Парламентарни избори, 2021 - мнения, оценки, коментари и всичко около тях

  • 927 520
  • 38 566
# 14 235
Набълбукахме се с генерали по смутно време😄
Нека малко се притесни и Херо, уж беше погнала предателите и цялата акция се изчерпа с един семпъл съдия.
На мен ми е смешно, за вас не знам.
Започва роман Многозначителното мълчание на генералите
Да бе, какво стана с тоя човечец, дето даже името му не помня, пък ние се тресяхме няколко дена какъв голям пример за корупция ще назове американската посланичка.
Виж целия пост
# 14 236
Компрометирани хора да се назначават не ми се вижда добър знак...
Виж целия пост
# 14 237
Само не разбрах този дълг имало ли го е преди продажбата или е след нея?
Не го оправдавам, и за мен изборът му е....странен
Виж целия пост
# 14 238
Набълбукахме се с генерали по смутно време😄
Нека малко се притесни и Херо, уж беше погнала предателите и цялата акция се изчерпа с един семпъл съдия.
На мен ми е смешно, за вас не знам.
Започва роман Многозначителното мълчание на генералите
Да бе, какво стана с тоя човечец, дето даже името му не помня, пък ние се тресяхме няколко дена какъв голям пример за корупция ще назове американската посланичка.
Е, кажи ми. Беше някаква смешка , а съдията изглеждаше всякакъв друг, но не и мошеник.
Потъна случката, а какъв пръст ни размахаха тогава.
Сега ще ми е кеф да им опънат малко нервите нашите управници.
Па и шефът на НАП надежднен се очерта 😀
Виж целия пост
# 14 239
https://bird.bg/specov-nap/?fbclid=IwAR0pJvYxQo-CE-CpSYtxhGMAmqm … JeqnFssA5_lBJcU18

явно човека не случайно са го сложили за шеф на НАП, наясно е с практиките за криене на данъци
Специалист.
Това назначение е подигравка.
Виж целия пост
# 14 240
По делата ще ги познаем Simple Smile Очакванията ми са от другата седмица да започнат по-интересни и динамични неща.
Виж целия пост
# 14 241
Асен Василев е изключително интелигентен и се справи добре миналия път. Да, особен е, но все тая как изглежда и как стои - работата му ме вълнува повече.
......
Да, де...но той е от интелигентните, които нещо свършиха. В миналия служебен кабинет за 2 месеца като министър на икономиката смени 23 човека в 13 държавни дружества, намери начин да изнасяме/продваме излишен ток (за да не се вдига цената на вътрешния пазар) и разбута незаконните постройки в Слънчев бряг. Пак казвам - за 2 месеца.
..................  Ще се справи и с тази ситуация, ама...айде да не задълбавам с коментар за миналите, че няма да е любезен. Имаме си нов МС - в интерес на всички е да се справят.
Не беше в миналия, а в по-предишния служебен кабинет. Назначен от Плевнелиев.
Още тогава се разбра, че всички пари на д-вата са в КТБ поради някаква причина. Защо ли като е толкова Учен А. Василев не предвиди проблема...
Само аз ли си спомням фиаското с фирмата му Евърбред и как хората му стояха без заплати в една от най-жестоките кризи тук. И най-смешното е, че във всички сайтове малоумните журналисти го хвалят като основател на една (всъщност провалила се, фалирала позорно) фирма.
Виж целия пост
# 14 242
Ох, Плевнелиев не достигна ли дъното вече? Този съвсем е фиксиран върху Радев. Радев е виновен за всичко, Радев е виновен, че инвеститорите не идват в България, Радев е популист.

Виж целия пост
# 14 243
Ох, Плевнелиев не достигна ли дъното вече? Този съвсем е фиксиран върху Радев. Радев е виновен за всичко, Радев е виновен, че инвеститорите не идват в България, Радев е популист.


Ако не е тази дъвка ще потъне в забвение. А и сега нали всички са впрегнаити да обясняват колко е зле всичко и колко са недостижими... онези...
Виж целия пост
# 14 244
https://bird.bg/specov-nap/?fbclid=IwAR0pJvYxQo-CE-CpSYtxhGMAmqm … JeqnFssA5_lBJcU18

явно човека не случайно са го сложили за шеф на НАП, наясно е с практиките за криене на данъци
Аз влязох да погледна в търговския регистър.
През 2013 г има разчети по 1000 лв, а 2014 има задължения към доставчици 1, 2 мил и вземания от клиенти 1.22 мил.
Към Нап- 0 лв.
Виж целия пост
# 14 245
https://bird.bg/specov-nap/?fbclid=IwAR0pJvYxQo-CE-CpSYtxhGMAmqm … JeqnFssA5_lBJcU18

явно човека не случайно са го сложили за шеф на НАП, наясно е с практиките за криене на данъци
Аз влязох да погледна в търговския регистър.
През 2013 г има разчети по 1000 лв, а 2014 има задължения към доставчици 1, 2 мил и вземания от клиенти 1.22 мил.
Към Нап- 0 лв.

2013 e две години преди човека да влезе във фирмата и три преди да я продаде. Факта нито доказва нито оборва нещо
Виж целия пост
# 14 246
Набълбукахме се с генерали по смутно време😄

...и със специалисти по национална сигурност. Подозирам, че докато Баце ни "пазеше" от комунистите, може и да сме се набълбукали с руски проксита.
Виж целия пост
# 14 247
https://bird.bg/specov-nap/?fbclid=IwAR0pJvYxQo-CE-CpSYtxhGMAmqm … JeqnFssA5_lBJcU18

явно човека не случайно са го сложили за шеф на НАП, наясно е с практиките за криене на данъци
Аз влязох да погледна в търговския регистър.
През 2013 г има разчети по 1000 лв, а 2014 има задължения към доставчици 1, 2 мил и вземания от клиенти 1.22 мил.
Към Нап- 0 лв.

2013 e две години преди човека да влезе във фирмата и три преди да я продаде. Факта нито доказва нито оборва нещо
От линка ти, 2014 имала солидни обороти 6 мил. Ами не е така, според ТР. За 2015 няма публикувани отчети. А 2014 отчетът е подписан от Румен Спецов.
Някаква вътрешна информация ли имат тия от линка ти. Да покажат, да видим и ние. Иначе е ЕЖК. Публикували са само продажбата на др.дялове. И какво от това?
Виж целия пост
# 14 248
Простете невежеството ми , но какво е ЕЖК?
Виж целия пост
# 14 249
Простете невежеството ми , но какво е ЕЖК?
Една жена каза Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия