Парламентарни избори, 2021 - мнения, оценки, коментари и всичко около тях

  • 927 528
  • 38 566
# 495
Само си представете Слави премиер изкичен в Брюксел,а Мая председател на народното събрание врещи истерично!
Вече съм твърдо убедена ,че българския народ си заслужава съдбата.
Пропуснах рошавите сценаристи-министри.
Как трябваше да бъде? Кой е подходящ за премиер, за министър на .... , за председател на НС и т.н.
Виж целия пост
# 496
На тези избори не гласувах за Слави, но обещавам на следващите да пусна гласа си за Зуека и Рачков.
Виж целия пост
# 497
Само си представете Слави премиер изкичен в Брюксел,а Мая председател на народното събрание врещи истерично!
Вече съм твърдо убедена ,че българския народ си заслужава съдбата.
Пропуснах рошавите сценаристи-министри.


Доста по-добре и свежо звучи от Борисов, Караянчева, Георг Георгиев и т.н.
Виж целия пост
# 498
Само си представете Слави премиер изкичен в Брюксел,а Мая председател на народното събрание врещи истерично!
Вече съм твърдо убедена ,че българския народ си заслужава съдбата.
Пропуснах рошавите сценаристи-министри.
Нали искат някои хора политически опит? Мая вече беше шеф на парламента, ето ни и опитен кадър. При всички случаи е по-добре от ПКП, да ви кажа.
Това с чалгарите яко се изтърка. За Слави не са гласували масово чалгари, време е да го разберем.
Виж целия пост
# 499
Скрит текст:
Понеже виждам, че "академичният" ум на няколко поколения тук в темата е силно възмутен и обезпокоен, че "чалгаря" Слави е спечелил доста от гласовете на българите у нас и в чужбина, се чудя всъщност познавате ли някой от кандидат депутатите на Трифонов, запознати ли сте с програмата им, имате ли представа какъв е умствения и професионалния им капацитет? Знаете ли нещо за тях или просто сте чували, че "са много прости", а за избирателите им да не говорим?
Скрит текст:
И понеже не очаквам адекватни отговори, ви предоставям и няколко много важни въпроса, над които да помислите и тогава да давате определения, за хора които не познавате, а само сте чували че са много "зле":

1. Слави ли доведе страната ни до най-ниското стъпало на икономическо развитие в ЕС?
2. По времето на упралението на Слави ли бизнеса на Дилян Пеевски разцъфтя до невиждани размери?
3. Слави ли позволи на такива като Васил Божков десет години необезпокоявани да си играят с парите на хората, като даже не плащаше данъци за всичките си корупционни схеми?
4. При управлението на Слави ли хората умираха пред болниците, лишени от достъп до каквато и да е медицинска грижа?
5. Слави ли наричаше подчинената си и по случайност и шефка на Парламента, Проста Кърджалийска .....?
6. Слави ли искаше един бавноразвиващ се министър да прави нова конституция? Конституция, не баница?
7. Слави ли беше този министър-председател, на чието нощно шкафче вместо решения и закони, има пистолет, а в чекмеджето вместо хубава книга, има пачки и кюлчета?
8.......
9.......
и т.н.

Мръсен чалгар! Мразим го, а дори не знаем защо!

Знам, че от четящите темата има много, които не смеят дори да споделят симпатиите си към него, за да не бъдат пометени от неприязънта на местната "интелигенция". Знам че има и други, които се притесняват че ще бъдат излъгани за пореден път. Аз също съзнавам, че вероятността Слави да се окаже поредния алчен лъжец е голяма, но това означава ли да го накажем още преди да му е доказана вината и да дадем гласа си за някой (някои), за който вече е доказано по безспорен начин, че е алчен лъжец? Ето това би било тъпо и избор на полуграмотен човек! По всяка вероятност ще има нови избори, които ще са много по-важни от настоящите, така че мислете с главата си и не се влияйте от мнението на Сульо и Пульо!

Тук има хора, които сме достатъчно живели и сме проследили и жизненият път на Слави Трифонов. Така че, на стари краставичари, краставици недейте да продавате. Слави си е мутра на N-та степен. Защото, тъй като сте млада и виждам, че не сте наясно, бих ви замолила да се запитате следния елементарен въпрос:
Как от продавач на мартеници в подлеза на ЦУМ по време на социализма, се става мултимилионер в България от шоу по ТВ? Ако ми дадете смислен отговор, ще ви призная. С факти, ако може. Благодаря.
Аз се радвам на тоя резултат. Не само кариерата на Слави . Какъв мениджър е? Да му плащат  частни телевизии. Та той е едва с частната си телевизия , от колко време. Дали скакачите по жълтите павета  ще имат парици да му идат на концертите? Като вече нямат пари за едно кафе  в кафенето на Алибегов?
Не че тези които сме  живели до сега не сме  бъркали.
Е сега е ред на скачачите по площадите да  бъркат.
То не е като само да искаш пари но и трябва да ги изкарваш.
И аз съм на същото мнение. Ние за нашите грешки си платихме. Ред е на младите да поемат щафетата и отговорност за избора си. Желая им успех в борбата!
Виж целия пост
# 500
Само си представете Слави премиер изкичен в Брюксел,а Мая председател на народното събрание врещи истерично!
Вече съм твърдо убедена ,че българския народ си заслужава съдбата.
Пропуснах рошавите сценаристи-министри.


Доста по-добре и свежо звучи от Борисов, Караянчева, Георг Георгиев и т.н.

Верно ? Докъде стигнахте ... да предпочетете сестра Галева ?!
Виж целия пост
# 501
Само си представете Слави премиер изкичен в Брюксел,а Мая председател на народното събрание врещи истерично!
Вече съм твърдо убедена ,че българския народ си заслужава съдбата.
Пропуснах рошавите сценаристи-министри.

В сравнение с любезната покана за одене пеша и подобни, които са кройно неподходящи дори за пиянска вечеринка пред блока в гетото, всичко е по-приемливо от досегашното статукво.
По-голяма чалготека от тая, която гледахме до сега, особено последните две години, никога не е имало у нас и надявам се повече никога да няма.
Виж целия пост
# 502
Нищо не може да ме стресне след Цветка ПКП начело на парламента.
Виж целия пост
# 503
Скрит текст:
Скрит текст:
Вотът за ИТН изненада всички. Но имам чувството, че нямат топки да съставят те правителство, ако им дойде реда и ще клекнат на ГЕРБ. Имам чувството, че задкулисието сега ще дърпа конците на Слави след оттеглянето на Пеевски. Има нещо гнило тук. 
Другият възможен вариант е избори до дупка и криза в държавата на всички нива. Не че сега сме много добре.
И аз така мисля. Ще им се дадат министерски кресла, апетитни парцели, които бяха отказани на Слави преди време, и ще ги укротят.

Аз да попитам какви изследвания си прави Слави и защо се е самоизолирал като КОВИД не съществува и само ни плашат?

Не искам да пожелавам на никого лошо, но представяте ли си каква ирония на съдбата ще бъде Слави да легне болен 2-3 седмици с Ковид и да се наложи да се лекува при същите лекари, които плюе. Разбира се той ще бъде приоритетен и приет веднага, няма да чака на стълбите пред някоя препълнена болница.
Като повторите една лъжа десет пъти, тя ще стане ли истина?
Та кои лекари е плюл Слави? Дайте някакъв цитат! Нещо конкретно?
Или продължаваме тезата "не знам защо, ама много го мразя тоя прост чалгар"?

Скрит текст:
Атаките срещу НОЩ не са атаки срещу лекарите. НОЩ са квазиполитици, най-малкото - изобщо не са там поради лекарски качества.
Виж целия пост
# 504
Историята се повтаря и няма изненади. Хората гласуват за месия. Гласуваха за цар, който дойде и си прибра имоти на кило, гласуваха за ББ, без коментар - години наред, сега за бастуна на ББ. Срам ме е, честно. ДБ и Мая и ко да имат по-малко гласове от Слави. Народът е такъв, това си заслужава. И да, за съжаление София не е България.
Виж целия пост
# 505
Манолова, Дончева, Иванов имат политически опит, а и образование...
Факт е и че е различно да си опозиция от това да управляваш.

На Слави и отбор не симпатизирам, но се надявам възможно по-скоро да видим какво могат и не могат.
Виж целия пост
# 506
За съжаление мисля, че има накъде по-зле да е...дано не съм права. Не значи, че е било добре досега, разбира се. Но явно има накъде по-зле. Дори не се учудвам
Виж целия пост
# 507
Само си представете Слави премиер изкичен в Брюксел,а Мая председател на народното събрание врещи истерично!
Вече съм твърдо убедена ,че българския народ си заслужава съдбата.
Пропуснах рошавите сценаристи-министри.


Доста по-добре и свежо звучи от Борисов, Караянчева, Георг Георгиев и т.н.

Верно ? Докъде стигнахте ... да предпочетете сестра Галева ?!
О, ама вие сте изненадана, че много хора смятат, че това беше дъното и всичко друго ще е по-добре? Че и възмутена...
Виж целия пост
# 508
Всички останали, под една или друга форма, са имали възможност да ни управляват т.е. знаем какво е.
Слави е ново лице в политиката и да приема се за поредния месия т.е. надяват се хората на нещо различно. И това ще отмине и той ще отиде в небитието, но е крайно време хората да разберат, че месианството не върви в политиката. Това за мен не е опростачване, а неразбиране, което никой не си прави труда да осветли. Кампанията на всички беше в критика/оплюване на ГЕРБ /сегашното управление/. Никой не намери сили да каже - до тук, това беше добре, ще го продължим, онова не е добре, ние предлагаме да го променим за да работи, както трябва.
[/quote]

Напълно съгласна съм с вас. Целта на всички е да свалят Герб, затова изобщо няма да се учудя на коалиция "всички срещу Герб". Ще плюят на принципите си и ще разочароват за пореден път избирателите, които се надяват на нещо ново и на промяна към по-добро.

Колкото до опростачването, това не е характерно единствено и само за България. Това са процеси, които са в ход отдавна и са тема на един съвсем различен разговор. В никакъв случай не твърдя, че за Слави са гласували единствено "простаци" и "чалгари". Напротив, имам в близкото си хора, гласували за тях, които в никакъв случай не мога да поставя в подобни категории. Но не можем да отречем, че ежедневно виждаме това опростачване навсякъде около нас и в крайна сметка то неминуемо оказва влияние и в политически избор.
Виж целия пост
# 509
Само си представете Слави премиер изкичен в Брюксел,а Мая председател на народното събрание врещи истерично!
Вече съм твърдо убедена ,че българския народ си заслужава съдбата.
Пропуснах рошавите сценаристи-министри.


Доста по-добре и свежо звучи от Борисов, Караянчева, Георг Георгиев и т.н.

Верно ? Докъде стигнахте ... да предпочетете сестра Галева ?!
О, ама вие сте изненадана, че много хора смятат, че това беше дъното и всичко друго ще е по-добре? Че и възмутена...
Абсолютно съм възмутена от късата памет и реабилитирането на такива политически трупове!!!
Но ми се наместват нещата като чета такива мнения !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия