, всички около тях също са такива. Grinning
Виж целия пост
# 1 263
Феникс, така е.
Но се чудя, защо някой не дойде да подкопава моят авторитет и да прави опити да ме мачка?
Виж целия пост
# 1 264
Не знам, сигурно биеш лошо. Grinning

Намирам обаче за смешно човек да се страхува от боклуците, които щели "да те съсипят с три изречения". Такива се поставят по всяко време там, където им е мястото - в боклука.
Виж целия пост
# 1 265
Факт, Феникс, никой не оспорва. По-скоро  идеята е, че мъжът трябва да си мери приказките за жените, с които си ляга, защото и те имат какво да кажат. Повярвай, можем да сме по-вулгарни от Вас, ако решим.
А не е ли боклук мъж, който нарича по описаните начини жена, с която има отношения?
Сега прочетох коментара да край - ако мъж счита, че си ляга с боклуци, какво говори това за него? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 266
Забавно е да гледаш хора, които използват чуждото поведение като оправданите за собственото си. Един вид с поведенето на другите придават на своето боклучаво поведение смисъл, че са направили нещо редно. Собственото им поведение обаче, както съм казвал и преди, се диктува не от поведението на другите, а от собственото им гнусно характерче.

Един мъж, каквото и да говори, ако ти отговориш по същия начин, ти НЕ си много по-различна от него, пък ти си мисли каквото си искаш. Хипотетично, естествено. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 267
Знам ли, ако някой утре се хвали, че дъщеря Ти гълта, въпрос на гнусен характер ли ще е тя да се защити? Защото мъж, който говори така за любовница, не уважава жените по принцип.
Да, хипотетично е, защото никой не си е позволявал подобни изказвания, но не гарантирам, че бих си замълчала, ако ми се случи.
Виж целия пост
# 1 268
Факт, Феникс, никой не оспорва. По-скоро  идеята е, че мъжът трябва да си мери приказките за жените, с които си ляга, защото и те имат какво да кажат. Повярвай, можем да сме по-вулгарни от Вас, ако решим.
А не е ли боклук мъж, който нарича по описаните начини жена, с която има отношения?
Дядо ти е мъдър човек. Въпрос на вкус и самоуважение е да си лягаш с човек, когото поне харесваш.
Забавно е да гледаш хора, които използват чуждото поведение като оправданите за собственото си. Един вид с поведенето на другите придават на своето боклучаво поведение смисъл, че са направили нещо редно. Собственото им поведение обаче, както съм казвал и преди, се диктува не от поведението на другите, а от собственото им гнусно характерче.
Понякога на човек  се налага да действа в условията на неизбежна отбрана.
Виж целия пост
# 1 269
Оправданието на боклучавото собствено поведение едва ли има нещо общо с неизбежната самоотбрана, по-скоро с тезата за целта, която оправдавала средствата, която е част от гнусните характерчета на много хора. Simple Smile

Във всички случаи, характерчето е по-силно от всичко. На някои хора хубаво им извира да са гнусни и оправданието на поведението им, че е ответна реакция на чуждото, само засилва този ефект. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 270
Не бих казал агресия или омраза, по-скоро презрение и насмешка. Просто факт, такива са ми наблюденията. Любовницата се смята за лесна, лека жена без достойнство (понеже нали е съгласна да е втора цигулка) и без почти никакви ангажименти към нея, или директно казано за к*ва. А както знаем к*вите никой не ги уважава, дори (и най-вече) тези, които ги ползват. Нямам предвид в конкретния случай с авторката, говоря по принцип. Така се обсъждат в мъжки компании такива, да не ми наскачате, не съм им ползвал услугите, нямам и намерение Simple Smile

В какъв свят живеете..
Ако някой мъж споделя с приятели и разнася изпълненията си, че даже изпитва презрение към тази с която е охкал..Той е боклук.  Такъв тип мъже не уважават и тази в къщи, иначе се смята за голямата работа..

Тези, които аз съм срещала и чувала, все са били влюбени в любовницата и са имали паралелна връзка.
Бившия в един от разговорите ми каза.. "Мъжете сме мръсници, няма нито един сред познатите и приятелите ни, който да не е изневерил. Приех го като да смекчи обстоятелствата около нас.
Но факт, че този, който най-много го плю (близък наш приятел) наскро сътвори същия гаф.. Влюбено загубен и на път да затрие 20г брак.
Виж целия пост
# 1 271
Оправданието на боклучавото собствено поведение едва ли има нещо общо с неизбежната самоотбрана, по-скоро с тезата за целта, която оправдавала средствата, която е част от гнусните характерчета на много хора. Simple Smile

Във всички случаи, характерчето е по-силно от всичко. На някои хора хубаво им извира да са гнусни и оправданието на поведението им, че е ответна реакция на чуждото, само засилва този ефект. Simple Smile
Даааам, ще да ми е много „гнусно характерчето”, ако ти върна твоите камъни в твоята градина.
Виж целия пост
# 1 272
А, пак ли стигнахме до там - не е проблем мъжът да е леке, обаче, ако жена му каже, че е леке - ау, как може Grinning
Виж целия пост
# 1 273
Рози, говориш за друго.
Едно е да се влюбиш - нещо съвсем нормално и да прекратиш назад и да продължиш напред.
Друго - да нямаш ни най- малко желание да напуснеш хубавото, а само да сменяваш гастрольорки.
Виж целия пост
# 1 274
Даааам, ще да ми е много „гнусно характерчето”, ако ти върна твоите камъни в твоята градина.
Всеки си отговаря за действията и думите. Това включва И тези, които тръгват да се реваншират, вярвайки (но само за себе си), че правят "добро".
А реваншизма е характерен за злобните и дребнави души.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия