Парламентарни избори, 2021 - мнения, оценки, коментари и всичко около тях

  • 927 608
  • 38 566
# 13 995
Променен е устройствения правилник на Мин на културата - увеличават се зам министрите от 2 на 3. Към самия МС е създаден съвет за развитие
https://dariknews.bg/novini/bylgariia/syzdavat-syvet-za-razvitie … iia-syvet-2270293

И една история с хакери
https://business.dir.bg/kompanii/usd5-mln-otkup-sa-plateni-na-iz … -gorivata-v-sasht
Виж целия пост
# 13 996
Една интересна статия с предсказания. Не съм астролог, но ми се струва логично това с хаос, скандали и избори след избори.
Много ми хареса тази част: ''За ИТН отдавна писах, че е партия еднодневка - между предсрочни избори и мандат, но тъй като омразата и любовта не могат да бъдат астрологично изчислими, а и няма дати на регистрации за изборите, не мога да отговоря дали гласувалите за Трифонов ще осъзнаят, че бяха употребени и излъгани или още ги друса наркотикът на омразата и не са способни да разсъждават. Ако разумът надделее, ИТН може да спихне до 4-те процента, но българин и разум често са реалности без допирна точка по между си.''
Виж целия пост
# 13 997
Хич. Само, че ще върне партийната субсидия се отметна.
Май нещо не си и формиран(а). Има и копие от платежно, за такива като теб....
https://vazrazhdane.bg/novini/208-vazrajdane-vazstanovi-na-biudj … vzetata-subsidiia
Виж целия пост
# 13 998
Променен е устройствения правилник на Мин на културата - увеличават се зам министрите от 2 на 3. Към самия МС е създаден съвет за развитие
Ами Минеков ще върши работа за 10 години ли беше ..., трябват хора.
Виж целия пост
# 13 999
Астрологията е бизнес, а клиентите й си плачат за диагноза. Настрадамус какво е казал за ИТН и Виденов, че ми стана интересно? Или пък Ванга?
Виж целия пост
# 14 000
Алена е астролог, колкото аз съм Мини Маус.

Не че смятам астрологията за способна да предвиди изход от парламентарни избори де.
Виж целия пост
# 14 001
Хич. Само, че ще върне партийната субсидия се отметна.
Май нещо не си и формиран(а). Има и копие от платежно, за такива като теб....
https://vazrazhdane.bg/novini/208-vazrajdane-vazstanovi-na-biudj … vzetata-subsidiia
Кел файда - 170 681 лв Joy КАжи честно, по-добре да се скрият с цялата излагация.
https://www.google.com/amp/s/nova.bg/amp/news/view/2020/05/03/286862
Ти като информирана ли се явяваш Wink тънко, тънко върнали надвнесената субсидия. Това като на Тошко предложението за мажоритарен вот Wink
Виж целия пост
# 14 002
Една интересна статия с предсказания. Не съм астролог, но ми се струва логично това с хаос, скандали и избори след избори.
Много ми хареса тази част: ''За ИТН отдавна писах, че е партия еднодневка - между предсрочни избори и мандат, но тъй като омразата и любовта не могат да бъдат астрологично изчислими, а и няма дати на регистрации за изборите, не мога да отговоря дали гласувалите за Трифонов ще осъзнаят, че бяха употребени и излъгани или още ги друса наркотикът на омразата и не са способни да разсъждават. Ако разумът надделее, ИТН може да спихне до 4-те процента, но българин и разум често са реалности без допирна точка по между си.''

Laughing Голям майтап.
Тази, която твърдеше, че аурата МУ ни пази. Laughing
Виж целия пост
# 14 003
Алена е астролог, колкото аз съм Мини Маус.

Не че смятам астрологията за способна да предвиди изход от парламентарни избори де.
Ама на Алена ли са предсказанията? Joy
Че не рискувам с непроверени линкове?
До къде я докарахме, да няма разумни аргументи, освен опорки, а вече и предсказания на "астролози".....няма как да е сериозно това.
Всъщност не съм изненадана, те хората отдавна спряха да пишат тук, имам предвид необременените партийно хора, или дори такива, но умеещи да водят нормален и що годе конструктивен диалог.
Следващата стъпка очаквам да е линк към епизод на едно предаване с участието на Жоро Игнатов.
А, може и към календара на маите.
Виж целия пост
# 14 004
Щом гадее жената, сигурно има идиоти, които й вярват. Ама не какви да е идиоти, а "полезни идиоти"  Joy
Виж целия пост
# 14 005
Скрит текст:
Алена е астролог, колкото аз съм Мини Маус.

Не че смятам астрологията за способна да предвиди изход от парламентарни избори де.
Ама на Алена ли са предсказанията? Joy
Че не рискувам с непроверени линкове?
До къде я докарахме, да няма разумни аргументи, освен опорки, а вече и предсказания на "астролози".....няма как да е сериозно това.
Всъщност не съм изненадана, те хората отдавна спряха да пишат тук, имам предвид необременените партийно хора, или дори такива, но умеещи да водят нормален и що годе конструктивен диалог.
Скри се Борисов и те няма за какво да пишат, нали във всеки пост фигурираше той. Blush
Като започне да се появява и те ще появят. Wink
Виж целия пост
# 14 006
Хич. Само, че ще върне партийната субсидия се отметна.
Май нещо не си и формиран(а). Има и копие от платежно, за такива като теб....
https://vazrazhdane.bg/novini/208-vazrajdane-vazstanovi-na-biudj … vzetata-subsidiia
Кел файда
https://www.google.com/amp/s/nova.bg/amp/news/view/2020/05/03/286862
Както казах, добре е човек да се информира преди да ръси глупости. А е хубаво и да гледа добре даже поръчковите клипове.
Да се самоцитирам ли?
Има и копие от платежно, за такива като теб....
А дали можеш да четеш..... е там вече не мога да помогна ...
Виж целия пост
# 14 007
Скрит текст:
Алена е астролог, колкото аз съм Мини Маус.

Не че смятам астрологията за способна да предвиди изход от парламентарни избори де.
Ама на Алена ли са предсказанията? Joy
Че не рискувам с непроверени линкове?
До къде я докарахме, да няма разумни аргументи, освен опорки, а вече и предсказания на "астролози".....няма как да е сериозно това.
Всъщност не съм изненадана, те хората отдавна спряха да пишат тук, имам предвид необременените партийно хора, или дори такива, но умеещи да водят нормален и що годе конструктивен диалог.
Скри се Борисов и те няма за какво да пишат, нали във всеки пост фигурираше той. Blush
Като започне да се появява и те ще появят. Wink
Скрил ли се е? Риторично питам, щом казваш, значи е така...вероятно.
Не знам, не следя много новини напоследък, до днешните не съм стигнала, последно вчера го гледах - съвсем премерен и дори обран ми изглеждаше, после прочетох, че не било съвсем така.
Виж целия пост
# 14 008
Хич. Само, че ще върне партийната субсидия се отметна.
Май нещо не си и формиран(а). Има и копие от платежно, за такива като теб....
https://vazrazhdane.bg/novini/208-vazrajdane-vazstanovi-na-biudj … vzetata-subsidiia
Кел файда
https://www.google.com/amp/s/nova.bg/amp/news/view/2020/05/03/286862
Както казах, добре е човек да се информира преди да ръси глупости. А е хубаво и да гледа добре даже поръчковите клипове.
Да се самоцитирам ли?
Има и копие от платежно, за такива като теб....
А дали можеш да четеш..... е там вече не мога да помогна ...
Можем да четем, а и да мислим. Така че, не вървите, сорка. Поръчкови медии, да, щом ви разнищят Joy
Виж целия пост
# 14 009
Ееее, как скочихте срещу госпожата, само защото била астроложка. Това ли е проблема или не сте съгласни с анализа?
Мери Ан, аз съм тук все още - партийно необременена и несмятаща да се обременява занапред. Като партийно необременен човек, гледащ цирка от хиляди километра разстояние, мисля, че много точно описва ситуацията с ИТН. Навяват ме асоциации с НДСВ и царят, който отиде на бял кон да оправя държавата за 800 дни. Видя се какво стана там като си напълни партията с ''бивши'' комунисти ... В кавички, защото такова нещо като бивш комунист няма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия