💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 5 /04.04. - 18.04.2021/

  • 57 620
  • 1 124
# 1 035
От всички останали двойки ще съм за Тина и Станимир. Защото са ми симпатични и не влагат чак такава стратегия. Спрямо оставалите те са най-приятни поне за мен.
И аз съм за тях. Ясно е, че не спадат към графа интелигенти участници, но предаването се казва "Един за друг" и от показаното те са си точно един за друг.
Виж целия пост
# 1 036
Ми то е малко спорно кое е предаването да ви кажа, на база последните няколко елиминации 🙄
Май се оказва, че предаването е “кой ме забавлява повече”
Виж целия пост
# 1 037
Сега разбрах, защо като си уголемяват устните, си уголемяват/удължават  и зъбите. Щото иначе все едно са без зъби, както се е получило при Тина.
Виж целия пост
# 1 038
...Еми е за такива неща си правя изводи ,че си е с вродена арабска хитрост!

Продължавам да не разбирам как реши, че тази хитрост е "вродена арабска."
Да не е XXX вродена логика?
Виж целия пост
# 1 039
...Еми е за такива неща си правя изводи ,че си е с вродена арабска хитрост!

Продължавам да не разбирам как реши, че тази хитрост е "вродена арабска."
Да не е XXX вродена логика?

?

Това препратка към тризомията на X хромозомата ли трябва да бъде? Не виждам логика.

Между другото, за мен хитър не е точно отрицателно качество. Считам го за признак на интелигентност и определено е по-добрият вариант от това някой да е наивен. В този смисъл оценявам положително Мохамед.
Виж целия пост
# 1 040

Видеото от гостуването в "На кафе" е малко по-надолу на страницата.
Виж целия пост
# 1 041
...Еми е за такива неща си правя изводи ,че си е с вродена арабска хитрост!


Продължавам да не разбирам как реши, че тази хитрост е "вродена арабска."
Да не е XXX вродена логика?
🤣
Да ,точно това е!!!!

Съгласна съм с Теlesilla,да си хитър съвсем не е нещо лошо,необходимо е дори в нашия свят.
За Мохамед ,малко по други определения ми идват,но реших да използвам това ,по общо ,и смекчаващо е.
Виж целия пост
# 1 042
Лимонена тревичке, Хитрец става ли? Лично аз правя разлика между Хитрец и хитър човек. 😊
Виж целия пост
# 1 043
Diavolo,
Хич не си троши нервите по това боклучаво предаване. Идеееее СЪРВАЙВЪР по Бтв. Подробности не знам
Виж целия пост
# 1 044
Четох и аз. Дано е вярно.,чакам го с нетърпение.
Виж целия пост
# 1 045

Продължавам да не разбирам как реши, че тази хитрост е "вродена арабска."
Да не е XXX вродена логика?

?

Това препратка към тризомията на X хромозомата ли трябва да бъде? Не виждам логика.

Недей, че ще ми скокнат Simple Smile

Логиката е, че за да е вродено едно качество сред една етническа група, то трябва да е в резултат на естествен или изкуствен подбор. Т.е. в резултат на условията при които живеят, в продължение на много поколения, хора с това качество да имат шанс да имат (повече) деца и/или децата им да имат по-голям шанс да оцелеят и т.н.
Виж целия пост
# 1 046

Продължавам да не разбирам как реши, че тази хитрост е "вродена арабска."
Да не е XXX вродена логика?

?

Това препратка към тризомията на X хромозомата ли трябва да бъде? Не виждам логика.

Недей, че ще ми скокнат Simple Smile

Логиката е, че за да е вродено едно качество сред една етност, то трябва да е в резултат на естествен или изкуствен подбор. Т.е. в резултат на условията при които живеят, в продължение на много поколения, хора с това качество да имат шанс да имат (повече) деца и/или децата им да имат по-голям шанс да оцелеят и т.н.
😳😐😶
Виж  гугъл  ,там сигурно е обяснено, какво е "вродено поведение".
Така мисля ,така го виждам, така съм го написала!
Виж целия пост
# 1 047
вродено качество е едно, вродено арабско качество съвсем друго

Например:
Тина е вродено глупава. // Тина има вродена българска глупост.
Поли има вродена злоба. // Поли има вродена бългаска злоба.
Виж целия пост
# 1 048
Четох и аз. Дано е вярно.,чакам го с нетърпение.
Вярно е ,рекламата върви по бтв
Виж целия пост
# 1 049
Защо да не са подбрали качествени хора? Кои качества им липсват?
Много са симпатични и са ми много забавни. Жалко, че дават предимно игрите и много, много малко от отношенията им.
Няма неподправени кадри - всичко е интервюта на диванчето и за по секунди как се будят и как си казват лека нощ (което не е кой знае колко интересно и различно от това, което всички хора правят).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия