Парламентарни избори, 2021 - мнения, оценки, коментари и всичко около тях

  • 927 529
  • 38 566
# 480
Слави знае ли английски ?
Представям си поредния ни премиер да срича в Брюксел и да бие всички по ръст и харизматичност.
И с обувки на бос крак.
Виж целия пост
# 481
Слави знае ли английски ?
Представям си поредния ни премиер да срича в Брюксел и да бие всички по ръст и харизматичност.

Знаенето на езици отдавна не е критерий за масовия избирател, той се цени повече, когато му кажат "аз съм прост и вие сте прости, затова се разбираме".
Друг хитър популист изгря на хоризонта, да му мисли Борисов.
Виж целия пост
# 482
Слави знае ли английски ?
Представям си поредния ни премиер да срича в Брюксел и да бие всички по ръст и харизматичност.

Ама ти не си ли гледала шоуто на Слави по БТВ навремето? Слави знае английски по-малко и от Борисов. Yum
Аз се надявам, че Слави ще прояви разум и няма да стане премиер, ако се стигне до там.
Виж целия пост
# 483
Слави-Новия Пеевски на Доган.
Виж целия пост
# 484
Вотът за ИТН изненада всички. Но имам чувството, че нямат топки да съставят те правителство, ако им дойде реда и ще клекнат на ГЕРБ. Имам чувството, че задкулисието сега ще дърпа конците на Слави след оттеглянето на Пеевски. Има нещо гнило тук. 
Другият възможен вариант е избори до дупка и криза в държавата на всички нива. Не че сега сме много добре.
И аз така мисля. Ще им се дадат министерски кресла, апетитни парцели, които бяха отказани на Слави преди време, и ще ги укротят.

Аз да попитам какви изследвания си прави Слави и защо се е самоизолирал като КОВИД не съществува и само ни плашат?
Дали ще получим отговор на този въпрос ... а дано, ама надали .... както и досега ще се крие в дупката си и ще чака да му подадат репликите!!
Виж целия пост
# 485
Сега се зачетох в екипа му.

Пиар и координатор на онлайн комуникацията в „Има такъв народ“ е Венета Харизанова. Satisfied
Виж целия пост
# 486
Скрит текст:
Другия вариант е при избирателна активност под определен процент изборите да се анулират, тогава хората имат още една опция.
И като се анулират кой ще предложи нещо по-различно?
Като не могат, ще ни управляват служебно, докато се научат.

Аз, при това състояние на нещата, започвам да разбирам, че президентО си изигра картите отлично. Сега вече дори и аз започвам да се замислям за президентска република, но не с този президент начело, естествено. Мдам....
Натам отиват нещата, но още не е доработена стратегията как да стане най-безболезнено.

Защо Слави да не стане премиер, Криско да не стане министър на културата! Ами огледайте се, какво ни залива отвсякъде. Криско /нищо лично към момчето/, както и други като него са непрекъснато в полезрението на хората. Младите това виждат, това за тях е пример за успех /респективно за подражание/. Едно време бяха ударници на труда /петилетката за три години, многомашинници и т.н./.
Виж целия пост
# 487
Наистина ми е трудно да разбера защо те скандализирани от вота за Слави. Нас ни управлява двуцифрено число години един простоват човек, от когото истински ме е срам като му гледам изявите и който преди това е направил кариера на...охрана. Който идея си няма от управление и няма капацитета да организира и води ама ей го на, прави го, че има и щастливи от това хора.
Какъвто и да е Слави, поне е по-добър мениджър от Бойко. Grinning Не съм гласувала за него, не бих го избрала, но в крайна сметка част от хората пожелаха той да представлява интересите им и аз уважавам тяхното решение. И съм на мнение, че една от стъпките ни напред е свързана и с това онази "елитарна" част, която смята, че народът е прост, а тя не е част от него, да започне да се отнася с малко повече уважение към хората и решенията им.
И хората трябва да бъдат научени, че могат да направят и грешен избор, но след това в техните сили е да кажат - оп, оп, Слави, ти хич не ставаш явно, айде да си ходиш сега.
+ 100, това е и моето мнение. Както е тръгнало, елитарните май пак ще бъдат парламентарна или извънпарламентарна опозиция. Тяхна воля.
И не, не съм фен на Славчо, нито съм гласувала за него.
Виж целия пост
# 488
Чорбанов и Слави никога не са се подигравали на лекарите. Те са против неадекватността на някои мерки и нищо повече.
Не виждам защо някой трябва да се извинява, че е пипнал Ковид.
Виж целия пост
# 489
Скрит текст:
Вотът за ИТН изненада всички. Но имам чувството, че нямат топки да съставят те правителство, ако им дойде реда и ще клекнат на ГЕРБ. Имам чувството, че задкулисието сега ще дърпа конците на Слави след оттеглянето на Пеевски. Има нещо гнило тук. 
Другият възможен вариант е избори до дупка и криза в държавата на всички нива. Не че сега сме много добре.
И аз така мисля. Ще им се дадат министерски кресла, апетитни парцели, които бяха отказани на Слави преди време, и ще ги укротят.

Аз да попитам какви изследвания си прави Слави и защо се е самоизолирал като КОВИД не съществува и само ни плашат?

Не искам да пожелавам на никого лошо, но представяте ли си каква ирония на съдбата ще бъде Слави да легне болен 2-3 седмици с Ковид и да се наложи да се лекува при същите лекари, които плюе. Разбира се той ще бъде приоритетен и приет веднага, няма да чака на стълбите пред някоя препълнена болница.
Като повторите една лъжа десет пъти, тя ще стане ли истина?
Та кои лекари е плюл Слави? Дайте някакъв цитат! Нещо конкретно?
Или продължаваме тезата "не знам защо, ама много го мразя тоя прост чалгар"?

Скрит текст:
Виж целия пост
# 490
Тук има хора, които сме достатъчно живели и сме проследили и жизненият път на Слави Трифонов. Така че, на стари краставичари, краставици недейте да продавате. Слави си е мутра на N-та степен. Защото, тъй като сте млада и виждам, че не сте наясно, бих ви замолила да се запитате следния елементарен въпрос:
Как от продавач на мартеници в подлеза на ЦУМ по време на социализма, се става мултимилионер в България от шоу по ТВ? Ако ми дадете смислен отговор, ще ви призная. С факти, ако може. Благодаря.

Как от охранител се става кмет и премиер с кюлчета злато и пачки валута в нощното шкафче?

Ако е така, тогава защо пак си избрахте мутра? Thinking Това ли ви е промяната?

Кои сме тези ние? Ти знаеш ли за кого съм гласувала, че обобщаваш на ангро? Сега, разбирам, че много те е яд.
Виж целия пост
# 491
Вижте какво, аз след първоначалния шок вчера леко се успокоих:) По-кофти кадри от тези на Герб трудно ще се намерят. И балерините на Слави ще са по-кадърни от ПКП. ШЪ сЪ оправим! Smiling Imp
Виж целия пост
# 492
Само си представете Слави премиер изкичен в Брюксел,а Мая председател на народното събрание врещи истерично!
Вече съм твърдо убедена ,че българския народ си заслужава съдбата.
Пропуснах рошавите сценаристи-министри.
Виж целия пост
# 493
Понеже виждам, че "академичният" ум на няколко поколения тук в темата е силно възмутен и обезпокоен, че "чалгаря" Слави е спечелил доста от гласовете на българите у нас и в чужбина, се чудя всъщност познавате ли някой от кандидат депутатите на Трифонов, запознати ли сте с програмата им, имате ли представа какъв е умствения и професионалния им капацитет? Знаете ли нещо за тях или просто сте чували, че "са много прости", а за избирателите им да не говорим?
Скрит текст:
И понеже не очаквам адекватни отговори, ви предоставям и няколко много важни въпроса, над които да помислите и тогава да давате определения, за хора които не познавате, а само сте чували че са много "зле":

1. Слави ли доведе страната ни до най-ниското стъпало на икономическо развитие в ЕС?
2. По времето на упралението на Слави ли бизнеса на Дилян Пеевски разцъфтя до невиждани размери?
3. Слави ли позволи на такива като Васил Божков десет години необезпокоявани да си играят с парите на хората, като даже не плащаше данъци за всичките си корупционни схеми?
4. При управлението на Слави ли хората умираха пред болниците, лишени от достъп до каквато и да е медицинска грижа?
5. Слави ли наричаше подчинената си и по случайност и шефка на Парламента, Проста Кърджалийска .....?
6. Слави ли искаше един бавноразвиващ се министър да прави нова конституция? Конституция, не баница?
7. Слави ли беше този министър-председател, на чието нощно шкафче вместо решения и закони, има пистолет, а в чекмеджето вместо хубава книга, има пачки и кюлчета?
8.......
9.......
и т.н.

Мръсен чалгар! Мразим го, а дори не знаем защо!

Знам, че от четящите темата има много, които не смеят дори да споделят симпатиите си към него, за да не бъдат пометени от неприязънта на местната "интелигенция". Знам че има и други, които се притесняват че ще бъдат излъгани за пореден път. Аз също съзнавам, че вероятността Слави да се окаже поредния алчен лъжец е голяма, но това означава ли да го накажем още преди да му е доказана вината и да дадем гласа си за някой (някои), за който вече е доказано по безспорен начин, че е алчен лъжец? Ето това би било тъпо и избор на полуграмотен човек! По всяка вероятност ще има нови избори, които ще са много по-важни от настоящите, така че мислете с главата си и не се влияйте от мнението на Сульо и Пульо!

Тук има хора, които сме достатъчно живели и сме проследили и жизненият път на Слави Трифонов. Така че, на стари краставичари, краставици недейте да продавате. Слави си е мутра на N-та степен. Защото, тъй като сте млада и виждам, че не сте наясно, бих ви замолила да се запитате следния елементарен въпрос:
Как от продавач на мартеници в подлеза на ЦУМ по време на социализма, се става мултимилионер в България от шоу по ТВ? Ако ми дадете смислен отговор, ще ви призная. С факти, ако може. Благодаря.
Аз се радвам на тоя резултат. Не само кариерата на Слави . Какъв мениджър е? Да му плащат  частни телевизии. Та той е едва с частната си телевизия , от колко време. Дали скакачите по жълтите павета  ще имат парици да му идат на концертите? Като вече нямат пари за едно кафе  в кафенето на Алибегов?
Не че тези които сме  живели до сега не сме  бъркали. Е сега е ред на скачачите по площадите да  бъркат.
То не е като само да искаш пари но и трябва да ги изкарваш.
Виж целия пост
# 494
Само си представете Слави премиер изкичен в Брюксел,а Мая председател на народното събрание врещи истерично!
Вече съм твърдо убедена ,че българския народ си заслужава съдбата.
Пропуснах рошавите сценаристи-министри.
Точно това искам, съвсем сериозно. Аз лично съм съгласна да избутаме следващите 4г. с тези управляващи и да се съберем в тази тема отново същите хОра, да си поговорим кой как е.

Нека дадем път на младите и тяхната воля. Кръвта им ври и мечтите им са големи. Като ги ошамари животът, ще ги чуем отново.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия