Парламентарни избори, 2021 - мнения, оценки, коментари и всичко около тях

  • 927 590
  • 38 566
# 13 845
Каква работа е трябвало да си свършат за два месеца напред?

Да не осакатяват бюджета на СК. Но това е много сложна концепция за разбиране, защото Ананиев е казал друго. Слушаш, кимаш и приемаш.
Виж целия пост
# 13 846
Каква работа е трябвало да си свършат за два месеца напред?

Да не осакатяват бюджета на СК. Но това е много сложна концепция за разбиране, защото Ананиев е казал друго. Слушаш, кимаш и приемаш.
Да не го осакатяват с 50те лева за пенсионерите, които докато ги даваха ГЕРБ, бяха лошо нещо за анти-ГЕРБ, а някак се превърнаха в хубаво и желано, след като встъпи СК. Като си казал, че.едно нещо е лошо, не се чудиш защо предшественикът ти го прекратява, преди да ти сдаде поста. И не го обвиняваш за това най-нормално нещо. Другото си е чисто лицемерие.
Виж целия пост
# 13 847
Каква работа е трябвало да си свършат за два месеца напред?
За каквато се говори в последните няколко поста.
Говори се за актуализиране на бюджета. Като са започнали с 50-те лв, да са предвидили пари да ги продължат. За работата вие си го измисляте, ама то си е практика вече.
Виж целия пост
# 13 848
Каква работа е трябвало да си свършат за два месеца напред?
За каквато се говори в последните няколко поста.
Говори се за актуализиране на бюджета. Като са започнали с 50-те лв, да са предвидили пари да ги продължат. За работата вие си го измисляте, ама то си е практика вече.
Да им свършат работата означава да им намерят парите. Защо да ги продължават, като всички антиГЕРБ в хор пееха колко е.лоша тази мярка. Като го обявиха за лошо, а сега си сменят мнението, да си ги намерялят сами.
Виж целия пост
# 13 849
Не Ананиев, а Радев е с ясните концепции, както вече се разбра, а и най-често цитираният в темата  е Радев -той каза, че МС не е предвидил за пенсионерите  пари и тука се повтаря цяла вечер.
Виж целия пост
# 13 850
Не е лошо, ама беше популистко да ги започнат предизборно. Ако са мислели наистина за пенсионерите, да им бяха увеличили пенсиите с по 50 лв. А сега като започнаха да ги дават, да бяха актуализирали бюджета и да има и за другите, а не да харчим до дупка, пък те после да се оправят.
Виж целия пост
# 13 851
Не Ананиев,, а Радев е с ясните концепции, както вече се разбра, а и най-често цитираният в темата  е- той каза, че МС не е предвидил за пенсионерите  пари и тука се повтаря цяла вечер..

Не е лошо, ама беше популистко да ги започнат предизборно. Ако са мислели наистина за пенсионерите, да им бяха увеличили пенсиите с по 50 лв. А сега като започнаха да ги дават, да бяха актуализирали бюджета и да има и за другите, а не да харчим до дупка, пък те после да се оправят.
Ми правилно не е предвидил, защото самият РР се скъса да плюе по тези пари, докато ги отпускаха ГЕРБ. А сега изведнъж що не го били.предвидили. Ми щото той каза, че не го харесва и му оставиха възможност да прави това, което му харесва. Къде му е проблемът, не разбирам.
Щом е популистко предизборно,.защо иска и РР да го прави същото? Да прави.нещо, което не е такова. При това друг да му намери парите.
Виж целия пост
# 13 852
Кога  пък Радев е плюл по 50-те лв?
Виж целия пост
# 13 853
Кога пък Радев е плюл по 50-те лв?
Конкретен цитат ли искаш? Радев плюеше и още плюе по всичко, направено от ГЕРБ, ангро. Да беше казал, че.това е хубаво, докато го правеха, сега щеше да има основания да протестира. Ама не го каза и затова те го прекратиха с края на управлението си.  А той им се сърди. Да се сърди на себе.си.
Виж целия пост
# 13 854
Да, цитат искам, че не го помня.
Виж целия пост
# 13 855
Да, цитат искам, че не го помня.
Радев плюе по всичко, направено от ГЕРБ. Тези 50 лева са част от всичко. Следователно, плюе и по тях.
Виж целия пост
# 13 856
Не е лошо, ама беше популистко да ги започнат предизборно. Ако са мислели наистина за пенсионерите, да им бяха увеличили пенсиите с по 50 лв. А сега като започнаха да ги дават, да бяха актуализирали бюджета и да има и за другите, а не да харчим до дупка, пък те после да се оправят.

А не, не. 50те лева са си лично на Бойко Борисов и за изпроводняк си ги прибира. Може да си свие и магистрала Тракия на руло и да си я сложи в гаража, ‘щото нали “аз я построих”. “Аз”, ама с нечии други данъци.

Лицемерие е това, което ще се случи юни - ще слушаме от ден до пладне как СК не дава 50лв, а ББ дава. Ще се подесетя сигурно - трябваше тези пари да са предвидени, а СК да реши да ги дава или да ги преразпредели за друго. Но очевидно политически са твърде важни и затова ги няма. Съвсем зарязахме образа на грижовен бащица - поне не се налага да лицемерничим повече.
Виж целия пост
# 13 857
Е защо да ги има, не разбирам, след като бяха против тях от антиГЕРБ, а стана ясно, че ще управляват те? В бюджета има пари, да си ги разпределят според своите приоритети. Ако тези 50 лв изведнъж им станаха приоритет, да си намерят пари за тях
Виж целия пост
# 13 858
Ама от Герб кога са обещавали, че тия 50 лева ще са вечни? Имаше си срок за тях, удължиха го малко, те са помощ заради пандемията. Така че, който реши пак да ги дава, да си ги осигури.
Виж целия пост
# 13 859
А защо да има пари за лекари и полиция? Новите като дойдат - да си намерят. Точно така ми звучи тази логика.

Когато сдаваш управлението на страната, не си прибираш сребърния фонд в личната сметка и не придобиваш сградите на министерствата. Аналогично, нормално е да оставиш държавата в приличен вид и да осигуриш пари за програми, които считаш за важни. Въпросът е, че в случая ББ говори едно, а прави друго (с едничката цел да извлече политически дивиденти преди изборите). Стефан Янев е премиер в момента - не съм го чул да недоволства за 50те лева.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия