Парламентарни избори, 2021 - мнения, оценки, коментари и всичко около тях

  • 927 853
  • 38 566
# 13 665
В Дневник са описани новите министри .
Мая е прехвърлила  документите/ горещия картоф/   от комисията със сигналите  на служебния кабинет
Днес мернах една интересна личност в новия кабинет . Следовател . Той ще разследва.. Пък и един дето   имал вземане с  подслушвателните  средства . 
Няма ли  питания от журналисти?
Или настъпва тишинааа.

Как стигна до това заключение? СП дори още не е поело официално властта от Борисов /или който се яви, защото той е в болничен, когато му изнася/, а ти говориш с тишина и питания на журналисти.
Виж целия пост
# 13 666
Правителствата занапред имат огромни проблеми за решаване - един от тях са Мариците и почти сигурната енергийна катастрофа след затварянето им. Но предполагам, че ще се съсредоточат върху опциите за закопчаване на Борисов (който най-вероятно си е опекъл работата, така че подобно действие да не е възможно).
Виж целия пост
# 13 667
Правителствата занапред имат огромни проблеми за решаване - един от тях са Мариците и почти сигурната енергийна катастрофа след затварянето им. Но предполагам, че ще се съсредоточат върху опциите за закопчаване на Борисов (който най-вероятно си е опекъл работата, така че подобно действие да не е възможно).
Доколкото си спомням се дадоха  европейски пари  да се направи очистка на тези Марици .
Къде потънаха тези пари? И защо се плаща толкова много?
Американската  що работи , пък другите  имат проблем?
Проблемите  изобщо няма да се решават от това правителство за 2 месеца.
За някои е важна  властта .
 Струва ми се че  са с мисълта че са  взели властта  поне  за 20 години .
С какви трепети очакват официалното  предаване на властта.
Виж целия пост
# 13 668
Правителствата занапред имат огромни проблеми за решаване - един от тях са Мариците и почти сигурната енергийна катастрофа след затварянето им. Но предполагам, че ще се съсредоточат върху опциите за закопчаване на Борисов (който най-вероятно си е опекъл работата, така че подобно действие да не е възможно).

не са само Маришките централи. Всичко работещо на газ, включително топлофикациите плащат въглерони квоти. А благодарение на Зелената сделка и въглеродно неутралната икономика за пет години цената на квотите нарстна 10 пъти. от 5 на 50 евро за тон. Заради законодателството гарантиращо постояно покачване на цената, бизнеса с квотите привлече огромен обем спекулативен капитал и цената расте и расте.
Виж целия пост
# 13 669
Правителствата занапред имат огромни проблеми за решаване - един от тях са Мариците и почти сигурната енергийна катастрофа след затварянето им. Но предполагам, че ще се съсредоточат върху опциите за закопчаване на Борисов (който най-вероятно си е опекъл работата, така че подобно действие да не е възможно).
Решаването на енергийния проблем на страната от бъдещите правителства, не подлежи на съмнение. Защо обаче, той трябва да доминира проблема с корупцията и срастването между власт и олигархия, биха могли да се съвместят .
А това, че някой си е “опекъл работата” е много успокояващи, някакси веселко , чудничко- “опекъл си работата” , вършил кв’от вършил и хоп-“опекъл си работата”! Или е признание, че все пак не са били Ок нещата, но “ не мож’ го пипна”? Ако е така, извинявай за съмненията, които проявявам😀😀
Виж целия пост
# 13 670
Може да се докараме до режим на тока, да ядем сушени червеи, някои от зелените безумия на ЕС споделяме в темата за Грета, всяко раздаване на пари води до корупция, сега действа зеленото лоби в ЕС, зелена корупция.
Виж целия пост
# 13 671
Нещо едновременно смешно, тъжно и за съжаление съвсем реално.
Виж целия пост
# 13 672
Може да се докараме до режим на тока, да ядем сушени червеи, някои от зелените безумия на ЕС споделяме в темата за Грета, всяко раздаване на пари води до корупция, сега действа зеленото лоби в ЕС, зелена корупция.
До протести със сигурност. Там работят хиляди хора. Всъщност това е нещото, на което се крепи региона. Ако са решили да правят втори Северозапад ...
Виж целия пост
# 13 673
Илчовски каза, че Ковачки се е откупил,
вероятно, защото кара хората да гласуват под строй за ГЕРБ.
Нали имаше случай за заплахи и за това, че ако не гласуват правилно, няма да получат купони за храна или някаква такава драма, не помня точно, но беше много долно
Заради него не приемат закон за стандартите за твърдо гориво
Виж целия пост
# 13 674
Нормално е властта да се сменя.
Този рев и натиск върху обществото от медии, бивши и  бъдещи е съмнителна.
И Тръмп не бе съгласен да слезе, но млъкна.
Да стават опозиция, добре са в материала, толкова години на власт и  разбират от всичко.Да са коректив на новата власт.
А това служебно правителство не го мислете, но  е със срок.
Виж целия пост
# 13 675
Мен продължава да ме изумява как спокойно политици на високи нива говорят за корпоративен вот и за купуване на гласове. Дори срам нямат вече.
Виж целия пост
# 13 676
Създаденото чувство за безнаказаност няма как да има морални прояви... Я да осъдят един-двама, да видим дали няма да има промяна. А ако са 20... ехххх мечти
Виж целия пост
# 13 677
Може да се докараме до режим на тока, да ядем сушени червеи, някои от зелените безумия на ЕС споделяме в темата за Грета, всяко раздаване на пари води до корупция, сега действа зеленото лоби в ЕС, зелена корупция.
До протести със сигурност. Там работят хиляди хора. Всъщност това е нещото, на което се крепи региона. Ако са решили да правят втори Северозапад ...
🤣
Я, че какво ни е на нас?
Като ви затворят "нещото", идвате при нас в нищото.
Ние тук отдавна сме така
Виж целия пост
# 13 678
Крепостни гласоподаватели с формално право на кренвирш

и тук Ковачки обеща пред ГИТ да даде храна на миньорите

"Въпросният магазин бе напълно изпразнен по време на изборите. Няколко дни преди това близки до Ковачки шефове на мината бяха заснети да заплашват миньорите, че животът им ще стане труден, ако не гласуват за БСП"

Разсрочва се 41 млн. лв. дълг на мини Бобов дол за осигуровки- Надзорният съвет на Националния осигурителен институт (НОИ) е дал във вторник положително становище за разсрочване на задълженията


Тези хора, гласуват за когото им кажат, за да получат храна

Работници на Ковачки на опашки за храна в Раднево и Стара Загора
Виж целия пост
# 13 679
Слушах го новия министър-председател - такива цели изброява, все едно не е служебен кабинет за три месеца, а за три години.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия