💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 5 /04.04. - 18.04.2021/

  • 57 620
  • 1 124
# 405
Мнооггооо ме е яд  за Иван (моя любимец) и Лейля !  Направо паднах като видях какво направиха Поли и този от Египет. Явно си е такава по природа перничанката ...

Тя си го каза: разчиства всичко по пътя си...Не само жените около Мохамед,ако въобще ги е имало,или са само в нейната глава,ами и конкуренцията,
Виж целия пост
# 406
После се чудят защо са толкова добри и мили, а някак другите не вадят за тях страхотно мнение.
Искам си Лейля и Иван обратно, а Дени и Дани, добре се представиха, взеха и приз за хубавица, стига им толкова ефирно присъствие.
Виж целия пост
# 407
В крайна сметка това е една игра и всеки търси своята стратегия за успех. Хората масово са егоисти и с цената на всичко искат да спечелят.
В това предаване има конкуренция, не истински приятелства.
Виж целия пост
# 408
Леле, как обиждате - куха лейка, дебеланка, муньо и не знам си какво още. Това е едно предаване с режисирани разговори. Какво толкова се впрягате. Всеки си играе играта, прави стратегии и иска да спечели.
Виж целия пост
# 409
По и Мо дават ли си сметка, че Данитата не излизат от фитнеса.
Ама наистина след И&Л вече май не остана на кой да симпатизирам.
Толкова колоритни и забавни ми бяха.
Яница и Тина тъпи, та чак вдлъбнати.

Иво и Тяна имам усещане, че ги бутат. Някак с такова впечатление оставам. И след като писах, че преди години рекламата им вървеше само по Канал З, а той е на?
Те са там май с цел реклама.  Обаче само те не са толкова тъпи и Милена и Иван Асен.
Не ми се гледат прости хора, които сричат по телевизора.
Виж целия пост
# 410
И точно пътят към успеха показва, какъв човек си. Стойностните си личат и се помнят, плявата бързо се забравя, и остава горчив послевкус. 😊
Виж целия пост
# 411
Предишния сезон повече ми харесваше, участниците повече ми харесваха и повече ме дразнеха, сега е суша.

В следващия сезон, ако направят такъв, се надявам да има поне една жена, която да е наистина красива, и една, която да е наистина умна, а може и двете едновременно Grinning В общи линии надявам се да има по-интересни образи и характери, които сами създават динамика, и по-малко режисирани разговори.
Виж целия пост
# 412
Толкова подмолно същество тая Полина.....
Но ми се струва, че няма да й излязат верни сметките накрая. Победата ще е за Тяна и Иво. Не че искам те да победят, но гледам, натам вървят нещата...

Жалко, очаквах по-интересно и различно предаване. Определено съм разочарована и от каст, и от игри, от всичко... И накрая, ако е нагласена победата на Тяна и мъж, едва ли ще имам желание за трети сезон.
Виж целия пост
# 413
Леле, как обиждате - куха лейка, дебеланка, муньо и не знам си какво още. Това е едно предаване с режисирани разговори. Какво толкова се впрягате. Всеки си играе играта, прави стратегии и иска да спечели.

Абсолютно режисирани са разговорите. Във вилата няма камери зад огледала и екип, който да ги снима по цял ден, както е в Биг Брадър. Разговорите се водят пред снимачен екип. Когато сутрин се събуждат и се целуват, това вече се е случило час по-рано. Вечер не си казват лека нощ, когато са сами в стаята. Екипът обикаля и кара всички да се гушкат в леглото и да си пожелава лека нощ.
Поли не е куха лейка, защото добре си обмисля поведението, подкрепата и знае как да се добере до победата. Ако беше куха лейка, щеше да се държи по друг начин.

Тинчето и Яница, трябва малко да вдигнат нивото на общата култура. Грим, коси, добре, но трябва малко и с акълче да подкрепят визията, за да се получи цялостно излъчване. Не казвам да станат професори, но не може толкова неразбиращи погледи да вадят. Яница компенсира с ломотене на глупости, Тинчето с маукане на същите тези глупости. Момчетата им са доста по-симпатични, не защото са красиво гримирани и с коси, а защото наистина дават вид на по-умни. И на мене са ми по-забавни и по-приятни за гледане (вероятно и общуване) от мацките си. За това говоря - чувство за хумор, умение да се води разговор, умение да се мисли, да се направи комбинация, да се пресметне нещо.... Тинчето и Янчето са малко оли, въх, чуйек, уби ма...
Виж целия пост
# 414
За мен "Един за друг " буквално са  Иван Асен Шишманов Simple Smile и неговата "лъчезарна" дама - лика прилика са си!
Виж целия пост
# 415
За мен "Един за друг " буквално са  Иван Асен Шишманов Simple Smile и неговата лъчезарна дама - лика прилика са си!
Майтап , нали?
Милена за мен е стресната, несигурна, гледаща да угоди и да не сгреши дама...опитваща се отчаяно да изглежда лъчезарна...
Виж целия пост
# 416
За мен нищо лъчезарно няма в Милена. Не й отива на възрастта да гледа опулено и да мига на парцали, а всъщност не се справя в игрите. Иван Асен е много повече в час, отколкото тя.
Виж целия пост
# 417
И вчера докато обясняваше за някаква игра го обясни в ед.ч., само за нея и той (според мен на шега) и каза, че и той е бил тук тя веднага сериозно му се извини, че не го е споменала.🙄Чувство за хумор ли няма тази жена Иван ли я е наплашил толкова, много странно.
Виж целия пост
# 418
И да се включа,макар  вече сте го казали,но много подмолни По и Мо,грозно постъпиха. Всеки се бори за победа,но много по удовлетворяващо е ,да я постигнеш достойно.Не могат да ме убедят ,че между Иван и Лейля,предпочитат Д2.  Мохамед дори ,изказа мнение  че Д2 били доказали  ,че не са" кифла и батка"... 🙄 Не само ,че нищо не доказаха ,но и го и затвърдиха,особено Даниел .

Абе тези хора под 30 години вътре/може би и навън/,имат ли друг израз от "много яко"" и  "мега яко," за изразяване на емоция 🤔  Много дразнещо,и показва бройката и видът книги,които са прочели...евентуално.
Единствено това 'яко",не чух от Тяна,Иво и Милена,мисля и  от Миро. А Миро ,все по вече ми допада,а Здравка не.
Виж целия пост
# 419
Не знам за вас,ама не мога да повярвам,какви хора се събират за семейства или дълги връзки.В доста от двойките тази година има огромна интелектуална разлика между партньорите.А когато това е в полза на мъжа,направо си е обидно.Тина и Станимир и Момчил и Яница са перфектен пример.От първите въпреки,че не са вложили в образованието е видимо,колко повече в час е Станимир,а за разликата между Момчил и Яница няма,какво да говорим.Ще ме прощават,ама сигурно тези дами са бомба в леглото,че да ги търпят мъжете им.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия