Парламентарни избори, 2021 - мнения, оценки, коментари и всичко около тях

  • 927 998
  • 38 566
# 13 560
Това с поръчките на тези скъпи коли от ведомствата е такава комплексарщина, която само хора излезли директно от двустайните си панелки и 20 годишните си трошки и влезли във властта могат да постигнат.
Виж целия пост
# 13 561
Знаех си аз, че нещо не е наред и ме чопли, а когато нещо ме чопли, значи има за какво да ме чопли.

В централните обедни новини на НОВА току що чух, че не става въпрос за Стойчо Кацаров, а за Крум Кацаров - ВМА. Така де, не били компютри, а компоти.
Така вече намирам логика.

Еййй, аман от еднакви имена, презимена, фамилии, прякори.....Joy
Сега последно, кой от двамата Кацарови е?
Стойчо.
За Нова няма дъна, които не могат да изкопаят. Явно.
Ужас ... точна беше приказката за компотите Simple Smile
Виж целия пост
# 13 562
Да напомня ли, че тези, които си избрахте, за да изчегъртат предишните, не пожелаха да направят правителство?
И забраниха на предишните да се доближават до пари?
Пак ли друг е виновен, че държавата полека- лека спира, тъй като няма кой да поеме отговорност за управлението й?
Виж целия пост
# 13 563
Това с поръчките на тези скъпи коли от ведомствата е такава комплексарщина, която само хора излезли директно от двустайните си панелки и 20 годишните си трошки и влезли във властта могат да постигнат.

Сега си обяснявам думите на Каракачанов, когато завидя на личната кола на Тошко Йорданов.

"Аз 4 години карам най-старата кола в държавата от 95-та година за пример, защото армията няма пари".

https://www.standartnews.com/balgariya-politika/eto-kak-borisov- … danov-459539.html

Спести частта, в която в армията са се появили пари за коли, а БНР се оказали с орязан бюджет. Да не би тогава да е пуснал поръчката?

absurT, защо да спира държавата? Ето, даже във форума туристическият бранш има очаквания нещо да се придвижи в сравнение с не/свършеното досега.
Виж целия пост
# 13 564
Хайде честито ни служебно правителство
Освен към Янаки Стоилов, към останалите нямам забележки


За Юрий Гагарин, като име на у-ще също нямам против, той не е на СССР, а на света. Както и Пирогов, на който е кръстена най- известната ни болница.
Иначе съм против Пушкин, Граф Игнатиев, Толбухин, но кой ме пита
Виж целия пост
# 13 565
Нали има мораториум как ще прави покупки?

Такива въпроси - към медията, отразила новината и съответния министър.
Аз само копирам новина, на която също се дивя.
....
Ако си коректна, трябваше да отбележиш...
...
Но, не се учудвам, че не го правиш.
Важното е оплюването.

absurt, ти толкова систематично преразказваш свои далечни от истината версии на събития и новини и то без никакви линкове към оригинала, че просто не мога да проумея какво некоректно видя в този пост, в който изцяло липсва личен коментар на потребител и споменаване на мораториума, всичко е цитат от медия.

Цитат
Офнюз: В последния момент Каракачанов купува луксозни коли за 2,5 млн. лв. с ДДС

https://novite30.bg7.eu/616359/?fbclid=IwAR0hUruRpvTtxzBCx7iOkz8 … 2dDXMz2eWHIV16efw

"Покупката на луксозните автомобили идва на фона на поголовното рязане на бюджети с обяснението, че нямало пари."

Не че в момента не се режат бюджети и не окайваме колко ще ни струват изборите.

На Абсурд нещо съвсем и се е завило свят - новина споделям - тя си бърше очите. Може нещо да се е напрашила, знам ли я. От мъка може пък очите да й сълзят.
Ако й стягат новините, то вестоносците не са й криви.
........
Все си мисля колко ли по-скъп би ни излязъл един медицински хеликоптер, пред тези возила.
........
И към Янаки Стоилов нямам някакви конкретни забележки.
Жадувам за образователен ценз на изборите и в управлението на държавата.
Виж целия пост
# 13 566
Майтапи - гледам коментари на протестъри и някои са против Минеков, друг отговаря - Минеков си даде здравето на площада. Тъпо е да се плещи срещу него. Изчакай малко.
Дават и снимка на която здрависва с РР през тълпата
Виж целия пост
# 13 567
Не съм изненадана от избора- проличаха най- верните от преди- Янев с Грипините, до верните от протестите.
Да видим какво ще направят.
Дано е нещо положително.
Но,  този човек, едва ли е способен на това:

Проф. Велислав Минеков е син на скулптора Величко Минеков – човек от най-близкото обкръжение на Тодор Живков. Бащата Минеков е член в ловната дружинка на Живков, за която до ден днешен се носят легенди, че по време на лов са се решавали важни въпроси, касаещи политиката на Българската комунистическата партия. Величко Минеков прави приживе паметника на Тодор Живков през 1981 година в Правец, а партията му дава милиони за издигнатите мегаломански статуи, сред които и такава на Людмила Живкова.

Велислав Минеков също е скулптор. Завършва Художествената академия с профил металолеене и като син на виден комунистически функционер специализира в чужбина, в тогавашната Германска федерална република. Минеков младши стана по известен в последните години, но не с работата си, а като професионален телевизионен протестър, след включването му като редовен участник в триото по телевизия Евроком.


Във фейса се тюхкат, че е наредил шпионин до шпионина и оплакват демокрацията.
Виж целия пост
# 13 568
Майтапи - гледам коментари на протестъри и някои са против Минеков, друг отговаря - Минеков си даде здравето на площада. Тъпо е да се плещи срещу него. Изчакай малко.
Дават и снимка на която здрависва с РР през тълпата

Минеков се отказа да участва в политическия им проект, това не е непременно минус. Едва ли с нещо е по-лош, а и по-добър  от предишни служебни министри на културата.

Това със шпионите е интересна версия, но във фейса какво ли не вирее.
Виж целия пост
# 13 569
Какво очаквате да направят за два месеца! Да сътворят чудеса и всичко да бъде вкарано в правилна посока, при положение, че основната му задача /на СП/ е да подготви изборите и да работи по текущи задачи.
Виж целия пост
# 13 570
Еми по-добре ми стои Минеков като министър на културата от Калин Вельов....Обаче за Ст. Кацаров наистина съм го чувала да се изказва против мерките и това хич не е ок в тази ситуация.
Виж целия пост
# 13 571
Ето как се говори в държава, която не е на 112-то място по свобода на словото. Там вероятно не се трият и неудобните за властта мнения из нета.

https://zdravni.eu/%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b2%d0%b8-%d1%82%d1%80%d … zUkOdY6ocosC519lI
Виж целия пост
# 13 572
...
Но,  този човек, едва ли е способен на това:

Проф. Велислав Минеков е син на скулптора Величко Минеков – човек от най-близкото обкръжение на Тодор Живков.....
...


"Този човек" застана начело на отпора на СБХ Бойко Борисов да стане почетен член на гилдията, което щеше да бъде доста срамно. Ако не друго, поне има последователна позиция, която не се влияе от политическите ветрове.
Виж целия пост
# 13 573
Това с поръчките на тези скъпи коли от ведомствата е такава комплексарщина, която само хора излезли директно от двустайните си панелки и 20 годишните си трошки и влезли във властта могат да постигнат.

Сега си обяснявам думите на Каракачанов, когато завидя на личната кола на Тошко Йорданов.

"Аз 4 години карам най-старата кола в държавата от 95-та година за пример, защото армията няма пари".

https://www.standartnews.com/balgariya-politika/eto-kak-borisov- … danov-459539.html

Спести частта, в която в армията са се появили пари за коли, а БНР се оказали с орязан бюджет. Да не би тогава да е пуснал поръчката?

absurT, защо да спира държавата? Ето, даже във форума туристическият бранш има очаквания нещо да се придвижи в сравнение с не/свършеното досега.
Поръчките се планират с бюджета одобрен от предходната година. Това, че са обявени не значи, че задължително ще има избран изпълнители и че ще се сключат договори. Не оправдавам никой, но това с колите също е популизъм. Навремето като дойдоха първите демократични правителства и те обещаваха, че повече коли  и т.н. глезотии няма да купуват, а като гледам до ден днешен не се возят на лада или на велосипед. Който нов министър дойде, стига да иска може да прекрати всяка една обществена поръчка. Едвали обаче ще се случи, че и на новият ще му се вози на лъскава кола. На мен това, че ще си купят коли не ми е пробелем, стига да си вършат работата като хората.
Виж целия пост
# 13 574
Това доста се изтърка с дядото, бащата

Моят дядо е бил комунист, кой не е бил тогава,
баща ми от СДС, после ГЕРБ,
Аз- Демократична България

Въпрос на поколенчески ценности
Политиката е борба на ценности и визии за развитие
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия