💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 5 /04.04. - 18.04.2021/

  • 57 620
  • 1 124
# 1 020
Хм, значи мантрата, когато По и Мо спасяваха/прегръщаха определени двойки беше, че играят стратегически, нормално било да отстранят силна двойка, нормално да играят за победа, нормално да си правят техните сметки.
Сега същото може да се каже за Милена и Иван-Асен, но не - за това, че са гласували стратегически и оставиха по-слабата /нехаресваната в темата/ двойка, ги критикуваме и обвиняваме.... Ами и те са в същото предаване и играят същата игра...
Виж целия пост
# 1 021
То в случая е малко спорно коя е слабата двойка. Мирослав често се дъни с глупави залози,от друга страна Яница все играе други игри и не разбира условието им Joy ако се съберат Здравчето и Момчил ще им скъсат шорти на останалите ,ама съдба
Виж целия пост
# 1 022
То в случая е малко спорно коя е слабата двойка. Мирослав често се дъни с глупави залози,от друга страна Яница все играе други игри и не разбира условието им Joy ако се съберат Здравчето и Момчил ще им скъсат шорти на останалите ,ама съдба
Да, права си. Ще редактирам - по-харесваната в темата двойка си тръгна, остана нехаресваната.
Виж целия пост
# 1 023
Извинявам се, ако е коментирано вече. Коя зодия е Поли и коя Мохамед?
Виж целия пост
# 1 024
За мен и Здравка не беше силна в игрите, редовно се проваляше. Миро няма никакво логическо мислене и на негов фон изпъква, но и тя беше слаб участник.
Виж целия пост
# 1 025
От всички останали двойки ще съм за Тина и Станимир. Защото са ми симпатични и не влагат чак такава стратегия. Спрямо останалите те са най-приятни поне за мен.
Виж целия пост
# 1 026
От всички останали двойки ще съм за Тина и Станимир. Защото са ми симпатични и не влагат чак такава стратегия. Спрямо оставалите те са най-приятни поне за мен.

И при мен е така.

Въпреки че не съм си променила мнението от началото, а то е, че Полина и Мохамед ще спечелят този сезон. Най-подготвени, мотивирани и хитри/комбинативни са.
Виж целия пост
# 1 027
Извинявам се, ако е коментирано вече. Коя зодия е Поли и коя Мохамед?
Тя - рак, той - везни. Запомнила съм го, защото баба ми и дядо ми бяха точно тази комбинация и имаха изключително здрави и хармонични отношения към 50 г, до смъртта си.
Виж целия пост
# 1 028
От всички останали двойки ще съм за Тина и Станимир. Защото са ми симпатични и не влагат чак такава стратегия. Спрямо оставалите те са най-приятни поне за мен.

И при мен е така.

Въпреки че не съм си променила мнението от началото, а то е, че Полина и Мохамед ще спечелят този сезон. Най-подготвени, мотивирани и хитри/комбинативни са.

Така е , но винаги могат да се спънат в някоя игра. Видя се след това колко Полина е лабилна изобщо не успя да си скрие емоциите след загубената игра.
Виж целия пост
# 1 029
Решението за гласуването е общо на Иван–Асен и Милена, но Милена, като една истинска майка-закрилница, пое отговорността за него, за да не изгуби доктор Иван-Асен всенародната любов. Както и да е, този глас нямаше да оправи положението на Здравка и Мирослав.
За играта с нанизването на връзките - не беше прецизирано условието и затова всеки си ги наниза разхлабено и както може за по-бързо, няма нарушение на правилата. То затова и не дадоха да се избере тази игра, когато трябваше да се състезават жените. И накрая Здравка ги нахрани с котешка храна Simple Smile За балона, от едната камера се видя добре как го пука Мохамед.
Тази година от продукцията не са се разгърнали да направят мащабни и атрактивни игри, може би заради пандемията са били ограничени в екип, бюджет, реквизит и терен за снимки, само с това си го обяснявам. И каста слаб, и става тегаво за гледане, жалко.
Виж целия пост
# 1 030
За мен и Здравка не беше силна в игрите, редовно се проваляше. Миро няма никакво логическо мислене и на негов фон изпъква, но и тя беше слаб участник.
Забелязала съм,че се проваля в игрите където е включена памет и трябва да се помни нещо. Мисля се е коментирало ,че при нейното заболяване се засяга и паметта,та си е обяснимо ,че баш там не е силен играч
Виж целия пост
# 1 031
Ако трябва да кръстя втори сезон някак, то със сигурност "Голяма скука". Скучни са игрите, разговорите, двойките - всич-ко!!!! Едно и също се върти. Сигурно другата седмица пак ще има кола, тази седмица пропуснаха. Миналата година какви яки игри имаше, тука някакви въпросчета и състезания тип селска вечеринка. Една игра направиха там с въпроси по онази греда и объркаха въпросите, и отговорите, и монтажа. Гранде провал е тоя сезон.
Виж целия пост
# 1 032
Орязали са им бюджета според мен, а и всичко бе направено на тъгъдък, няма време за по-сложни декори. Не мисля, че и са имали кой знае какъв избор за по-качествени двойки. Но за последното не съм сигурен, само предполагам.
Виж целия пост
# 1 033
Какви качествени двойки? Още по време на първия епизод писах, че са взели всяка двойка заради нещо точно определено:
- голяма възрастова разлика в полза на мъжа
- голяма възрастова разлика в полза на жената + голяма разлика във височината + голяма разлика във финансовия принос в семейството /3 в 1 + още нещо/
- смесен брак
- изневяра и прошка /бонус "наши хора", които ще рекламират уж случайно/
- двойка млади спортисти
- млада двойка, живееща в чужбина
- двойка с по-голям стаж, живееща извън България
- кокошка-токачка и веселяк, на когото уж всичко му е наред
- двойка разделени, които се събират заради формата
- двама младоци, които са като напушени и с клинична веселост
- едно патриархално семейство, което като че ли идва не от 20, а поне от 19 век

И т. н.
Виж целия пост
# 1 034
Да, има резон. Еми значи, лош подбор. Имали са рамката, но не са я запълнили с качествен материал.
Не коментирам отпадналите двойки по ред причини. Но от тези, които останаха в момента са случили само с две: По/Мо и Тяна/Иво.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия